C L A S H KITEBOARDS ! Genialne deski wywodzące się z rodziny BALANCE - Alvaro pro model - ktoś ma/zna?

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
NEMO
Posty: 3723
Rejestracja: 23 mar 2007, 10:17
Deska: C.L.A.S.H. 138
Latawiec: Dice 10m, RS 14m
Lokalizacja: Włocławek
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 6 razy
 
Post22 lis 2013, 22:42

maliniak pisze:Zastanawiam się nad padami i strapami do Clasha. Polecacie coś fajnego (poza fabrycznymi)? Generalnie pływałem na Nobile IFS, które bardzo lubiłem ale niestety te nie pasują do Clasha :(


Mi fabryczne pady Clash (pierwsza wersja) te czarne nie podeszły w ogóle, za twarde.. ale co kto lubi
strapy mistrz - lepszych na nogach nie miałem
Osobiście do Clasha używałem padow i strapow SP, pasuja idealnie

Awatar użytkownika
macsurf
Posty: 732
Rejestracja: 05 kwie 2007, 23:22
Lokalizacja: Szczecin
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 lis 2013, 02:15

NEMO pisze:
maliniak pisze:Zastanawiam się nad padami i strapami do Clasha. Polecacie coś fajnego (poza fabrycznymi)? Generalnie pływałem na Nobile IFS, które bardzo lubiłem ale niestety te nie pasują do Clasha :(


Mi fabryczne pady Clash (pierwsza wersja) te czarne nie podeszły w ogóle, za twarde.. ale co kto lubi
strapy mistrz - lepszych na nogach nie miałem
Osobiście do Clasha używałem padow i strapow SP, pasuja idealnie


Mi tez te pierwsze nie podeszly do konca z tego wzgledu, ze byly troche za twarde. Natomiast nowe sa idealne, w polaczeniu ze strapami to ideal. Trzymanie stopy w clashu a nobile to 2 rozne swiaty...

śnieży
Posty: 334
Rejestracja: 21 sie 2010, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post20 lut 2014, 12:42

żyje jeszcze ta firma? wie ktoś kiedy nowe blaty? Alvaro coś przepadł i nie odpisuje na maile/wiadomości i zastanawiam się czy doczekam się padsów które zamówiłem jesienią (miały być za 2 tygodnie) a minął już grubo kwartał

ss7pro@gmail.com
Posty: 459
Rejestracja: 21 sie 2012, 16:03
Dostał piwko: 8 razy
 
Post21 lut 2014, 01:21

śnieży pisze:żyje jeszcze ta firma? wie ktoś kiedy nowe blaty? Alvaro coś przepadł i nie odpisuje na maile/wiadomości i zastanawiam się czy doczekam się padsów które zamówiłem jesienią (miały być za 2 tygodnie) a minął już grubo kwartał


Pady które używa Clash do kupienia są na alibabie. Z przesyłka do Europy 35 EUR.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 lut 2014, 09:35

śnieży pisze:żyje jeszcze ta firma? wie ktoś kiedy nowe blaty? Alvaro coś przepadł i nie odpisuje na maile/wiadomości ..



standard ..zakochał się :wink:

jak będę miał info - dam znać..

peace

śnieży
Posty: 334
Rejestracja: 21 sie 2010, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post21 lut 2014, 15:57

ss7pro@gmail.com pisze:Pady które używa Clash do kupienia są na alibabie. Z przesyłka do Europy 35 EUR.


tak, tylko ja już kupiłem deskę 134 i miałem mieć dosłane pady i strapy jak będą dostępne, a tu widzę się przeciąga temat

besttaste
Posty: 139
Rejestracja: 24 cze 2007, 16:11
Postawił piwka: 1 raz
 
Post22 lut 2014, 10:44

śnieży pisze:
ss7pro@gmail.com pisze:Pady które używa Clash do kupienia są na alibabie. Z przesyłka do Europy 35 EUR.


tak, tylko ja już kupiłem deskę 134 i miałem mieć dosłane pady i strapy jak będą dostępne, a tu widzę się przeciąga temat


Czekasz na pady i strapy od jesieni???!!! To sie nazywa cierpliwosc. :thumbsup:

Brak odpowiedzi przez dlugi czas to wlasnie dla mnie bardzo istotna roznica pomiedzy firmami profesionalymi i tymi, ktore chca zarobic "na zycie".

Awatar użytkownika
peg
Posty: 1440
Rejestracja: 27 wrz 2006, 23:23
Deska: C.L.A.S.H
Latawiec: EVO, Rebel, Vegas
Lokalizacja: Białystok
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 9 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 lut 2014, 23:08

śnieży pisze:
ss7pro@gmail.com pisze:Pady które używa Clash do kupienia są na alibabie. Z przesyłka do Europy 35 EUR.


tak, tylko ja już kupiłem deskę 134 i miałem mieć dosłane pady i strapy jak będą dostępne, a tu widzę się przeciąga temat



napisz do Felipe: https://www.facebook.com/felipe.mourelopez

się da.

ALOHA!!

śnieży
Posty: 334
Rejestracja: 21 sie 2010, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post25 lut 2014, 19:15

peg pisze:napisz do Felipe: https://www.facebook.com/felipe.mourelopez

się da.

ALOHA!!


dzięki, tylko że sytuacja jest taka że ja jeszcze nie panikuję - pływam w PL, a do sezonu jeszcze chwila + mam wciąż starą deskę. problem jest bardziej taki, że oni NADAL nie mają na stanie niebieskich padów (a takie bym jednak wolał do niebieskiej deski), jak się zacznie sezon i nadal ich nie będą mieli pewnie zacznę ich cisnąć, żeby mi wysłali w dowolnym kolorze

Awatar użytkownika
maliniak
Posty: 226
Rejestracja: 07 maja 2011, 14:00
Deska: CLASH 134
Latawiec: SS RPM 10m
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post26 lut 2014, 14:15

Ja 2 miesiące temu też chciałem zamówić niebieskie pady do niebieskiej deski ale powiedzieli mi, że są niedostępne więc odpuściłem temat i zamówiłem żółte... nie żałuje bo deska tak fajniej wygląda;p

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 lut 2014, 14:19

śnieży pisze:
dzięki, tylko że sytuacja jest taka że ja jeszcze nie panikuję - pływam w PL, a do sezonu jeszcze chwila + mam wciąż starą deskę. problem jest bardziej taki, że oni NADAL nie mają na stanie niebieskich padów (a takie bym jednak wolał do niebieskiej deski), jak się zacznie sezon i nadal ich nie będą mieli pewnie zacznę ich cisnąć, żeby mi wysłali w dowolnym kolorze


..ale C L A S H nie oferował NIGDY niebieskich padów :idea:
do niebieskiej deski dawali czarne

a ja osobiście preferowałem niebieską deskę z zielonymi zawsze
a zieloną ..z żółtymi
a żołtą ..z zielonymi
jakoś tak nie lubię "pod kolorek" wszystkiego :hand:

Obrazek

no ,ale o gustach..

peace

śnieży
Posty: 334
Rejestracja: 21 sie 2010, 17:20
Lokalizacja: Łódź
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post02 mar 2014, 15:52

no i jak ostatnie bezguście będę miał ostatecznie niebieską deskę z niebieskimi padami :wink:

+ z tego co mi napisali v2 już tuż tuż i ma być jakieś fajne promo dla tych co mieli już v1

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 mar 2014, 12:57

śnieży pisze:
+ z tego co mi napisali v2 już tuż tuż i ma być jakieś fajne promo dla tych co mieli już v1


..akcja "oddaj starą lodówkę a dostaniesz zniżkę na nową" ?? :wink:

peace

dasnsad
Posty: 461
Rejestracja: 13 sie 2011, 19:03
Deska: Clash 138
Latawiec: Razor
Lokalizacja: Gdańsk
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post03 mar 2014, 21:11

Śrydnie są takie akcje moim zdaniem ale nowej za starą nikt nie da :P a wielka szkoda :thumbsup:

Awatar użytkownika
donaj
Posty: 768
Rejestracja: 14 paź 2012, 18:31
Deska: Shinn ADHD
Latawiec: Vegas
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 74 razy
Dostał piwko: 31 razy
 
Post04 mar 2014, 20:51

dasnsad pisze:Śrydnie są takie akcje moim zdaniem ale nowej za starą nikt nie da :P a wielka szkoda :thumbsup:


W flexifoilu nam dali, pozdro
(reklamacja po sezonie)


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości