Czy podoba wam się taki dział? ANKIETA

Wszystko o bezpieczeństwie - dział prowadzony przez BraCuru

Czy tak ma wyglądać dział bezpieczeństwa?

Tak
33
92%
Nie
0
Brak głosów
Obojętne
2
6%
Częściowo (wówczas dawać komentarze!)
1
3%
 
Liczba głosów: 36

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2010, 01:16

Chciałbym przetrzepać całe archiwum i przenieść wszystko co jest związane z bezpieczeństwem, wypadkami, arbitrażem, prawem drogi etc.

Jest to tona roboty i chciałbym wiedzieć, że spotka się to z pozytywnym odbiorem.

Wystarczy jak zagłosujecie.

Jeśli będzie pozytywnie to czy mam tutaj powrzucać może inne tematy? Jakieś sugestie (np kontuzje, samodzielne startowanie itp)?

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2010, 11:10

Dałem częściowo bo warto by było jednak żeby były też w miarę aktualne tematy do dyskusji, żeby nam się po prostu archiwum nie porobiło. W przeciwnym wypadku nikt tu nie będzie wchodził. Chociaż może nowi tak... a to najważniejsze :think:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2010, 11:23

onzo pisze:Dałem częściowo bo warto by było jednak żeby były też w miarę aktualne tematy do dyskusji, żeby nam się po prostu archiwum nie porobiło. W przeciwnym wypadku nikt tu nie będzie wchodził. Chociaż może nowi tak... a to najważniejsze :think:


Ale to przecież chodzi właśnie o nowych użytkowników aby wiedzieli gdzie szukać i czego.
Przenosząc posty nadaję im nowe tytuły wg łatwego schematu.

Poza tym powiedz mi jak masz odnaleźć wątek np o wypadku z 2007. Jak nie pamiętasz tytułu to musisz pamietać kto to napisał i marnować czas.
Lista linków do wszystkich opisanych wypadków, postów z prawem drogi będą umieszczone w przyklejonych postach - dzięki uaktualnianiu przeze mnie - każdy będzie mógł sobie odnaleźć interesujące go wątki dwoma kliknięciami :idea:

Niektóre konstruktywne dyskusje kryją się pod nic niemówiącymi tytułami. To jest też powód do zmiany tytułow.

Jak zakończę prace archeologiczne to u góry będą najświeższe wątki.

KaPeWu?

Pozdro

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lip 2010, 18:11

Podbijam aby było u góry.

Wykopałem również wypadki z Polski i pojawią sie jak dostanę prawo do przenoszenia całych wątków. Gdybym miał przenosic je strona po stronie to zajeloby mi to chyba z tydzień.

korpi
Posty: 5
Rejestracja: 26 lip 2010, 17:09
 
Post27 lip 2010, 04:07

ogólnie temat jest super dla kogoś kto zaczyna zabawe z kitem,brakuje mi jednak jednego tematu (byc może przegapiłem podczas przeglądania postów :)
chodzi o sprawy bezpieczenstwa "technicznego" . wiem ze wiekszosc takich rzeczy wychodzi w praktyce ,że na wodzie w sytuacji zagrożenia człowiek działa druchowo ,ale byc moze komuś sie to przyda.
chodzi mi o tematy typu :co zrobić (w praktyce ,na wodzie ) w przypadku np.skręcenia linek , gdy wiatr znosi nas na ląd itp.itd .Super rzeczą sa filmiki ktore bardzo dobrze wyjaśniaja pewne techniczne sprawy ( przykład : viewtopic.php?f=22&t=31488 )
jest to taka moja sugestia laika .
pozdrawiam

KubaK
Posty: 18
Rejestracja: 12 lip 2010, 12:24
Lokalizacja: Koszalin
Kontaktowanie:
 
Post27 lip 2010, 09:04

ten temat: "BEZPIECZEŃSTWO - Chronologiczna lista wątków" fajnie było by go podkleić aby nie zaginął później ;)

Awatar użytkownika
ted
Posty: 1065
Rejestracja: 24 maja 2007, 21:21
Lokalizacja: Bdg - Gda
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 lip 2010, 12:29

:thumb: super :!:

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 lip 2010, 15:38

Jest mi bardzo miło, że jak do tej pory dział ma sporo zwolenników.

Nie będę miał dostepu do internetu przez parę dni. Jeśli pamietacie jakieś inne wątki nadające sie do tego działu to prześlijcie mi linki na bracuru@interia.pl.
Wrzuce je w przyszłym tygodniu.

Czy posty o kontuzjach nadają się do tego działu? Pytam, bo uzbierałoby się conieco :( Włacznie z paroma moimi...

Awatar użytkownika
march_in
Posty: 2135
Rejestracja: 01 cze 2007, 20:31
Lokalizacja: vava to rege tałn
Postawił piwka: 15 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 lip 2010, 16:08

kawal dobrej roboty.

BraCuru pisze:Czy posty o kontuzjach nadają się do tego działu? Pytam, bo uzbierałoby się conieco :( Włacznie z paroma moimi...


ja jestem za.dobrze miec swiadomosc niebezpieczenstw.


Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości