KITE REJS - Zatoka Pucka, jacht S/Y FANTAZJA, Możliwość zrobienia kursu IKO na jachcie :)

Akcje promocyjne, programy lojalnościowe, przeceny, wyprzedaże, reklamy, ecommerce, etc.
jurigd
Posty: 61
Rejestracja: 08 sie 2012, 20:12
Dostał piwko: 1 raz
 
Post30 cze 2015, 23:09

Siema!!!

Organizuje kite-rejsy na jachcie s/y FANTAZJA, po Zatoce Puckiej i nie tylko.

Program rejsu zależy tylko od pogody i Waszej fantazji !!!
-Jeśli jedziecie na pólwysep i chcecie mieszkać w miejscu z widokiem na morze i to z każdej strony - jest to rozwiązanie dla Was :)
-Jeśli kierunek wiatru nie wchodzi na półwysep, płyniemy na drugą stronę zatoki i latamy :)
-Jeśli macie dość zatłoczonych spotów przy kempingach - możemy wyruszyć w poszukiwaniu dzikich pustych spotów, nawet na samym środku zatoki na Mewiej Rewie :)
-Jeśli nie wieje na kite'a - poznajemy uroki żeglarstwa i płyniemy gdzie wiatr poniesie :)
-Jeśli wogóle nie wieje - odpalamy silnik i płyniemy np. na imprezę do Sopotu lub gdzie sobie wymyślicie :)
-Jeśli nie umiecie pływać na kajcie - nic nie szkodzi, jestem licencjonowanym instruktorem IKO i Was nauczę. Po kursie wystawiam kartę IKO, która jest akceptowana na całym świecie i potwierdza Wasze umiejętności :)
-Jeśli nie umiecie pływać na jachcie - też nie szkodzi,wszystko Wam opowiem :)


A teraz coś o FANTAZJI:

-Jacht typu Courier 960
-9,6 metra długości,powierzchnia ożaglowania 60 m kw,silnik, nawigacja,echosonda, ukf.
-na łódce przy zachowaniu komfortu może mieszkać 4-5 osób, Do dyspozycji macie dwie podwójne koje, oraz jedną mniejszą dla osoby o wzroście max 160 cm.
-Fantazja jest wyposażona w kuchenkę, zlew,WC chemiczne, środki bezpieczeństwa, mały ponton z silnikiem.
-Konstrukcja jachtu pozwala na zmniejszenie jego zanurzenia do 0,5 m co pozwala na penetrowanie zakamarków zatoki Puckiej i podpływanie blisko spotów.
-Jednostka jest bardzo bezpieczna, została juz sprawdzona przy sztormie 11 w skali Beauforta, więc nie ma się czego obawiać.


Cena za dobę wynajęcia jachtu razem ze skipperem(czyli mną) w sezonie letnim to 600 zł + zużyte paliwo + ewentualne opłaty portowe).
Cena kursu kitesurfingu podczas trwania rejsu do ustalenia.
Detale rejsu do obgadania i ustalenia. Nie jestem kompanią czarterową, która za wszystko zdziera, poprostu zbieram na rejs dookoła świata na mojej Fantazji :D

Mam jeszcze sporo wolnych terminów po 15 lipca !!!!!
Rejsy rozpoczynam najchętniej z Pucka,więc nie trzeba stać w korkach,żeby dostać się na pólwysep. Po co się męczyć w aucie,skoro można tam poprostu popłynąć :D

kontakt:tel 505-988-633 Jurand(jesli nie odbieram to sms,bo moze jestem na wodzie),

lub mail: jurandg@wp.pl

kilka fotek jachtu:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

jurigd
Posty: 61
Rejestracja: 08 sie 2012, 20:12
Dostał piwko: 1 raz
 
Post25 sie 2015, 16:28

Mam duzo wolnych terminow na kajt-rejsy we wrzesniu!

Ostatnim hitem sa rejsy na Mewią Rewę wraz z noclegiem na jachcie przy wyspie i pływaniem non stop!

ZAPRASZAM! we wrzesniu NIŻSZE CENY! jurandg@wp.pl


wrzucam pare fotek z wycieczki na Mewie Rewy:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Wróć do „Biznes Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości