ManiaC Wainman Hawaii

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
Wojtek Janaszek
Posty: 302
Rejestracja: 31 lip 2010, 22:37
Deska: Custom + One
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post27 lip 2014, 20:55

Wedlug danych z watku tylko polsporty.pl, w Jastarnii przy molo.

kamszot
Posty: 448
Rejestracja: 22 maja 2009, 21:16
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post29 lip 2014, 22:50

BANG
phpBB [video]

chyba jednak da sie ujarzmic ta bestie ;)

kiteigor
Posty: 731
Rejestracja: 26 cze 2012, 22:40
Deska: Naish Monarch
Latawiec: Naish Pivot LE
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post29 lip 2014, 22:54

latawiec jak latawiec, kojarzy mi się z Zorro ( czarny ) :)







ale ta dziewczyna...marzenie 8) 8)

Awatar użytkownika
Richie
Posty: 23
Rejestracja: 17 maja 2009, 21:05
Deska: SU-2/Custom/Carbon
Latawiec: ManiaC Wainman Hawaii
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post21 lis 2014, 12:13

ManiaC WH jest latawcem typowo freestylowym, nie jest łatwy i na pewno trzeba mieć trochę doświadczenia z C-shape’ami ale jest jednym z najlepszych C-shape’ów na jakich do tej pory pływałem, od pierwszych minut na wodzie wiedziałem, że do trików z krawędzi a w szczególności handle passów będzie idealny. Na początku trochę denerwował mnie słaby dół ale na dobrym ustawieniu jest całkiem spoko. Dla mnie dużym atutem jest to, że jest wolny przez to też stabilnie utrzymuje się tam gdzie przed wybiciem sobie go ustawimy. Siedzi głęboko w oknie wiatrowym a przede wszystkim linki po wybiciu luzują się czasem tak mocno, że zdarzało mi się wylądować low moba z barem pod pachą . Restart z wody jest całkiem niezły jak na C-shape, spodziewałem się, że będzie dużo ciężej go podnieć a nawet tutaj gdzie jestem teraz w Tajlandii na spocie z głęboką wodą i czasem z dużą falą wstaje całkiem nieźle.
Trzeba się na pewno trochę przyzwyczaić bo nawet samo płynięcie może sprawić na początku lekki problem. Latawiec ten wymusza na nas pływanie z zaciągniętym barem co sprawia, że musimy mocniej krawędziować deską a to automatycznie poprawia pozycję riderowi. Podam nawet przykład z tego sezonu na Helu jak dostaliśmy do Kite.pl Maniaci na testy i pierwsza osoba, która się przepłynęła a pływa całkiem nieźle zawołała mnie mówiąc, „Riczi sprawdź tego kita bo mam wrażenie że coś jest nie tak albo czegoś nie ogarniam”, pływałem ja , pływał też Artur Sowa i kilku innych instruktorów, którzy mieli wcześniej doświadczenie z latawcami typu C-shape i wszyscy byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni stabilnością kita podczas wybicia i lekkością przełożenia baru za plecami.
Mamy możliwość podłączenia czterech bądź pięciu linek i osobiście lepiej mi się pływa z piątą linką, rozmawiałem też z innymi riderami i mamy tą samą opinie. Latawiec lepiej trzyma kształt przez co też łatwiej się go kontroluje a do tego generuje chyba więcej mocy niż na podłączeniu cztero linkowym.
Pozdro.
Załączniki
M2.JPG
Hua Hin, Thailand
M2.JPG (112.69 KiB) Przejrzano 1526 razy

Awatar użytkownika
Richie
Posty: 23
Rejestracja: 17 maja 2009, 21:05
Deska: SU-2/Custom/Carbon
Latawiec: ManiaC Wainman Hawaii
Lokalizacja: Bydgoszcz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post13 lip 2015, 17:10

Zapraszam na mojego bloga, na którym znajdziecie kilka dobrych fotek z ostatnich dni na ManiaCach i SU2! A do tego zapraszam na youtube no kilka fajnych filmików, miedzy innymi z zawodów megaloop jam session zorganizowanych na mega spontanie gdzie niestety się delikatnie poskładałem a dokładniej moje kolano przez co nie mogłem płynąć z Manianą w finale i zająłem drugie miejsce :)
http://www.michalstefanski.wordpress.com
linki do filmików;
megaloop: https://www.youtube.com/watch?v=lnIcRGnnVeI
light wind session 14m2: https://www.youtube.com/watch?v=cUFUZr33yp8
dron, girls, wake: https://www.youtube.com/watch?v=pUYhZt5YJ_0
Aloha!. ManiaC power!!!


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron