opis kite i pierwsze kroki

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
bogus
Posty: 63
Rejestracja: 21 lip 2005, 23:04
 
Post22 lip 2005, 13:04

--------------------------------------------------------------------------------
Szukam materiałów na temat tego jak zbudowany jest kite i jego pozostałe akcesoria i jak tym się obsługiwać tzn taka dość dokładna instrukcja obsługi wraz z jakimś słowniczkiem pojęć jak np. leash i tym podobne. Będę bardzo wdzięczny za podesłanie mi linków lub namiarów na takie rzeczy. Chce się o tym dowiedzieć gdyż jestem początkujący i uczę się sam bo chwilowo nie mam już kasy na instruktora lub jakąś szkółkę a wszedzie opisane sa krok po kroku nauka pływania a nie ma za wiele o sprzęcie

Awatar użytkownika
ENZO
Posty: 64
Rejestracja: 14 lip 2005, 19:30
Lokalizacja: Kolonia / Niemcy
 
Post22 lip 2005, 13:16

bogus pisze:--------------------------------------------------------------------------------
Szukam materiałów na temat tego jak zbudowany jest kite i jego pozostałe akcesoria i jak tym się obsługiwać tzn taka dość dokładna instrukcja obsługi wraz z jakimś słowniczkiem pojęć jak np. leash i tym podobne. Będę bardzo wdzięczny za podesłanie mi linków lub namiarów na takie rzeczy. Chce się o tym dowiedzieć gdyż jestem początkujący i uczę się sam bo chwilowo nie mam już kasy na instruktora lub jakąś szkółkę a wszedzie opisane sa krok po kroku nauka pływania a nie ma za wiele o sprzęcie


witam
robisz straszne zamieszanie na forum a wystarczy tylko szukac tematów ktore juz były poruszane 1000razy :evil:

http://www.kiteportal.pl/?kite=leksykon (słownik pojec)
http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?t=3508 (typowe pytania nowicjuszy)

Krzysztof Folta
Posty: 17
Rejestracja: 09 cze 2005, 10:03
Lokalizacja: Szczecin
 
Post08 lis 2005, 10:54

polecam książkę o kite, którą możesz kupić za 45 złotych na allegro. Widawca Piotr Ziomek, naprawdę dobra.

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 323
Rejestracja: 27 wrz 2004, 10:13
Lokalizacja: Waw
Kontaktowanie:
 
Post08 lis 2005, 13:49

Piotr :?: :?: :?:
Choć może rzeczywiście Piotr jest wydawcą... :wink:
:lol:

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 lis 2005, 18:04

nie, Piotr nie jest.. :idea: :wink:
choć chcialby być.. :wink:

"Piotr"

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 323
Rejestracja: 27 wrz 2004, 10:13
Lokalizacja: Waw
Kontaktowanie:
 
Post15 lis 2005, 11:40

:lol: :lol: :lol:


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości