O'neill Winter Wetsuits 2014 /2015 nowości

Akcje promocyjne, programy lojalnościowe, przeceny, wyprzedaże, reklamy, ecommerce, etc.
kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 sty 2014, 12:10

wkrótce będą pojawiać się nowe produkty O'neill 2014
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2014, 15:54 przez kite24.pl, łącznie zmieniany 2 razy.

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 sty 2014, 12:37

W sezonie 2014 zamek przeniesiony na przód (F.U.Z.E) - co podobno jeszcze bardziej ociepli odczucia
Obrazek Obrazek

Oczywiście szwy klejone z dwóch stron - prywatnie mam zeszłoroczny model model i po pływaniu i zdjęciu pianki mam suche gatki.
Jeśli chodzi o rozciągliwość - ta pianka nie ma sobie równych.
Od marca dostępne w http://www.kite24.pl

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 sty 2014, 22:32

A coś z kapturem w grubości 6/5/4??

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 sty 2014, 09:50

Pianki O'Neill 2014 z kapturami

Obrazek
kaptur dopinany do pianki Mutant ( ekstra rozwiązanie gdyż możesz mieć piankę z/bez kaptura dopinając / odpinając )

Obrazek
pinka mutant 5/4mm ( w opcji kaptur powyżej pianki )

Obrazek
Pianka Pyrotech 5,5/4mm ( pianka zrobiona z techobutter 20% lżejszy i 30% mniej wsysający wodę, przez co cieplejszy materiał )

Obrazek
Pianka Superfreak 5/4mm


Jeśli jesteś zainteresowany pisz na sklep@kite24.pl, andrzej@kite24.pl

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2014, 16:45

Pianki mamy już u siebie - na żywo wyglądają rewelacyjne, jakość wykonania ponownie na najwyższym poziomie . Np: Pianka Pyrotech 5,5/4 z kapturem robi ogromne wrażenie - w ciemno można rozpychać się między krami lodowymi bez chłodu :). Elastyczność i klejenie rewelacja. Jutro wrzucę foty.

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2014, 17:06

Jakoś po weekendzie napiszę recenzję bo taka pianeczka już do mnie idzie :thumbsup:

Mam nadzieję że tylko potwierdzę słowa Andrzeja :)

Famay
Posty: 1154
Rejestracja: 04 paź 2010, 14:46
Latawiec: Cabrinha
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post13 lut 2014, 17:11

kw92 pisze:Jakoś po weekendzie napiszę recenzję bo taka pianeczka już do mnie idzie :thumbsup:

Mam nadzieję że tylko potwierdzę słowa Andrzeja :)

O'neill znowu ? Czemu akurat nie NP ? ;)

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 lut 2014, 17:43

Famay pisze:
kw92 pisze:Jakoś po weekendzie napiszę recenzję bo taka pianeczka już do mnie idzie :thumbsup:

Mam nadzieję że tylko potwierdzę słowa Andrzeja :)

O'neill znowu ? Czemu akurat nie NP ? ;)


Mam jedną i jest spoko, a jak coś jest dobre to po co zmieniać ;)

andrzejwodejszo
Posty: 3117
Rejestracja: 11 sie 2008, 08:29
Deska: SU-2, MOSES
Latawiec: komórkowe Ozony / SU-2 / Moses
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 77 razy
Dostał piwko: 46 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lut 2014, 14:03

Uszczelniane czerwone zamki z blokadą zamootwarcia w modelu Pyrotech 5,5/4
Obrazek

F.U.Z.E - czyli dostęp do pianki na przedniej części
Obrazek

Wszystkie Pyrotechy zrobione w oparciu o materiał Technobutter - lżejszy, cieplejszy, mniej chłonny, superrozciągliwy, szybkoschnący :)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ss7pro@gmail.com
Posty: 459
Rejestracja: 21 sie 2012, 16:03
Dostał piwko: 8 razy
 
Post17 lut 2014, 13:35

Niestety psychofreak 2013/2014 znacznie krocej utrzymuje cieplo niz jego poprzednicy z 2012 ... Co do FZ to jak dla mnie nie ma tutaj takiego duzego zysku ...

Sam bym z checia zamienil na 2012 ...

ss7pro@gmail.com
Posty: 459
Rejestracja: 21 sie 2012, 16:03
Dostał piwko: 8 razy
 
Post17 lut 2014, 13:37

Co do superfreak 5/4mm, nie jest to pianka na zimne dni :P Brakuje jej zdecydowanie szczelnosci ... zwlaszcza w porownaniu do psychofreak.

kite24.pl
Posty: 5582
Rejestracja: 25 sie 2006, 17:42
Deska: SU-2
Latawiec: Gin Cannibal
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 29 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lut 2014, 13:47

Psychofreak 2013 miał zamek z tyłu .
Psychofreak 2014 ma zamek z przodu i Technobutter 2
a z nowości na 2014 jest Pyrotech z kapturem grubość 5,5/4mm

dasnsad
Posty: 461
Rejestracja: 13 sie 2011, 19:03
Deska: Clash 138
Latawiec: Razor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post17 lut 2014, 16:08

Właśnie dostałem nowego Superfreaka, w porównaniu z 2012 w tamtym się gotowałem w tym nie za bardzo :o sprawdzę niedługo na wodzie to skrobnę coś więcej z plusów jest wykonana dużo lepiej od swojej poprzedniczki wyraźnie widać różnice... + mimo swojej grubości jest mega hiper elastyczna :thumbsup: Miejmy nadzieje, że bd się dobrze sprawowała na wodzie.

kw92
Posty: 610
Rejestracja: 16 sty 2011, 18:58
Latawiec: Ozone
Postawił piwka: 53 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 lut 2014, 11:12

Widzę że chyba jestem jednym z pierwszych który używał Pyrotech 5,5/4mm, pianka używana na zawodach Winterace w Mielnie, a więc:

-wykonanie- nie znam się na technologiach produkcyjnych, materiałach itp. Z tego co widzę pianka jest mega rozciągliwa, na początku przy ubieraniu bałem że się podrze, ale jest to chyba niemożliwe. Co do szycia/klejenie to bardzo fajną opcją jest gruby klej na szyciach, i to z dwóch stron więc nie ma możliwości żeby dostała się tamtędy woda. Po 3 dniach użytkowania pianka wygląda jak nowa, mam nadzieję że dopiero za kilka lat napiszę że pianka mi się gdzieś podarła, czas pokaże póki co jestem bardzo zadowolony.

- zakładanie- jest to moja pierwsza pianka z zamkiem z przodu, ubieranie nie jest takie łatwe jak by się wydawało. Potrzeba trochę wprawy by ubrać/zdjąć piankę, jest to minimalnie trudne ale wykonalne (w zamian za trud dostajemy przecież ciepło,więc warto się przemęczyć )

-ciepło- pianka jest bardzo ciepła, widać że są zastosowano dobre materiały. Temperatura powietrza w piątek wynosiła 2 stopnie, wody w morzu może ze 3?? Pianka spisała się idealnie, nawet zauważyłem że jeżeli mamy dostatecznie ogrzane ciało organizm dostarcza ciepła do kończyn najbardziej wychłodzonych czyli nie zmarzły mi ręce (a mam rękawiczki 2mm całe dziurawe) co jest dużym plusem!!

Płynąc na supie wpadłem do wody (gdzieś z 1 metr pod powierzchnią), wyskoczyłem z wody na dechę i jakie było moje zdziwienie gdy zauważyłem że woda niedostała do środka, w piance z zamkiem z tyłu na pewno by się dostała.

Jednego razu po skoku zrobił mi się z kita "cukiereczek" siedziałem w wodzie z kitem przewiniętym. Spędziłem w niej jakieś kilka minut w tym czasie zmarzły mi stopy, a ręce całe zdrętwiały, przez ten czas mogłem zauważyć ze pianka bardzo po woli przyjmuje chłód wody z zewnątrz. Po kilku minutowej walce w wodzie wychłodzone miałem tylko dłonie i stopy, oczywiście w środku wszystko suche ponieważ nie dostała się woda.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

https://www.facebook.com/media/set/?set=pcb.408085626002898&type=1

Jako ciekawostkę można pokazać jak wygląda warstwa kleju na nogawkach (klej ma za zadanie ścisnąć piankę wokół naszej nogi by uniemożliwić wlanie się wody), może Andrzej wrzuci jakieś zdjęcie jak to wygląda

Oczywiście dziękuję kite24 za dostarczenie pianki dzień przed zawodami, i to w idealnym rozmiarze. Gdyby nie wy to nie wiem czy dał bym radę wystartować, tak więc wielkie dzięki :thumbsup:

dasnsad
Posty: 461
Rejestracja: 13 sie 2011, 19:03
Deska: Clash 138
Latawiec: Razor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post25 lut 2014, 17:27

Dostałem nowego Superfreaka 5/3 obiecałem, że jesli się przepłyne to napiszę co nie co, mianowicie miałem go dzisiaj na sobie, było 5 C temperatury +słoneczko, nie byłem jakoś bardzo pozytywnie nastawiony ze względu na to, że pływał jeszcze lód ale trudno, czego się nie robi dla zajawki! :mrgreen: Podczas wciskania się w nią myślałem, że ją rozerwę, jednak udało się bez żadnych incydentów, jest naprawdę BARDZO, BARDZO elastyczna dodatkowo jest mięciutka w środku i wygodna na maksa, po ubraniu jej wychodziłem z ciężkiego szoku że można zrobić tak miłą piankę. Gdy wszedłem do wody, od razu było widać różnicę, oczywiście nie zalałem się zimną wodą, kołnierz jest dość mocno uciskający do czego szybko się przyzwyczaja, i nie pozwala to na zalewanie się wodą, momentami czułem się jakby pianka kompletnie izolowała mnie od czynników zewnętrznych, oczywiście od grubszych gleb trochę mi się nalało do środka, ale tylko na tyle że w środku było troszeczkę wilgotno i nic więcej :naughty: :naughty: jedynym minusem jak dla mnie jest to że po prostu TRAGICZNIE się ją zakłada ale to wszystko zostaje wynagrodzone, po zejściu z wody było mi bardzo ciepło dużo cieplej niż normalnie, więc wszystkim polecam O'neill i kite24, które jako dystrybutor sprawdza się DOSKONALE!

Pozdrawiam, chciałbym zaznaczyć że nie jestem w żaden sposób związany z marką i wydaję swoją własną SUBIEKTYWNĄ opinią :)


Wróć do „Biznes Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości