Program Lojalnościowy pewnej polskiej firmy produkującej des

Akcje promocyjne, programy lojalnościowe, przeceny, wyprzedaże, reklamy, ecommerce, etc.
Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2010, 13:07

pablo ale czemu w takim razie przechodzą posty o nowych stronach :?: To bez sensu - przecież to czysta promocja. Jakoś nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek miał bezinteresowną potrzebę podzielenia się informacja o nowej stronie (chyba, że będzie tam coś innowacyjnego). Skoro nie program lojalnosciowy to "nowa strona su-2 i jej działanie proekologiczne" przejdzie :?: Chodzi mi o to, że zaraz będzie pisanie po 100x tego samego aby jeden przeszedł bo akurat spełni jakieś tam warunki. Albo uwalanie wszystkiego bo i tak będzie wiadomo jaki jest podtekst. Jestem za tym, żeby zrobić dział ogłoszenia/promocja/nowości brand'owe i będzie "trochę" lepiej. Trochę - bo co za różnica czy szukam informacji o nowym pantencie Naisha czy Ozone'a ewentualnie nowej strony Slingshota w dziale ogłoszenia czy śmietnik :?:

Awatar użytkownika
zaq
Posty: 922
Rejestracja: 12 wrz 2010, 11:52
Deska: Clash
Latawiec: Ozone Catalist
Lokalizacja: Wuwa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 71 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2010, 13:09

na komercje tez jest miejsce, w końcu nie samym chlebem i woda ludziska żyja :wink:
moze bedzie to czytelniejsze, z czasem podzielić jeszcze bardziej - jesli sprzetu bedzie wiecej lub szkółek/instruktorów.

tylko to tez trzeba jakos jasno/czytelnie opisac w regulaminie - czy komercja jest informacja o nowych deskach, strapach, latawcach etc... czy dopiero
wtedy kiedy jest ścisle oferta handlowa, sprzedaż, jakies promo. bo przesada tez nie jest wskazana i wyrzucanie do smietnika.
a co z nowymi stronami www, serwisami? to jest jakieś promo.


Pablo pisze:
zaq pisze:moze w dziale gielda - poddzial "komercja/reklama" ?


OK, robimy podział w dziale GIEŁDA na

[1] ogłoszenia prywatne
[2] ogłoszenia firmowe + promocje + programy lojalnościowe, itp. niech się firmy zabijają o klienta ;)

czyli ogłoszenia firmowe dostają nowy dział na forum, a z działu giełda wywalamy użytkowników typu "biznes"

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post19 gru 2010, 15:58

Ostatni post z mojej strony w tym temacie .Nigdy sie nad tym nie zastanawialem i przegladnalem posty na glownym 90% zawiera tresci reklamowe normalka(moje tez :hand: ).
Wlasciwie ja odbieram to jako osobiste porachunki z Markiem bo inaczej nie potrafie sobie wytlumaczyc tej akcji( patrzac na wiszace tematy na glownym ).Nie jest ona w zaden sposob logiczna dla mnie chyba ze wprowadzasz new age i wszyscy starzy forumowicze przyzwyczajeni do takiej a nie innej formy sa teraz zaskoczeni jak ja.
Moze byc jeszcze jeden powod jestes szantarzowany lub w jakis inny sposob naciskany i nie masz wyboru ... napisz postaramy sie pomoc.
Generalnie to od dawna wieje nuda na forum. Sporo "kolorowych postaci" juz sie z tad zerwala ,wlasciwie dyskusji jako takich nie ma bo zanim sie rozkreca to laduja w smietniku albo sa zwyczajnie nudne.
Jeszcze troche i bedzie niemieckie forum z nieomylnym adminem .

:wink:


ps1:
forum glowne :Kitesurfing i wszystko z nim związane.
ps2;
obecnie coraz lepiejtemat pasuje do smietnika
Ps3
wielu tak ma ze jak cos sie im podoba i jest znaczaco lepsze od wczesniejszych produktow to chca sie tym podzielic z innymi

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2010, 18:21

Pablo pisze:OK, robimy podział w dziale GIEŁDA na

[1] ogłoszenia prywatne
[2] ogłoszenia firmowe + promocje + programy lojalnościowe, itp. niech się firmy zabijają o klienta ;)

czyli ogłoszenia firmowe dostają nowy dział na forum, a z działu giełda wywalamy użytkowników typu "biznes"


Wg mnie lepiej by było gdyby powstał oddzielny dział na Kitesurfing - np pt OFERTY KOMERCYJNE. Nie wszystkie oferty mają charakter giełdy np program lojalnościowy SU-2.
Poza tym rzadko zaglądam do działów, które nie mieszczą mi się na ekranie przy otwarciu forum. Do giełdy nie zaglądam praktycznie wcale chyba, że sam coś tam umieszczę. Jednak jeżeli ma być niemiecki porządek to faktycznie ewentualny dział powinnien być w Giełdzie.

Aktualnie nadal nie wiem gdzie powinien znaleźć się mój wątek o programie z Sudwy (śmietnik to miejsce niezbyt chlubne :idea: ) Czy ktoś ma jakieś propozycje?

Ewentualnie można zostawić wszystko jak jest i prosić admina, aby reagował na takie posty jak pierwszy z tego wątku na zgłoszenie przez innych użytkowników tzn jesli innym będzie to przeszkadzało. Jeśłi będziemy bardziej papiescy niż papież to na głównym będą znajdować sie chyba tylko coroczne życzenia świateczne.
Z drugiej strony praktyka uprzejmie donoszę może spowodować wirtualne mordobicie na forum.
Chyba jednak trzeba coś z tym zrobić.

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2010, 18:43

zaq pisze:tylko to tez trzeba jakos jasno/czytelnie opisac w regulaminie - czy komercja jest informacja o nowych deskach, strapach, latawcach etc... czy dopiero
wtedy kiedy jest ścisle oferta handlowa, sprzedaż, jakies promo. bo przesada tez nie jest wskazana i wyrzucanie do smietnika.
a co z nowymi stronami www, serwisami? to jest jakieś promo.


moja definicja komercji to oferty handlowe, sprzedaż, promocje, wyprzedaże, programy lojalnościowe, cenniki, odsyłanie do własnych ogłoszeń na allegro czyli wszystko co jest związane z bezpośrednią sprzedażą!

i jest to wbrew pozorom dość wąska kategoria, dlatego cała reszta jak:

informacje o nowych deskach, latawcach, strapach, akcesoriach, stronach www, filmy producentów latawców, kalendarze besta, itp. pozostają na stronie głównej.

taka zasada funkcjonuje na forum bardzo dobrze już od dawna, rozumiem że komuś jest nie na rękę kiedy akurat jego post jest wrzucany do śmietnika, ale nie mogę robić wyjątków.

TERAZ TO SAMO NA KONKRETNYM PRZYKŁADZIE:

[1] komercja

- program SU2 - przekaz "kup deskę a dostaniesz zniżkę"
- post Łukasza - przekaz "kup latawiec dostniesz piankę gratis"
- post BoardSport "Kaski BERN - latem kite, zimą snowkite" - oferta handlowa z cennikami - kup kask
- DESKI SHINN JUŻ DOSTĘPNE!!! - kup deskę dostaniesz akcesoria za free
- kiteshop Promocja na prognoze - ogłoszenie sprzedaży latawców z cenami

[2] pozostaje na forum głównym

- kalendarz besta
- spotkanie robocze RRD - informacja o sprzęcie RRD, nikt nie wyciąga cenników i nie nawołuje do kupowania - chcesz się dowiedzieć o nowym sprzęcie RRD to czytasz, nie to nie.
- Deski Crazy Fly 2011 w szczegółach - informacja o sprzęcie, motywacja jak wyżej

jeżeli macie lepszą definicję lub inną propozycję to piszcie, do dyskusji "że wszystko jest bez sensu" bez propnowania lepszych rozwiązań nie będę się odnosił.

Skoro jest pomysł na dział PROMOCJE - jak modyfikujemy regulamin?

według mnie wrzucamy tam komercję z punktu [1]

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2010, 18:46

BraCuru pisze:Aktualnie nadal nie wiem gdzie powinien znaleźć się mój wątek o programie z Sudwy (śmietnik to miejsce niezbyt chlubne :idea: ) Czy ktoś ma jakieś propozycje?


Tu się zgodzę, że wątek zginie na giełdzie a i w śmietniu nie powinno być jego miejsce. Natomiast trzymanie go na głównym powoduje precedens, bo w tym wypadku inne komercyjne ogłoszenia też nie powinny być usuwane. Więc proponuję dział "Biznes" - Promocje, wyprzedaże, programy lojalnościowe, itp

Swoją drogą przeniesienie ogłoszeń z ofertami biur podróży z kto/gdzie/kiedy moim zdaniem bardzo dobrze zdało egzamin.

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 gru 2010, 22:44

Pablo pisze:Więc proponuję dział "Biznes" - Promocje, wyprzedaże, programy lojalnościowe, itp

Swoją drogą przeniesienie ogłoszeń z ofertami biur podróży z kto/gdzie/kiedy moim zdaniem bardzo dobrze zdało egzamin.


Jestem za i wcale przeciw :thumb:

Wszystko co podchodzi pod Twoj punkt nr.1 powinno byc w takim dziale.

Punkt 2 na glownym.

Oki-doki z moje strony

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 gru 2010, 11:06

BraCuru pisze:Jestem za i wcale przeciw :thumb:

Wszystko co podchodzi pod Twoj punkt nr.1 powinno byc w takim dziale.

Punkt 2 na glownym.

Oki-doki z moje strony


no i super!

Awatar użytkownika
przemjas
Posty: 2566
Rejestracja: 21 lis 2006, 13:54
Deska: SU-2 Prorider
Latawiec: SS RPM 10m
Lokalizacja: Elbląg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 18 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 gru 2010, 10:04

a to viewtopic.php?f=1&t=33702
to tez informacja o deskach, stronie .


Wróć do „Biznes Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości