Maksymalnie miękkie pady?

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
sdareks
Posty: 492
Rejestracja: 05 kwie 2007, 22:40
Lokalizacja: Wieden
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2013, 14:02

Sprawa jest taka: jestem pare miesiecy po operacji łąkotki, kolano wciaz niestety daje o sobie znac podczas plywanka.

W zwiazku z tym prosze o porade: szukam MOZLIWIE MIEKKICH PADOW zeby zamortyzowac troche i chronic kolana. Jakie poradzilibyscie?

Dodam, ze od lat plywam na Liquid Force „Luxury“ 2008.
Sa jakies wady bardzo miekkich padow?
Dzieki!

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2013, 14:36

sdareks pisze:Sprawa jest taka: jestem pare miesiecy po operacji łąkotki, kolano wciaz niestety daje o sobie znac podczas plywanka.

W zwiazku z tym prosze o porade: szukam MOZLIWIE MIEKKICH PADOW zeby zamortyzowac troche i chronic kolana. Jakie poradzilibyscie?

Dodam, ze od lat plywam na Liquid Force „Luxury“ 2008.
Sa jakies wady bardzo miekkich padow?
Dzieki!


Wad to nie ma, kwestia gustu. Niektórzy gorzej czują deskę na miękkich, ale to indywidualna sprawa. Z miękkch padów to sprawdź SP, SU-2 i Xenona.

Awatar użytkownika
Maslak
Posty: 1122
Rejestracja: 19 kwie 2006, 12:34
Lokalizacja: Niebieskie Świętochłowice
Dostał piwko: 2 razy
 
Post25 maja 2013, 15:14

sdareks pisze:Sprawa jest taka: jestem pare miesiecy po operacji łąkotki, kolano wciaz niestety daje o sobie znac podczas plywanka.

W zwiazku z tym prosze o porade: szukam MOZLIWIE MIEKKICH PADOW zeby zamortyzowac troche i chronic kolana. Jakie poradzilibyscie?

Dodam, ze od lat plywam na Liquid Force „Luxury“ 2008.
Sa jakies wady bardzo miekkich padow?
Dzieki!


Pare miesiecy to spoko mozesz normalnie pływac bez stresu.
Tez kolano miałem robione i roznie to bywa, bo ja czuję je do teraz po dłuższym pływaniu a mineło już z 2 lata.

SP bedą na peno odpowiednie i lepsze od Luxury zdecydowanie, miałem je ale srednio sie sprawdzają. W 2008 może były wypaśne teraz zdecydowanie SP. Kupuj od razu te z pamięcią kształtu.

Nie kupuj też zbyt miekkich padów bo efekt może być odwrotny od zamierzonego i wiecej sobie szkody narobisz.

Inną też spawą jest że pływasz non stop na mega czopie i to przyjemne do kolan nie jest.

Może lepiej deskę zmień na miekką??

bolocork
Posty: 146
Rejestracja: 28 paź 2009, 14:58
Deska: clash/50
Latawiec: Ts
Lokalizacja: Gorzow Wlkp
Postawił piwka: 1 raz
 
Post26 maja 2013, 00:27

sdareks pisze:Sprawa jest taka: jestem pare miesiecy po operacji łąkotki, kolano wciaz niestety daje o sobie znac podczas plywanka.

W zwiazku z tym prosze o porade: szukam MOZLIWIE MIEKKICH PADOW zeby zamortyzowac troche i chronic kolana. Jakie poradzilibyscie?

Dodam, ze od lat plywam na Liquid Force „Luxury“ 2008.
Sa jakies wady bardzo miekkich padow?
Dzieki!


Czesc
tez mialem kolano operowane (szycie lakotki i acl) i tez mialem problem z doborem padow
probowalem wiele (f-one,nobile,lf,north,best,)
najwygodniejsze okazaly sie sp z memory foam
pzdr

Awatar użytkownika
Pinio
Posty: 3647
Rejestracja: 02 wrz 2006, 03:46
Postawił piwka: 25 razy
Dostał piwko: 30 razy
 
Post26 maja 2013, 03:40

mystiki są dla mnie jak kapcie wypróbuj

bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 maja 2013, 10:02

Żelowe pady F-One Platinium

Wrogu
Posty: 1932
Rejestracja: 19 maja 2009, 19:40
Deska: do pływania
Latawiec: do latania
Lokalizacja: Gdynia
Dostał piwko: 52 razy
 
Post27 maja 2013, 10:31

Lol, ale SP/Su-2/Xenon i chyba shinn, stare nobilki i jeszcze kilka marek to ..... SP ;) ta sama fabryka. Ciekawe czy F-one tez. I sa to faktycznie mega miekkie pady. Plywalem na padach SP Jurgena i musialem je 'uklepywac' by noge wsadzic :lol:

Jurgen
Posty: 2943
Rejestracja: 19 wrz 2006, 00:39
Lokalizacja: 3miasto
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 maja 2013, 10:57

Mogę polecić SP AIR. Poduszka powietrzna sprawia że są jak kapcie... W nowej konstrukcji tylko do desek o rozstawie insertów 155mm.

bartekk
Posty: 1271
Rejestracja: 06 sie 2008, 22:46
Lokalizacja: Chałupy
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 55 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 maja 2013, 11:48

Wrogu pisze:Lol, ale SP/Su-2/Xenon i chyba shinn, stare nobilki i jeszcze kilka marek to ..... SP ;) ta sama fabryka. Ciekawe czy F-one tez. I sa to faktycznie mega miekkie pady. Plywalem na padach SP Jurgena i musialem je 'uklepywac' by noge wsadzic :lol:



F-One ma całkowicie inną konstrukcje pada niż SP.

A że SP robi pady dla wielu marek to wiadomo nie od dziś, do listy można dopisać jeszcze WH(do tego roku).
Zmieniają grafike i jazda ;)

Pływałem sporo na SP pare lat temu i chwaliłem sobie ich wygode :thumb:


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości