Acces nowy latawiec Ozone

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
Mariusz33
Posty: 289
Rejestracja: 05 mar 2005, 18:46
Lokalizacja: w-wa
Kontaktowanie:
 
Post04 paź 2005, 21:41

mareks pisze:Myślę że w najbliższym czasie uda się zorganizować prezentacje w Warszawie. Może przy okazji jakiegoś wypadu na mountainboard ?
Jeżeli uda się zebrać grupę zainteresowanych osób w jednym miejscu i czasie na pewno da się zrobić.


Udało się zorganizowac w Kącku 24.09 , latawce super ostrzą .Taka ubozsza wersja Frenze-go :D. OZONE THE BEST 8)

PZDR

Awatar użytkownika
raf
Posty: 241
Rejestracja: 02 lut 2005, 17:28
Lokalizacja: Ożarów Maz.
 
Post05 paź 2005, 09:35

Mariusz33 pisze:
mareks pisze:Myślę że w najbliższym czasie uda się zorganizować prezentacje w Warszawie. Może przy okazji jakiegoś wypadu na mountainboard ?
Jeżeli uda się zebrać grupę zainteresowanych osób w jednym miejscu i czasie na pewno da się zrobić.


Udało się zorganizowac w Kącku 24.09 , latawce super ostrzą .Taka ubozsza wersja Frenze-go :D. OZONE THE BEST 8)

PZDR


W Kącku nie bylem, bo akurat plywalem na Rodos :twisted: Ale sezon sniegowo wózkowy przed nami i prezentacja by sie przydala. Kieruje te slowa zarowno do Mareks'a jak i Airmana. Warto porownac w tych samych warunkach Accessa i Rookiego2. Panowie dystrybutorzy zachecam do wizyty w wawie - kilkanascie osob na pewno sie zbierze.

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 paź 2005, 09:57

W związku tym pragnę poinformować, że prezentacja będzie zorganizowana w najbliżsym czasie, jak narazie czekamy na dostarczenie nowego Frenzy'ego, tak żeby było dostępnych większość konstrukcji. Myślę, że będzie do przetestowania Frenzy i Access oraz Rookie2, Speed i XTC ( :?: ).

Bądźcie cierpliwi - i tak kiepsko z wiatrem. Szkoda prezentacji na tak kiepskie warunki :!:

Awatar użytkownika
raf
Posty: 241
Rejestracja: 02 lut 2005, 17:28
Lokalizacja: Ożarów Maz.
 
Post05 paź 2005, 10:06

onzo pisze:Bądźcie cierpliwi - i tak kiepsko z wiatrem. Szkoda prezentacji na tak kiepskie warunki :!:



rozwiewa sie, wczoraj na samuraju 7m2 bylo naprawde fajnie (buggy w zielonkach, 5 km na zachod od wawy) chwilami nawet overpower,
dziasiaj wieje jeszcze lepiej :)

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 paź 2005, 10:40

Za oknem rzeczywiście coś sięrusza. Czy ktoś dzisiaj po pracy jedzie gdzieśz wózkiem :?: Jakby ktoścosplanował tak po 16 i dysponował miejscem w aucie to ja chętnie (604461368)


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości