Dalej w sucharze czy może pianka?

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
Qba-EPP11
Posty: 2191
Rejestracja: 03 mar 2005, 14:25
Deska: Czapla Kite., Moses
Latawiec: RRD, Cabrinha, Airush
Lokalizacja: Dyhrenfurth
Dostał piwko: 15 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 gru 2014, 14:40

No właśnie. Mój bolek już się wyekspolatował i może jeszcze pociągnie do wiosny.
Jego wady i zalety są mi znane. Prosiłbym ludzi pływających w piankach o ich recenzje.
Interesują mnie pianki z kapturami zapinane na klacie jak Xcel i O'neill
Jak z komfortem termicznym bo na tym mi najbardziej zależy bo zmarzluch jestem. oraz czy dostaje się woda do środka.
Kwestie przebierania można pominąć bo tu dla mnie bolek wygeywa.

namor
Posty: 813
Rejestracja: 08 paź 2013, 12:51
Deska: Shinn Patrol & Shinnster
Latawiec: Duotone Neo
Lokalizacja: Sobieszewo
Postawił piwka: 18 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 gru 2014, 15:23

W grudniu nie miałem okazji ale w listopadzie moja Xcel Infinity Hooded 6/5 spisywała się znakomicie. Na tyle dobrze, że ciepła woda spływała do rękawic ogrzewając palce. Jednak przez zapięcie na klatce przy porządnych glebach wlewa się woda. Chyba nawet przy awaryjnym bodydragu się wlewał. Jednak nie oceniam tego jako zbyt dużego dyskomfortu. Myślę, że wszystkie reklamowane na forum pianki 6/5 mają podobne właściwości i powinny spełnić swoje zadanie nawet zimą. Natomiast, jest na forum opis wyższych typów Xcel które są już dla prawdziwych zmarzluchów.

pedros_85
Posty: 721
Rejestracja: 09 sty 2008, 14:53
Lokalizacja: lubleskie
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 gru 2014, 23:56

hej, no ja w tym sezonie zakupiłem axis x2 bo była w mega promocji, po 3 pływaniach ( jedeno jak kra była przy brzegu) sprzedałem suchara, pianka aktualnie troszke za duża (chwilowy spadek formy:) ) ale na wiosne bedzie juz doszczelniona, mega ciepła , mega fajna, mimo iz podklejone ma tylko newralgiczne szwy nie puszcza wody, jedyna woda leje mi się przez szyję i rękawy przy glebach, od suchara o tyle lepsza że zero kręp[owania ruchów, w sucharze zawsze również bałem się ze jednak przy jakimś tricku na powerze jebnie od walnięcia o wodę i zamienię sie w dryf kotwę, to mój drugi produkt z xcel-a i jestem już mega fanem tej firmy, piankę kupiłem za 509 zł i jestem zszokowany jakościa, na początku ciężko w nią wpełznąć a pozbycie się jej w pojedynkę graniczy z cudem ale po 5 razie już luzik, troszke żałuje ze nie zdecydowałem się na na infinity hooded ale pianka spoko ogarnie mi cały sezon, na zmiane z mystic empire ktorej nie polecam:P w porównaniu do xcel wypada baaardzo słabo.

Rip Curl Polska
Posty: 33
Rejestracja: 08 maja 2013, 17:42
Lokalizacja: Camping Chałupy 3 / Warszawa www.ripcurl.com.pl
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post17 sty 2015, 11:19

Pomyśl też o piankach z kapturem Rip Curla ;) Akurat mamy wyprzedaż viewtopic.php?f=23&t=61096 :)


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości