Nagrody Master Kiteboarding 2011

Akcje promocyjne, programy lojalnościowe, przeceny, wyprzedaże, reklamy, ecommerce, etc.
Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post13 lut 2012, 23:22

Dlaczego PSKite?

Bo było by to oficjalne, profesjonalne i na pewno gdybyś poczuł się urażony to otrzymałbyś pełną, kompetentną odpowiedź DLACZEGO tak a nie inaczej.

Bo stowarzyszenie zostało założone po to by wprowadzić "jakieś ramy" i postarać się NADAĆ RANGI chociażby takim wyróżnieniom.

Roonek - gdybyś miał syna, który jest zawodnikiem KITE'a i pnie się w rankingach, chodzi do liceum albo studiuje i ma szansę na stypendium od uczelni / państwa - po to by móc dalej się rozwijać, stać sie może Mistrzem Świata to nie zależało by Tobie aby w podaniu o jego przyznanie załączył dyplom najlepszego sportowca przyznany przez Polskie Stowarzyszenie Kitesurfingu czy lepiej przez 32 anonimowe, niepełne głosy na kiteforum?

Jak myślisz co by mu pomogło? Może coś takiego pozwoliłoby mu spełnić marzenia, nagrodzić ciężką, nikomu nie potrzebną pracę, może choć w części zwrócić inwestycję wydane na sprzęt, treningi, konsultacje z lekarzem sportowym po odniesionych kontuzjach?

Z tego co pamiętam to Stowarzyszenie zostało założone głównie z myślą o zawodnikach, o tym by może kiedyśtam, za kilka lat mogli traktować pływanie jako zawód, który pozwoli im się utrzymać... to dlaczego mielibyśmy w tym wszystkim PRZESZKADZAĆ?

Po prostu BO TAK? Z zawiści i zazdrości?

Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post13 lut 2012, 23:26

PSKITE to Twór powołany od tak sobie nie wiem może się mylę ale to stowarzyszenie a nie oficjalna organizacja reprezentująca kite...


Nie od razu można powołać oficjalną organizację - albo tutaj, albo na pskite opisywana była droga, jaką musi przejść stowarzyszenie by stać się organizacją - nie jest to takie łatwe, proste, przyjemnie jak się wszystkim wydaje.

Pozdr
L

roonek
Posty: 167
Rejestracja: 01 wrz 2009, 23:18
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2012, 23:54

Lussik | EASY Surf Center pisze:Dlaczego PSKite?

Bo było by to oficjalne, profesjonalne i na pewno gdybyś poczuł się urażony to otrzymałbyś pełną, kompetentną odpowiedź DLACZEGO tak a nie inaczej.

Bo stowarzyszenie zostało założone po to by wprowadzić "jakieś ramy" i postarać się NADAĆ RANGI chociażby takim wyróżnieniom.

Roonek - gdybyś miał syna, który jest zawodnikiem KITE'a i pnie się w rankingach, chodzi do liceum albo studiuje i ma szansę na stypendium od uczelni / państwa - po to by móc dalej się rozwijać, stać sie może Mistrzem Świata to nie zależało by Tobie aby w podaniu o jego przyznanie załączył dyplom najlepszego sportowca przyznany przez Polskie Stowarzyszenie Kitesurfingu czy lepiej przez 32 anonimowe, niepełne głosy na kiteforum?


wcięło mi posta ostatniego którego zamierzałem napisać , więc spróbuje jeszcze raz:)

Jeżeli byłbym zawodnikiem to traktowałbym to z przymrożeniem oka.
dla zawodnika liczy się wynik bezpośrednich starć a nie plebiscyt na telekamery roku.

PS. nie wiem czemu dałem się wciągnąć w tą dyskusję może dlatego ze naskoczyliście na Janka :evil:
Według mnie pomysł na telekamery od samego początku miał służyć wypromowaniu SWOICH oraz pomóc zwiększyć rangę grupy PSKITE.
sorry chłopaki ale nie kupuje BEZINTERESOWNOŚCI tej grupy.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
odi100
Posty: 314
Rejestracja: 10 sie 2007, 11:27
Lokalizacja: Sławno, Gdańsk
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 00:14

Jezeli juz to ¬ zawodnikiem "MASTER KITEBOARDING ROKU"


Pewnie taki byl zmaiar

a nie "zawodnikiem roku ....."


Wystarczy przeczytac tutuł u co sie prujecie?

Nagrody Master Kiteboarding 2011

Awatar użytkownika
djbartekk
Posty: 231
Rejestracja: 14 cze 2009, 19:43
Deska: Czapla Kiteboards
Latawiec: F-one Bandit Flysurfer Cronix
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 4 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 00:18

Lussik | EASY Surf Center pisze: KITE się uwsteczni i uważajmy tylko by przypadkowo jakiś widzący latawiec w roli parawanu na plaży polityk nie stwierdził że "trzeba tu zrobić porządek, bo waha do motorówki SARU kosztuje - wprowadźmy płatne licencje tym wszystkim parawaniarzą - widzałem w internecie ile te kejty kosztują - chyba sami dziani biznesmeni na tym fruwają - niech płacą" (...)

Lussik | EASY Surf Center pisze: bałbym się na naszym miejscu czy wędkarze i ekolodzy nie zagłosują w anonimowej ankiecie pt. "czy uważasz że można strzelać do kitesuferów pływających po zatoce puckiej, którzy dewastują środowisko oraz płoszą nam ryby" (...)


ehhhh te wszystkie abstrakcje cieżko mi bedzie teraz zasnąć , a wszystko przez darmowy karton :?:

Awatar użytkownika
TrueKejner
Posty: 920
Rejestracja: 30 paź 2010, 13:44
Deska: Shinn
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 157 razy
Dostał piwko: 193 razy
 
Post14 lut 2012, 04:32

roonek pisze:
Lussik | EASY Surf Center pisze:Dlaczego PSKite?

Bo było by to oficjalne, profesjonalne i na pewno gdybyś poczuł się urażony to otrzymałbyś pełną, kompetentną odpowiedź DLACZEGO tak a nie inaczej.

Bo stowarzyszenie zostało założone po to by wprowadzić "jakieś ramy" i postarać się NADAĆ RANGI chociażby takim wyróżnieniom.

Roonek - gdybyś miał syna, który jest zawodnikiem KITE'a i pnie się w rankingach, chodzi do liceum albo studiuje i ma szansę na stypendium od uczelni / państwa - po to by móc dalej się rozwijać, stać sie może Mistrzem Świata to nie zależało by Tobie aby w podaniu o jego przyznanie załączył dyplom najlepszego sportowca przyznany przez Polskie Stowarzyszenie Kitesurfingu czy lepiej przez 32 anonimowe, niepełne głosy na kiteforum?


wcięło mi posta ostatniego którego zamierzałem napisać , więc spróbuje jeszcze raz:)

Jeżeli byłbym zawodnikiem to traktowałbym to z przymrożeniem oka.
dla zawodnika liczy się wynik bezpośrednich starć a nie plebiscyt na telekamery roku.

PS. nie wiem czemu dałem się wciągnąć w tą dyskusję może dlatego ze naskoczyliście na Janka :evil:
Według mnie pomysł na telekamery od samego początku miał służyć wypromowaniu SWOICH oraz pomóc zwiększyć rangę grupy PSKITE.
sorry chłopaki ale nie kupuje BEZINTERESOWNOŚCI tej grupy.

pozdrawiam


Nie wiem jak można traktować coś takiego "z przymrużeniem oka". Koleś bierze wyniki z ankiety, z którą nie ma nic wspólnego i zakłada sobie wątek pod tytułem nagrody master roku. No sory, ale jest to już ponad moją cierpliwość. Wiem, że po burzliwej dyskusji jaka się toczy w oryginalnym wątku już pewnie nic nie wyjdzie z tego pomysłu, ale to jest już jak kopanie leżącego. Janek jeżeli szukasz sobie rozgłosu to nie rób tego zakładając jakieś bzdurne wątki (wiem fajnie pluć na każdy dobry pomysł- Polaczki to kochają). Nie kumam czy chodziło Ci o to żeby Twoi adoratorzy mieli się znowu z czegoś pośmiać, ale ja (jako zawodnik) czuję się jakbyś miał nas wszystkich w "głębokim poważaniu". Trochę powagi człowieku.

Do roonka:
Nagrody te miały być przyznawane w znacznym stopniu dla zawodników i oczywiście miały w pewnym stopniu służyć ich promocji. PSKite to nie jest żadna grupa koleszków, tylko stowarzyszenie zrzeszające zawodników i nie tylko. Oznacza to, że TAK, konkurs ten miał po części promować członków PSKite. Tak szczerze, ludzie, dlaczego Wam tak trudno to zrozumieć? Jeden z celów PSKite to ułatwienie życia zawodnikom i jeżeli można to zrobić dzięki komercyjnemu plebiscytowi to warto spróbować.

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 06:48

TrueKejner pisze:Nie wiem jak można traktować coś takiego "z przymrużeniem oka". Koleś bierze wyniki z ankiety, z którą nie ma nic wspólnego i zakłada sobie wątek pod tytułem nagrody master roku. No sory, ale jest to już ponad moją cierpliwość. Wiem, że po burzliwej dyskusji jaka się toczy w oryginalnym wątku już pewnie nic nie wyjdzie z tego pomysłu, ale to jest już jak kopanie leżącego. Janek jeżeli szukasz sobie rozgłosu to nie rób tego zakładając jakieś bzdurne wątki (wiem fajnie pluć na każdy dobry pomysł- Polaczki to kochają). Nie kumam czy chodziło Ci o to żeby Twoi adoratorzy mieli się znowu z czegoś pośmiać, ale ja (jako zawodnik) czuję się jakbyś miał nas wszystkich w "głębokim poważaniu". Trochę powagi człowieku.



True. Nagrody ufundowane, plebiscyt rozegrany a tu dość dwuznaczny spamowy post dotyczący głównie autopromocji...do tego niesnaski z niedawnymi towarzyszami broni...słabo :wink:

...ale z drugiej strony miło, że ktoś tych zawodników docenia, ciekawe tylko kiedy Dakti się na Mastera przesiądzie :thumb: :?:

pozdro

surfer
Posty: 81
Rejestracja: 03 wrz 2009, 09:06
 
Post14 lut 2012, 07:02

a cała ta rozmowa jest dla tego że Karoliny nie ma na liście zawodników PSKite !!! więc dlaczego Ona? a nie np Asia która na tej liście jest?? ludziska z PSKit jesteście żenujący. Janek chciał dać nagrody od siebie to dał i gówno wam do tego komu.

Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post14 lut 2012, 09:27

Jeżeli byłbym zawodnikiem to traktowałbym to z przymrożeniem oka.
dla zawodnika liczy się wynik bezpośrednich starć a nie plebiscyt na telekamery roku.


Traktowałbyś to z przymrużeniem oka gdybyś był gdzieś daleko w rankingu... bo co ci tam.. ale gdy starasz się, masz szansę aby twoje wysiłki, inwestycje zostały nagrodzone kawałkiem papierka, który może kiedyś coś da, w czymś pomoże, bądź zostaniesz zauważony... to nie zależało by ci? Wynik w plebiscycie liczy się tak samo jak wynik bezpośrednich starć - jeżeli się starasz i nawet nie wygrywasz to dzięki niemu masz szansę dostać dodatkowego "kopa motywacji" bo chociażby zostałeś zauważony jako osoba która zrobiła najlepszy progres, i może dzięki temu za rok pójdzie ci jeszcze lepiej, albo odezwie się do ciebie jakoś SPONSOR - nawet niech będzie to firma krzak, która da Ci jakiś latawiec za free, deske albo trapez, albo pożyczy na sezon i dzięki temu wydatki na sprzęt będziesz mógł przeznaczyć na dodatkowy wyjazd treningowy.

Trochę jestem zorientowany w tym temacie i wiem ILE I CO można dostać w Polsce od sponsora za to że startuje się w zawodach KITE, w spocie który medialnie prawie się nie liczy i to właśnie dzięki takim akcją... wzajemnym pluciem, "polaczkowaniem".

Wiele osób tutaj pewnie myśli że taki "sponsorowany" to pewnie od sponsora dostaje za free tone sprzętu, worek kasy, i roczny zapas biletów lotniczych + profesjonalną ekipę filmową która jeździ za nim krok w krok filmować jego wyczyny... uwierzcie mi - gdyby nie chęci i OGROMNE własne zaangażowanie finansowe naszych zawodników to NIKT w Polsce by nie startował, nie było by zawodów a o KITE a w TVN zamiast SAR ratował KITESURFERA powiedzieli by że ratował PARAWANIARZA.

Może wszystkich to nie obchodzi bo my sobie pływamy na swoim sprzęcie na swoim spocie więc po co mi zawody, promocja kite itd - mniej ludzi na spocie - lepiej. Jeżeli tak uważacie to wyobraźcie sobie co będzie za kilka lat - KITE zwinie swój biznes a wy w razie awarii waszego latawca będziecie musieli po częsci jechać do Niemiec, albo ściągać ze stanów bo wszyscy, który z tego próbują żyć przerzucą się na coś innego i dystrybutor waszego sprzętu nie będzie miał stoiska na Waszym kempingu.

Więc Roonek skoro ci nie zależy Ci bo nie jesteś zawodnikiem to po co zaprzeczasz wszystko? Po to by innym było gorzej? Ot takie myślenie.

Według mnie pomysł na telekamery od samego początku miał służyć wypromowaniu SWOICH oraz pomóc zwiększyć rangę grupy PSKITE.
sorry chłopaki ale nie kupuje BEZINTERESOWNOŚCI tej grupy.


Wypromowaniu SWOICH czyli NASZYCH. To tak jak byś wściekał się na telewizję że puszczają Małysza w TV i dają mu nagrodę bo ktośtam promuje SWOJEGO.

Janek też dobrze wie jak ciężko pozyskać sponsora, ile można od niego dostać i może gdyby zamiast opluwania się JADEM bo tak jest fajnie była WSPÓŁPRACA to stowarzyszenie, które mogło by się stać organizacją miało by znacznie większą siłę przebicia u potencjalnego sponsora, który mógłby wesprzeć go w kolejnych crossingach...

A taka wojna domowa do niczego nie prowadzi, ale plujmy na siebie na wzajem... wojujmy dla zabawy... mimo że nas samych ta walka nie dotyczy, bo po co ktoś ma mieć lepiej?

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 09:29

surfer pisze:a cała ta rozmowa jest dla tego że Karoliny nie ma na liście zawodników PSKite !!! więc dlaczego Ona? a nie np Asia która na tej liście jest?? ludziska z PSKit jesteście żenujący. Janek chciał dać nagrody od siebie to dał i gówno wam do tego komu.


g....o widziałeś, g....o wiesz ....


Cóż można napisać .. Cała historia co najmniej połowy wątku na temat plebiscytu mam nadzieje dziś (jak Pablo wróci) wyląduje w śmietniku. Ten post również ponieważ jest niezgodny z regulaminem i jest formą promocji firmy.

ps. 32 osoby z 10 tys to..... bardzo mało

roonek
Posty: 167
Rejestracja: 01 wrz 2009, 23:18
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 09:44

Tytuł: Nagrody Master Kiteboarding 2011

Smokie pisze:
ps. 32 osoby z 10 tys to..... bardzo mało


komentarz do początku Twojego postu pominę...:)

ps. widać tylko takie było zainteresowanie. ->poza tym to że jest 10tyś uzytkowników nie oznacza ze są to aktywni użytkownicy.'
Pablo może masz jakieś statsy ilu różnych użytkowników zalogowało się przez ostatnie pół roku ??

pozdrawiam

Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post14 lut 2012, 09:54

Roonek - a dlaczego tylko TAKIE było zainteresowanie?

Bo NIKT NIC W TYM TEMACIE NIC NIE ZROBIŁ. Nie było żadnego komunikatu, newsu w mediach, NIKT o to nie zadbał bo każdemu szkoda czasu. PSkite chciał zrobić to profesjonalnie, zapewnić największy z możliwych rozgłosów no ale wszyscy są oburzeni...

I teraz zadaj sobie pytanie - czy byłbyś z siebie dumny że zostałeś wybrany sportowcem roku przez aż niepełne 32 głosy.... czy bardziej było by ci wstyd?

Pozdr
Lussik

roonek
Posty: 167
Rejestracja: 01 wrz 2009, 23:18
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 6 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 12:02

Lussik | EASY Surf Center pisze:Roonek - a dlaczego tylko TAKIE było zainteresowanie?


Bo większość wyczuła śmierdzącą sprawę? -moim zdaniem od powstania PSKITE zaczęły się powżniejsze kłótnie na kiteforum.pl
dlaczego?-> nie wiem może część wyczuwa złe intencje.
całość konkursu trafnie podsumował jurgen w topiku:
viewtopic.php?f=1&t=43658&start=75
"
Ale skoro Marek daje pomysł konkursu na kf.pl, a w następnej kolejności dowiadujemy się że laureatów wybierze PSKite to wystarczyło poinformować Nas o wynikach a wątek o konkursie założyć na forum PSKite do którego tak często jesteśmy odsyłani. Przecież jak się dowiedzieliśmy, My nie śledzimy wyników zawodów, jesteśmy zapatrzeni w siebie i psujemy innym pływanie/zabawę....
"

kitesurfera roku powinni moim zdaniem wybierac uzytkownicy kiteforum.pl i to tacy (tu nalezy ustalić kryterium) którzy np. logowali się przez
ostatnie pół roku np. z 15razy albo tacy ktorzy w ciagu roku logowali sie minimum 30 razy- odpadną problemy z fikcyjnymi kontami i sztucznym
nabijaniem głosów.

a 2 zawodników roku niech wybiera szanowne grono znawców -> 3 osoby z pskite 3 z kiteforum.
i wio


a jakieś odznaczenie rangi za działacza roku czy najlepiej zorganizowane zawody to juz śmiech:)

Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post14 lut 2012, 12:45

Bo większość wyczuła śmierdzącą sprawę? -moim zdaniem od powstania PSKITE zaczęły się powżniejsze kłótnie na kiteforum.pl


Kłótnie zawsze były... przypomnij sobie :)

kitesurfera roku powinni moim zdaniem wybierac uzytkownicy kiteforum.pl i to tacy (tu nalezy ustalić kryterium) którzy np. logowali się przez
ostatnie pół roku np. z 15razy albo tacy ktorzy w ciagu roku logowali sie minimum 30 razy- odpadną problemy z fikcyjnymi kontami i sztucznym
nabijaniem głosów.


A cały kite świat to tylko kiteforum?? Tylko kiteforumowicze się znają, mają swoich ulubieńców i mają prawo do głosu? I twoim zdaniem taki tytuł to przepustka do pozyskania sponsora?

Jeżeli tak - to proszę - zorganizuj to, stwórz regulamin, nadaj sprawie odpowiedniego rozgłosu, przeprowadź głosowanie, ufunduj nagrody lub pozyskaj sponsorów, zadbaj o to by osoby wyróżnione zostały "wyróżnione" np. w mediach. DLACZEGO NIKT TEGO NIE ZROBI???

Bo nikomu się nie chce, a jak się komuś chce to lepiej pomysł skreślić, opluć, skopać ale nie włożyć nic od siebie.

Z tego co pamiętam też wyrażałem moją krytyczną opinię na temat plebiscytu (choć nawet nie pamiętam co napisałem) ale nigdy nie uda się zrobić czegoś tak by wszyscy byli zadowoleni.

Myślę że jeżeli krytyka była by konstruktywna i na poziomie to Bracucu wziął by pod uwagę głos forum i może niektóre z pomysłów udało by się wdrożyć. Ale przedewszystkim udało by się zrobić COŚ co popchnęło by kite'a do przodu.

A tak co mamy? NIC.

może część wyczuwa złe intencje.


A jakie to są złe intencje? Od początku było wiadomo że stowarzyszenie powstaje dla zawodników i ma im ułatwiać życie. Dzisiaj zawodnikom, co również może odbić się pozytywnie (a na pewno nie negtywnie) na osobach amatorsko uprawiających sport a JUTRO amatorom, których może uchronić od jakiś absurdalnych pomysłów o których pisałem wcześniej.

Pozdr
L

Awatar użytkownika
BraCuru
Posty: 5967
Rejestracja: 13 mar 2006, 20:56
Deska: BraCuru Hover, SABfoil
Latawiec: Flysurfer Sonics
Postawił piwka: 185 razy
Dostał piwko: 374 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2012, 16:10

Temat myślałem za zamknięty pięknymi słowami Susi ( i fotografią) ale niestety Jakowi mało więc jedziemy dalej....
roonek pisze:całość konkursu trafnie podsumował jurgen:
Ale skoro Marek daje pomysł konkursu na kf.pl, a w następnej kolejności dowiadujemy się że laureatów wybierze PSKite

Roonek - właśnie to, wg Ciebie świetne podsumowanie Jurgena, było przyczyną dalszego "twarzobicia" we wspomnianym wątku.
Otóż było to kompletnie wyssane z palca Jurgena twierdzenie. Przeczytaj sobie parę postów dalej - Wojtek napisał:
Jurgen pisze:Ok. Faktycznie nie napisałeś....


@Lussik - gratuluję cywilnej odwagi postawienia się "głównemu" nurtowi KF.pl.
Twoja retoryka bardziej przemawia do "uprzedzonych". Używałem tych samych argumentów z uporem maniaka i coraz bardzie traciłem cierpliwość widząc niechęć wolnikitowców. Mój błąd. Z czasem PSkite będzie potrzebowało doświadczonego rzecznika :wink: Byłbyś mocnym kandydatem :thumb:


Do Janka autora tego wątku który z "mistrzowskim" spokojem nadal milczy wywołany parokrotnie. Oops przepraszam - mistzrowsko edytuje źle pachnący pierwszy wątek tego postu:
Ostatnio edytowano Wt lut 14, 2012 12:07 przez MASTER KITEBOARDING fuu1, łącznie edytowano 4 razy

Janku - Twoje podejście do "pskit" i do mnie robi spustoszenie na tym forum. Dzielisz a nie łączysz.
Gdybym miał w dupie forumowiczów to dlaczego miałbym dzielić się swoim pomysłem na łamach tego forum. Szczerze? Gdybym miał ich w dupie zrobiłbym tak jak Ty to zrobiłeś: ukradł pomysł, skorzystał z nie swojej ankiety, uroczyście ogłosił lauretów i wystawiłbym w przyszłości dyplomiki za 2,50PLN.
Dla przypomnienia:
Zastanawiam się czy może wyszlibyśmy z inicjatywą rozdawania corocznych nagród dla sportowca roku w polskim kiteboardingu.
Może znajdzie się ktoś z branży kiteboardu i zafunduje cykliczną nagrodę ?
A może honorowy tytuł powinien brzmieć Sportowiec roku PSKite? Bez względu na to czy zasłużony byłby członkiem czy nie.
A może fundatorem zostanie KF.pl z chojnym sponsorem i zasłużony byłby wówczas Sportowcem Roku Kiteforum.pl? (bez względu czy tutaj się udziela czy tylko szpieguje )
Zasady wyboru trzeba byłoby dobrze dopracować.
A może wybieralibyśmy parę kategorii: kobieta, mężczyzna, firma, latawiec, deska? Na wzór taki:
http://www.sieplywa.pl/siewie/4603/Karo ... _Iksurfmag
Jak Wam się to podoba?

Spodobało sie chyba wszystkim ale potem itd, itp, etc...

Teraz bardzo konkretne pytania do Ciebie:
1. Czy pytałeś się o pozwolenie RadkaSz na wykorzystanie jego ankiety?
2. Czy pytałeś się mnie,jako pomysłodawcy, o wykorzystanie tej inicjatywy?
3. Co to jest Master Kiteboarding? Twój nick czy firma produkująca deski KS? Czy czasem nie nadużywasz sukcesu sprzed dwóch / trzech lat?
Według mojej wiedzy Su2 (producentem Twoich skądinąd świetnych desek) zaprzestała juz dawno współpracę z Master Kiteboarding.
Nawet Twoja strona nie zawiera już żadnych produktów. De facto - ostatni wpis na Twojej stronie to wywiad przeprowadzony przeze mnie (sic!) :lol:
4. Jaki wg Ciebie prestiż ma wyróżnienie zawodników przez Ciebie lub firmę Master Kiteboarding skoro nie znasz od dwóch lat sceny zawodniczej i ładujesz się brutalnie w ich świat? Co im da tytuł MK 2011? Pomyśłałeś o tym czy myślałeś raczej o autopromocji?

Chcesz więcej pytań? Jeśli nie to zakończ ten wątek po męsku w godny sposób zgodnie z:
MASTER KITEBOARDING fuu1 pisze:Pomysl mi się spodobał ale jak to zwykle z wykonaniem gorzej . po co zaczynać coś czego się nie kończy ? ( podobno po tym się rozpoznaje mężczyzn lub chłopców) .


Ale żeby nie psuć Ci dnia mam dla Ciebie również dobrą wiadomość :wink:
Mając powyższe wątpliwości w Twoje dobre zamiary chciałbym podnieść prestiż tzw Master Kiteboarding Awards 2011.

W kategorii CUD 2011 zostało wyróżnionych przeze mnie :wink: dwóch forumowiczów:
1m - Janek Lisewski - i nie za to, że cudem przepłynął Bałtyk ale za fakt uzyskania 4 miejsca ex aequo z Błaszkiem w kategorii zawodnik roku 2011 mimo, tego że zawody widział co najwyżej w relacjach PSkite. Gratulacje, żeś pobił takie gwiazdy jak choćby pięciokrotny zwycięzca PP frestyle Victor Borsuk.
2m - zaszaleję i sam sobie wręczę nagrodę bo to naprawdę cud na łamach tego forum :wink: - Marek Rowiński Sr za zajęcie drugiego miejsca w kategorii Fair Play Kiteforum.pl :lol: :lol: :lol:
Nagrodę w postaci książeczki KsPD z bardzo osobistą dedykacją wyślę Ci pocztą jak wrócę do kraju. Adresu nie podawaj - znam.

No i teraz drodzy forumowicze napiszcie czy wiecie dlaczego upierałem się i będę upierał, że kategorie zawodnicze powinny być wybierane przez PSKite :idea:

I na koniec już zupełnie poważnie, szczerze i osobiście:
Janek - po mnie można jechać za retorykę, ton ale nie za manipulowanie faktami czy szemrane zamiary.
Po Tobie można jechać za dwuznaczną moralność, której efektem jest rozpizdziel jaki robisz na tym forum swoimi "mistrzowskimi" manipulacjami.
Życzę Ci, abyś jednym kursem szedł przez życie i dalsze crossingi.

Powodzenia :thumb:


Wróć do „Biznes Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości