Tu mozna zarejestrować swoje deski,latawce,rowery

Zaginiony, zgubiony i skardziony sprzęt.
Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post21 sie 2014, 18:01

Jeżeli to nie ten dział na ten temat to przenieście.Strona na której można się zalogować i zarejestrować swoje rzeczy osobiste.Od rowerów ,desek,latawców i innych pierdół.
Po zarejestrowaniu dodaje się swoje rzeczy z opisem zdjęciem i np. numerem ID
Po dodaniu można wydrukować certyfikat z datą wpisania.
W przypadku kradzieży zagubienia itp. informacje zapisane na tej stronie mogą posłużyć jako dowód ,że rzecz należała do nas przed kradzieżą/zagubieniem.
Z tego co mi wiadomo strona jest wiarygodna dla POLICJI w UK.Jak jest w PL tego nie wiem ,ale jest to zawsze jakieś wiarygodne potwierdzenie posiadania rzeczy.
Link poniżej:

https://www.immobilise.com/index.php

zbrochaty
Posty: 77
Rejestracja: 24 wrz 2010, 11:42
Deska: Fanatic TrippleX
Latawiec: North Sails: Duke SuperStar
Dostał piwko: 16 razy
 
Post21 sie 2014, 18:51

Czaro pisze:Jeżeli to nie ten dział na ten temat to przenieście.Strona na której można się zalogować i zarejestrować swoje rzeczy osobiste.Od rowerów ,desek,latawców i innych pierdół.
Po zarejestrowaniu dodaje się swoje rzeczy z opisem zdjęciem i np. numerem ID
Po dodaniu można wydrukować certyfikat z datą wpisania.
W przypadku kradzieży zagubienia itp. informacje zapisane na tej stronie mogą posłużyć jako dowód ,że rzecz należała do nas przed kradzieżą/zagubieniem.
Z tego co mi wiadomo strona jest wiarygodna dla POLICJI w UK.Jak jest w PL tego nie wiem ,ale jest to zawsze jakieś wiarygodne potwierdzenie posiadania rzeczy.
Link poniżej:

https://www.immobilise.com/index.php


To chyba nie ta kultura poszanowania własności. U nas ktoś zrobi zdjęcie Twojej deski na plaży (z numerem), albo roweru przed sklepem, zarejestruje na stronie, a po jakimś czasie ukradnie. A jak nie masz dowodu zakupu to deska... nie jest Twoja, tylko złodzieja. Przejaskrawiam oczywiście.
Może nie jest u nas tak żle, dzis w gazecie przeczytałem, że w PL jest bezpieczniej niż w UK i Francji i wielu krajach europejskich (oficjalny ranking bezpieczenstwa krajów świata - obejmuje tez kradzieże i włamania)
Zbrochaty

Czaro
Posty: 226
Rejestracja: 08 wrz 2013, 15:57
Lokalizacja: Tczew
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post21 sie 2014, 21:29

zbrochaty pisze:To chyba nie ta kultura poszanowania własności. U nas ktoś zrobi zdjęcie Twojej deski na plaży (z numerem), albo roweru przed sklepem, zarejestruje na stronie, a po jakimś czasie ukradnie. A jak nie masz dowodu zakupu to deska... nie jest Twoja, tylko złodzieja. Przejaskrawiam oczywiście.
Może nie jest u nas tak żle, dzis w gazecie przeczytałem, że w PL jest bezpieczniej niż w UK i Francji i wielu krajach europejskich (oficjalny ranking bezpieczenstwa krajów świata - obejmuje tez kradzieże i włamania)
Zbrochaty

A co złodziejowi da ,ze jutro ukradnie i zarejestruje tą deskę ,jeżeli ja mam już zarejestrowaną dziś??
Po co pływać na desce jeżeli jest możliwość ,że zmiecie nas TSUNAMI - przejaskrawiam oczywiście.


Wróć do „Zaginione”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości