Cabrinha Spectrum / Caliber, LF Contact

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
johnrrambo
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2012, 20:58
Deska: Liquid Force Contact 2011
Latawiec: Liquid Force Envy (2012)
 
Post13 wrz 2012, 13:57

Witam wszystkich.
Poczytałem troche temat, przewertowałem też tyle forów że już teraz nie wiem czy wiem więcej czy mniej:P
W każdym razie nie moge sie zdecydowac co do deski a zbyt wiele doswiadczenia jeszcze nie mam. Iko II zrobione, kite kupiony, trapez tez. Została mi już tylko do wyboru deska, i po godzinach przeszukiwania w końcu ograniczam się do dwóch modeli:
Cabrinha Spectrum 2012 http://www.handmade.de/cabrinha-spectru ... -7348.html, wymiary '133 x 40' albo '136 x 42'
Liquid Force Contact 2011 http://www.handmade.de/liquid-force-con ... -6553.html wymiary '134 x 40' albo '137 x 41'

Podobno obie deski nadaja sie zarowno na początek jak i daja radość jak się już trochę potrafi pływać.
Akurat jadę do Hurgady potrenować, latawiec mam 9m i muszę sie jeszcze na deske zdecydować. Czy ktoś pływał na którejś z tych desek i który rozmiar w takim razie lepiej na te moje 73kg:)?

Kolega mnie jeszcze bardzo namawia na Cabrinha Caliber 2012, tylko że kolega jest 'rzeźnikiem' że się tak delikatnie wyrażę i trochę się boję :)

Z góry dzięki za porady..

Boardsport
Posty: 25
Rejestracja: 10 lip 2008, 13:04
Lokalizacja: Pruszków
 
Post19 wrz 2012, 20:27

Najlepiej pozyczyć sobie Spectrum u Łukasza Końskiego w Board&Kite na tydzień do Egiptu, popróbować i wtedy miec swoje własne zdanie....

Pozdro

johnrrambo
Posty: 5
Rejestracja: 27 sie 2012, 20:58
Deska: Liquid Force Contact 2011
Latawiec: Liquid Force Envy (2012)
 
Post01 paź 2012, 13:09

Dzięki.
Zdecydowałem się na wszystko LF:)

Mam jeszcze jedno pytanie - z latawcem zawsze jest plecak. Ale czy ten plecak jest potrzebny jak lece samolotem? Przyda się do czegokolwiek na miejscu czy raczej nie?
Bo nie wiem czy jest sens go zabierać?

Z góry dzięki


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości