Ocean Rodeo vs. Powerkiteshop.pl - czyli test suchego bolka!

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
toomaj
Posty: 748
Rejestracja: 06 maja 2005, 00:35
Lokalizacja: Poznan
Kontaktowanie:
 
Post15 lut 2008, 18:02

Dzisiaj dotarł do mnie kombinezon OR - jak tylko dotarłem do domu postanowiłem go przetestowac, a ze na Hel za daleko juz dzisiaj ;) - coz mialem zrobic, poszeldem w extremum :idea:

Ale na poczatek:
Wrazenie bardzo dobre, jakosc wykonania fajna, co du duzo gadac - bez wystrzalow bo i co tu ma byc ladnego, grafika jaka jest widac, moim zdaniem ok. Jest to model podstawowy, nie robilem super dokladnych ogledzin typu szwy itd, ale widzialem przy ostatniej przymiarce ze sa uszczelniane itp - wiadomo ze musza byc.

rozmiar:
Mam jakies 178cm i waga ok 75-77kg tak mi sie zdaje :roll: - MT byl za maly - L jest dobra, ale zakaldajac przerazilem sie nieco ze bedzie przeciekac bo w porownaniu z MT jest bardzo duza roznica. Tam oczy wylazily mi na wierzch :shock: tak mi sciskalo szyje, ale po chwili stwierdzilem ze to chyba w L jest tak jak byc powinno. MT poza tym byla mi za krotka.
Tak ze rozmiar OK.

ten pierwszy raz:
warto zostac w skarpetkach :D duzo latwiej przeslizgnac stopy przez uszczelki...
potem chwile idzie gladko, tak sie to prezentuje:
Obrazek

rece tez spoko:
Obrazek

Obrazek

az docieramy do nieszczesnej glowy... to juz jest mniej ciekawie, ale i tak nic w porownaniu ze sciaganiem....
Obrazek
Obrazek

no ale kto mowil ze bedzie lekko, i ogolnie ze to fajny sport :lol:
jak widac po minie - chwila ulgi...:
Obrazek

potem trzeba poprosic o pomoc partnera :wink: bo nie ma opcji samemu zapiac zamka z tylu, tymbardziej ze chodzi baardzo ciezko - ale tak ma byc zeby byl szczelny
nie chcialo mi sie upuszczac powietrza, ale nie bylo zle, poza tym zeby to zrobic trzeba tylko odchylic przy szyi i dac w kucki :)
Obrazek

Obrazek

czas przejsc do sedna - czy suchy bolek zasluguje na miano suchego?
Obrazek

nie wiem jak wy ale ja pod prysznicem pogwizduje
Obrazek :roll:

dobra sprawdzamy jak trzyma szyja:
Obrazek

klata:
Obrazek

i cala reszta
Obrazek

siegam po tajna bron:
Obrazek

i jedziemy z koksem:
Obrazek

Obrazek

koncowe sprawdzenie szczelnosci:
Obrazek

ta czesc mozna pominac w warunkach naturalnych, tutaj nie chcialem podpasc zonie ;)
Obrazek

A teraz powod, przez ktory warto dobrze przemyslec zakup suchej pianki, po prostu to uczucie jest odrazajace, zdjecie przez glowe to DRAMAT i to boelsny :cry:
Obrazek

tutaj dotarlem do tego najgorszego momentu, mozna go przyrownac chyba jedynie to oddawania stolca :twisted: lub porodu (chyba?) - wiecie, gdy nie chce pojsc ani w jedna ani w druga, czasami sie zdarza (fuj) :lol:
http://www.powerkiteshop.pl/foty/or/IMG_0045.jpg

za to po przejsciu tego etapu nastepuje totalny chillout i na usmiech pojawia sie na twarzy:
Obrazek

NAJWAZNIEJSZE: test "suchosci koszulki":
Obrazek
Obrazek

koszulka byla zupelnie sucha, zatem bolek dal rade :D
jak dobrze przypatrzec sie z tylu na koszulce widac delikatne slady, ale to jest najprawdopodobniej od zamka mokrego po sciagnieciu pianki do polowy.

Ogolnie polecam!!!

Dostepnosc pianki w cenach katalogowych :twisted: w dobrych sklepach kajtowych i kioskach ruch'u ;).

pozdr i nie moge sie doczekac na test w warunkach naturalnych, mam nadzieje ze przyblizylo to jeszcze bardziej koncepcje tego "stroju", bo wiem ze juz tescik jakis sie pojawial.

P.S.
wiem ze nieadekwatna koszulka do tego testu :lol: ale nie zastanawialem sie nad tym i taka mialem na sobie akurat :idea:

Awatar użytkownika
Kostek_
Posty: 190
Rejestracja: 20 wrz 2006, 21:30
Deska: 666
Latawiec: rhino & vegas
Lokalizacja: Łeba
Kontaktowanie:
 
Post15 lut 2008, 18:26

zapinac i odpinac mozna samemu...my zaczepialismy zamek o klamke od drzwi i jak jest zameczek nasmarowany smiga ladnie...

kowalm
Posty: 1627
Rejestracja: 07 sty 2008, 19:03
Lokalizacja: Chałupy 6, KITE.PL
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 lut 2008, 18:43

albo wystarczy dorobic sobie taki patancik ze jakis dobry sznureczek do suwaka przyczepic tak zeby mial z 10-30cm (zalezy jak ktos rozciagniety :lol: ) i mozna zapinac i rozpinac samemu a jak komus bedzie przeszkadzalo ze lata to tylko jakis patencik zeby unieruchomic zrobic i bedzie ok

toomaj
Posty: 748
Rejestracja: 06 maja 2005, 00:35
Lokalizacja: Poznan
Kontaktowanie:
 
Post15 lut 2008, 18:47

faktycznie pomysly dobre, ale ja wole z partnerem :wink: :lol:

cyberdog1899
Posty: 487
Rejestracja: 16 cze 2007, 19:26
 
Post15 lut 2008, 21:19

To teraz popływaj z chłopakami z Trójmiasta, finami przejedź po niej kilka razy, przepłyń się ze 300 metrów w lodowatej wodzie (porównaj czas z 'mokrą' pianką) i daj znać jak poszło...

Jurgen
Posty: 2943
Rejestracja: 19 wrz 2006, 00:39
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 lut 2008, 21:22

Albo po prostu wyślij nam do 3miasta taka na testy :>
Oddamy na wiosnę :)

Awatar użytkownika
bigfoot gt
Posty: 1115
Rejestracja: 16 maja 2006, 21:46
Latawiec: czerwony
Lokalizacja: Poznań/Września/Gniezno
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post15 lut 2008, 22:11

a ty w tej piance chcesz na MTB śmigać bo widze podkład Landkiting:)

czekam na testy w deszczu na balkonie


ps. papier sie w kibelku kończy :)

Awatar użytkownika
Kosek
Posty: 1527
Rejestracja: 04 lis 2006, 16:12
Deska: 666
Latawiec: North Rebel
Lokalizacja: Łeba
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post15 lut 2008, 23:12

wypasiony test hehehehheh
:P :thumb:
dobre foty

toomaj pisze:nie chcialo mi sie upuszczac powietrza, ale nie bylo zle, poza tym zeby to zrobic trzeba tylko odchylic przy szyi i dac w kucki


nie wystarczy...

Awatar użytkownika
shefix
Posty: 140
Rejestracja: 17 wrz 2006, 21:58
Kontaktowanie:
 
Post16 lut 2008, 00:00

Tomeczku łysinke zaczyna ci widać :P

Awatar użytkownika
szed
Posty: 3853
Rejestracja: 09 lip 2005, 19:34
Deska: CF, North, Shin
Latawiec: Naish
Lokalizacja: Katowice
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 31 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 lut 2008, 09:25

..hehe... odjechany test :thumbsup: :)

gato
Posty: 86
Rejestracja: 28 gru 2005, 15:17
Kontaktowanie:
 
Post16 lut 2008, 13:17

:) zajebisty test :lol: w pierwszym momencie kiedy zobaczylem ze sie ubierasz pomyślałem tylko "Boże żeby nie było zdjęć z rozbierania" :lol: Ale spox bardzo sexy:) zwłaszcza pod prysznicem:)

klona
Posty: 22
Rejestracja: 14 wrz 2007, 11:11
Lokalizacja: szczecin
Kontaktowanie:
 
Post16 lut 2008, 14:12

Przy ubieraniu i ściąganiu lepiej się sprawdza zamek z przodu...

Awatar użytkownika
Kisiel
Posty: 804
Rejestracja: 04 gru 2006, 23:52
Deska: CzaplaKiteboards :D
Latawiec: North/Cabrinha/Flysurfer
Lokalizacja: Łeba
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 14 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 lut 2008, 14:24

a wody do wanny nie można bylo nalac :?: :?: tak bys w wannie poplywal :wink: a kwestia ucisku szyi minie po ktoryms ubraniu pianki jak guma sie wyrobi..albo w pierwsza lepsza kaluze wskoczyc mozna i potestowac :wink:

Awatar użytkownika
Heniek_
Posty: 178
Rejestracja: 27 sie 2006, 11:31
Lokalizacja: Warszawa/Łeba
Kontaktowanie:
 
Post16 lut 2008, 18:00

Ale nie poszedłeś chyba na łatwiznę i nie brałeś ciepłego prysznica??? Mam nadzieję, że dla rzetelnego testu oblewałeś sie lodowata wodą jak na tą porę roku przystało ???!!!

mazar
Posty: 356
Rejestracja: 13 lis 2007, 13:24
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 9 razy
Dostał piwko: 7 razy
 
Post16 lut 2008, 21:12

Dobre :clap:
choć jak przeczytałem o 'extremum' to liczyłem na skok do Warty lub ostatecznie kąpiel morsa w Malcie :wink:


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości