Tuba główna do Nemesisa NXG gdzie wymienić?

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
Awatar użytkownika
DJtur3o
Posty: 68
Rejestracja: 01 sie 2007, 15:15
Lokalizacja: Stolyca
 
Post17 cze 2011, 15:12

Witam!

Ktoś może wie gdzie (najchętniej Wawa lub okolice) wymienię tubę główną do NXG? Pusza główny zawór upustowy. Mam zamiar zrobić awanturę w Bescie (latawiec nie ma roku jeszcze), ale jak ich znam to mnie zleją pod jakimś pretekstem, więc wolę mieć w zanadrzu jakąś opcję naprawy.

Dzięki i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
emiter
Posty: 87
Rejestracja: 30 cze 2008, 21:55
Deska: Nobile T5 2011, SU-2 BigFoot
Latawiec: North Evo & Juice
Lokalizacja: Łódź
Kontaktowanie:
 
Post17 cze 2011, 15:44

DJtur3o pisze:Witam!

Ktoś może wie gdzie (najchętniej Wawa lub okolice) wymienię tubę główną do NXG? Pusza główny zawór upustowy. Mam zamiar zrobić awanturę w Bescie (latawiec nie ma roku jeszcze), ale jak ich znam to mnie zleją pod jakimś pretekstem, więc wolę mieć w zanadrzu jakąś opcję naprawy.

Dzięki i pozdrawiam.


Porozmawiaj z WAKE.PL, powinni pomóc. Jeśli się nie uda reklamacja to zakup np na allegro nowy zawór DEFLATE - koszt 49 PLN. Wymiana jest dość prosta.
http://allegro.pl/zawor-spustowy-kitefix-deflate-i1660664773.html Tutorial jest dostępny na http://www.kitefix.pl

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 cze 2011, 23:23

emiter pisze:
Porozmawiaj z WAKE.PL, powinni pomóc.


odpowiadamy oczywiście gwarancyjnie i serwisowo za sprzęt zakupiony u nas..
ZAWSZE :idea:

pzdr

mkmiec
Posty: 640
Rejestracja: 26 sty 2009, 08:19
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 cze 2011, 11:35

DJtur3o pisze: Mam zamiar zrobić awanturę w Bescie (latawiec nie ma roku jeszcze), ale jak ich znam to mnie zleją pod jakimś pretekstem


Kogo Ty znasz z Besta czy to sa po prostu slowa rzucane na wiatr???!!!

Jezeli latawiec zostal kupiony przez rzetelne zrodlo - Nie powinno byc problemu i dostaniesz nowa tube glowna. A jezeli kupiles latawiec u kogos na lewo - to coz moge wiecej powiedziec....

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post18 cze 2011, 17:25

DJtur3o pisze: ale jak ich znam to mnie zleją pod jakimś pretekstem


Miałem parę spraw gwarancyjnych z reprezentantami Best ( Michałem i Philem ) i nigdy się takie coś nie zdarzyło, W OGÓLE nigdy nie było problemu z gwarancją Best'a.

warto przemyśleć co się pisze...

pzdr

Awatar użytkownika
DJtur3o
Posty: 68
Rejestracja: 01 sie 2007, 15:15
Lokalizacja: Stolyca
 
Post20 cze 2011, 16:34

przemass pisze:
DJtur3o pisze: ale jak ich znam to mnie zleją pod jakimś pretekstem


Miałem parę spraw gwarancyjnych z reprezentantami Best ( Michałem i Philem ) i nigdy się takie coś nie zdarzyło, W OGÓLE nigdy nie było problemu z gwarancją Best'a.

warto przemyśleć co się pisze...


Nie muszę nic przemyśliwać. Piszę o własnych doświadczeniach. Kontaktuję się bezpośrednio z firmą oficjalnymi kanałami, a nie z Michałem czy Philem - nie mam żadnych znajmości, jestem po prostu zwykłym klientem. Chyba nie muszę nikogo znać, żeby skorzystać z gwarancji? Ostatnie dwa latawce kupiłem bezpośrednio w sklepie online Besta w US i przez nich załatwiam problemy (wcześniej miałem jeszcze dwa Besty, ale nie było z nimi żadnych kłopotów, więc zaufanie do marki miałem).

Warunki gwarancji mówią:
"If you repair your kite and then it gives way again in the same spot you already repaired. Sorry, the warranty only applies to unrepaired and unmodified original equipment."

Więc jak na wyjeździe rozwali się latawiec, to albo decydujesz się, że pakujesz go i siedzisz na plaży lub wypożyczasz, albo naprawiasz i starasz się pływać dalej. Ja w tym roku miałem sytuację, że latawiec rozwalił się w tym samym miejscu, gdzie wcześniej był naprawiany przez serwis z autoryzacją Besta ale nie chcieli zrobić tego bezgotówkowo (zresztą wbrew temu co mówił serwis, Best nie chciał zwrocić kosztów naprawy - znaczy nawet nie wiem czy nie chciał, bo nie dostałem żadnej odpowiedzi :-) Wszystko jedno, to było tylko kilkadziesiąt EUR, można przeboleć. Tyle tylko, że latawiec był drugi dzień na wodzie, a przede mną było 12 dni pływania!

W tym roku przepuszczał mi zawór upustowy. Powietrze schodziło po 30 min. pływania. Też wolałem to tymczasowo naprawić, niż pożyczać sprzęt z bazy. Teraz po prostu chcę wymienić całą tubę, bo naprawa była tymczasowa, a naprawionej tuby (patrz wyżej) mi nie wymienią. Co nie znaczy, że nie mam zamiaru napisać o moim głębokim rozczarowaniu zarówno jakością latawca, który kupiłem jak i warunkami gwarancji.

Więc proszę tu na mnie nie wsiadać.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
DJtur3o
Posty: 68
Rejestracja: 01 sie 2007, 15:15
Lokalizacja: Stolyca
 
Post20 cze 2011, 16:35

Ziomek. pisze:
emiter pisze:
Porozmawiaj z WAKE.PL, powinni pomóc.


odpowiadamy oczywiście gwarancyjnie i serwisowo za sprzęt zakupiony u nas..
ZAWSZE


A tubę główną do Nemesisa NXG u Was zamówię?

Pozdrawiam.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 cze 2011, 12:50

DJtur3o pisze:
A tubę główną do Nemesisa NXG u Was zamówię?

Pozdrawiam.


OCZYWIŚCIE

przy akcesoriach na zamówienie - wymagamy co oczywiste zaliczki
by potem nie zostać z kolejną zbędną tubą do kolekcji..

opcje są dwie :
a) tańsza - wolniejsza - tuba jest dokładana do zamówienia które i tak do nas idzie - co tydzień - dwa - brak dodatkowych kosztów przesyłki
b) szybsza -droższa - tuba idzie oddzielnie, niezależnie od innych zamówień, ale koszt przesyłki nie jest mały: kilkanaście - 20kilka euro..

KLIENTOWI pozostawiamy wybór..

podobnie jak wybór GDZIE zakupić latawiec.. :wink: ..i JAK później wyglądać będzie (ile kosztwać, trwać między innymi) serwis pogwarancyjny..

pzdr

Awatar użytkownika
DJtur3o
Posty: 68
Rejestracja: 01 sie 2007, 15:15
Lokalizacja: Stolyca
 
Post25 cze 2011, 13:42

Ziomek. pisze:
OCZYWIŚCIE

przy akcesoriach na zamówienie - wymagamy co oczywiste zaliczki
by potem nie zostać z kolejną zbędną tubą do kolekcji..

opcje są dwie :
a) tańsza - wolniejsza - tuba jest dokładana do zamówienia które i tak do nas idzie - co tydzień - dwa - brak dodatkowych kosztów przesyłki.


Taka wersja mi wystarczy. Podaj mi proszę na priv ile taka tuba będzie u Was kosztowała (z ewentualną wysyłką do Wawy) i ile zapłacić zaliczki.

KLIENTOWI pozostawiamy wybór..

podobnie jak wybór GDZIE zakupić latawiec.. :wink: ..i JAK później wyglądać będzie (ile kosztwać, trwać między innymi) serwis pogwarancyjny..


Biorąc pod uwagę, że rzadko pływam na Helu (2-3 razy w roku, z 6 dni w sumie) w porównaniu z Egiptem, gdzie jestem przynajmniej 3 tygodnie w roku, najlepiej jakbym tam kupował latawce :-) Ostatnio jednak kupiłem w Wake.pl bar i zarówno pod względem ceny jak i dostępności jestem bardzo zadowolony. Na pewno Was będę polecał. Dotychczas moje doświadczenia z polskimi dystrybutorami były średnie: albo drogo, albo słaba dostępność, a najczęściej i to, i to plus wielka łaska.

Pozdrawiam.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 cze 2011, 13:26

oki

wiadomość poszła :thumb:

pzdr

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 cze 2011, 12:59

Jeśli nie ams ztam OP, to zapraszm ana Małe dobierze my tube do każdego latawca bez OP.

Naprawa zaworka to 40-70zł w zależności od opcji ;)

Awatar użytkownika
FilipN
Posty: 801
Rejestracja: 05 sie 2008, 11:08
Lokalizacja: Warszawa/Jastrzębia Góra
Postawił piwka: 68 razy
Dostał piwko: 77 razy
 
Post28 cze 2011, 13:30

nie było Nemesisa NXG bez OP - niestety...


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości