Footstrapy do WS

Pytania odnośnie naprawy, budowy, i modyfikacji sprzętu.
jurand
Posty: 10
Rejestracja: 28 lip 2006, 07:30
Lokalizacja: Mikołów
Kontaktowanie:
 
Post05 sie 2006, 20:55

Cześć

Przymierzam się do budowy pierwszej dechy ale jestem jeszcze zielony w tym temacie. Mam pytanie dotyczące footstrapów. Chodzi o to czy można użyć fotstrapów do desek windsurfingowych? Te znacznie łatwiej kupić ale nie wiem czy np rozmiar będzie pasował do rozstawu dziur w footpadach do kita.

Pozdrowienia

Jurand

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 sie 2006, 11:44

Pasować oczywiście będą tym bardziej, że robiąc deskę sam możesz sobie to regulować wedle uznania. Strapy do windsurfingu mają prostszy profil i są nieco mniej komfortowe w używaniu, ale to szczegół. Sam zaczynałem na strapach klasycznych (takich jak WS) i nie było żadnego problemu. Strapy do kite'a sąpo prostu bardziej wyprofilowane przez co stopa lepiej przylega. Ale tym na razie chyba nie musisz sięprzejmować.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 sie 2006, 11:53

Pasować oczywiście będą tym bardziej, że robiąc deskę sam możesz sobie to regulować wedle uznania. Strapy do windsurfingu mają prostszy profil i są nieco mniej komfortowe w używaniu, ale to szczegół. Sam zaczynałem na strapach klasycznych (takich jak WS) i nie było żadnego problemu. Strapy do kite'a sąpo prostu bardziej wyprofilowane przez co stopa lepiej przylega. Ale tym na razie chyba nie musisz sięprzejmować.

wiwo
Posty: 97
Rejestracja: 04 cze 2006, 17:24
Deska: Clash Reincarnation 138
Latawiec: Naish Torch
Lokalizacja: Poznań/Kite.pl
Postawił piwka: 1 raz
 
Post07 sie 2006, 21:05

z tego co wiem to dakine robi takie jakby profilowane strapy do WS i są prawie takie same jak kitowe ale jest je bardzo ciężko kupić, a ich cena pewnie będzie większa od kitowych :)

jurand
Posty: 10
Rejestracja: 28 lip 2006, 07:30
Lokalizacja: Mikołów
Kontaktowanie:
 
Post11 sie 2006, 06:01

Dzięki

poszukałem w różnych miejscach i okazało się, że można znaleźć tańsze do Kita niż do WS.

Jurand


Wróć do „Zrób to Sam & Naprawa Sprzętu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości