opinie o bezpieczeństwie w szkole kite'a BOARD & KITE

Wszystko o bezpieczeństwie - dział prowadzony przez BraCuru
majselbaum
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2012, 20:21
 
Post09 kwie 2012, 20:40

cześć wszystkim.
jest to mój pierwszy post. wybaczcie za jakieś niedociągnięcia.
poczytałem już tu trochę bo temat jest dla mnie nowy.
mianowicie mój brat wyskoczył z zapytaniem czy może zapisać mojego syna na 2tygodniowy kurs do szkoły kitesurfingu BOARD & KITE http://www.boardandkite.pl
sam już był 2 razy, jeździ poza tym na snowboardzie, lubi takie klimaty. dlatego chciał zainteresować mojego syna takim sportem.
oprócz przeczytanego działu bezpieczeństwo itd itp., który moją żonę już nastawił negatywnie :mrgreen: i paru innych informacji o tym sporcie chciałem zapytać o opinie o tej szkole.
pewnie znacie ich dlatego pytam czy warto wysłać tam syna 11letniego, czego może się tam nauczyć i przede wszystkim jak dbają o bezpieczeństwo dzieciaków.

pozdro i dzięki za opinie.

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 kwie 2012, 21:31

ile waży młody ?

majselbaum pisze:cześć wszystkim.
jest to mój pierwszy post. wybaczcie za jakieś niedociągnięcia.
poczytałem już tu trochę bo temat jest dla mnie nowy.
mianowicie mój brat wyskoczył z zapytaniem czy może zapisać mojego syna na 2tygodniowy kurs do szkoły kitesurfingu BOARD & KITE http://www.boardandkite.pl
sam już był 2 razy, jeździ poza tym na snowboardzie, lubi takie klimaty. dlatego chciał zainteresować mojego syna takim sportem.
oprócz przeczytanego działu bezpieczeństwo itd itp., który moją żonę już nastawił negatywnie :mrgreen: i paru innych informacji o tym sporcie chciałem zapytać o opinie o tej szkole.
pewnie znacie ich dlatego pytam czy warto wysłać tam syna 11letniego, czego może się tam nauczyć i przede wszystkim jak dbają o bezpieczeństwo dzieciaków.

pozdro i dzięki za opinie.

majselbaum
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2012, 20:21
 
Post10 kwie 2012, 10:03

38-39kg

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 kwie 2012, 11:07

waga ok

i bez przesady - Koniu "sroce spod ogona" nie wypadł - zarówno On jak i ekipa wie co robi..
BEZ OBAW :hand:

pzdr

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sie 2012, 02:18

jedyne niebezpieczeństwo w szkole Board&kite jakie może spotkać Twojego syna, to "podżeranie" słodyczy przez kadrę instruktorską, niestety w tym są niereformowalni :? Także jak wyposażysz syna w duży zapas schnickersów i innych Marsów, to możesz spokojnie liczyć na duuuuży progress :) A tak na poważnie, to szkoła B&K od wielu już lat specjalizuje się w obozach dla dzieciaków i robią to dobrze :thumbsup:

pozdrawiam

stiv a
KiteProTeam
travel@kitepro.pl

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 sie 2012, 17:30

B&K to jedna z nielicznych (przy ogromie innych) szkółek "starej daty" pamiętająca szkolenia na sprzęcie duuużo bardziej wymagającym i niebezpiecznym i posiadająca prawdziwe doświadczenie, a nie bazujące na wyssanych z palca opowieściach o 15 letnim stażu instruktorów i 30 letnim istnieniu szkółki. Tak więc jeśli szukasz miejsca, gdzie dopełnią wszystkich istotnych czynników dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa Twojemu dzieciakowi - jest to jedno z nich.

100% bezpieczeństwa nie będziesz miał nigdy - wypadki są wypadkami bo nie da się ich przewidzieć. Ważne, żeby zadbać o to żeby zdarzało się ich jak najmniej.

Awatar użytkownika
konop
Posty: 657
Rejestracja: 31 sty 2009, 11:40
Lokalizacja: Łomża
Postawił piwka: 6 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post29 sie 2012, 17:36

Ale żeście zatrybili :clap: Kolega zadał pytanie na początku kwietnia, więc teraz te opinie mu raczej niepotrzebne :mrgreen:

P.S oczywiście, oczywiście wiem, może ktoś to kiedyś odkopie i wykorzysta.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post31 sie 2012, 17:27

cholera nie spojrzałem - widziałem post stiva że w miarę nowy to odpisałem ;)


Wróć do „Bezpieczeństwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości