COOL recenzje rozmaite

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 cze 2013, 12:01

..jak w 2005 testowaliśmy w WAKE.PL pierwszą w PL suchą piankę do kitesurfingu (Ocean Rodeo) , podśmiewaliśmy się sami z siebie, że wędkarze, że wodery
teraz już zapomnieliśmy o sucharach, ale ..trafiły pod strzechy i są obecnie powszechnym widokiem , a jesienią, zimą i wczesną wiosną niemal "obowiązkiem"

podobnie bodaj w 2004 roku jak dostaliśmy jako kadra wsparcie ze strony DC Polska między innymi w postaci "japonek" DC , które ..po prostu zalegały im na magazynach
bo żaden szanujący się facet w PL nie chciał tego kupować :?
a to takie między palce wchodzi? eee - to jak stringi coś a'la.. :hand: wiadomo , dla kogo, dla tych "odmiennych" :hand:

aż w końcu ktoś się przeszedł raz pod prysznic, po ciemku, żeby nikt nie widział
jeżdżenie na motorynce też jest fajne, dopóki Cię kumple nie zobaczą :wink:
no i ..zakończyła się era sandałów na skarpecie, kubotów, basenówek i innych półbutów.. :thumb:

chyba wielu z nas przyzna , że bardziej wygodnego "obuwia" latem dla naszej stopy - ponad dżapanisy nie ma ..

tylko że około 2005 czy szóstego pojawił się On - Mistrz W. - jeden z czołowych wizjonerów jednej z największych w Polsce firm "odzieżowych"
.. w "rakietach śnieżnych"..
zachwalał, lekramował ..nno ale jak to wyglądało, niemal jak dary dla powodzian :hand:
nie to co nasze seksy mimimalistyczne flipflopki

dopóki ..nie dał się karnąć :shock:
no! czteonapędówka na plaży :shock: :shock:
idziesz puszystą plażą i podśmiechujesz się z nieoświeconych, zapadających po pół łydki , z otarciami od piasku między palcami :lol:
właściwie lewitujesz, unosisz 15 cm ponad chodnikami..
co prawda w mieście takiej różnicy nie czuć - podobnie jak Defender woli teren - ONE też..
ale i na betonie poczujesz amortyzację, jaką zapewniają grubą podeszwą..

produkt niszowy
i tu problemik - NIGDZIE - ABSOLUTNIE NIGDZIE nie do zdobycia :cry: :cry:
więc Miszcz W. śmiał się ze mnie w bukłak, jak z dziecka któremu dal spróbować pierwszego w życiu "loda" :shifty:
po czym zabrać - i jeść zza szyby.. :evil:
wiedział co robi - wzbudził w nas pożądanie i ..lansował się w najlepsze..

do czasu.. koło 2007 telefon ..SĄ!
rzucili w jakiejś sieci , a'la Decathlon, więc i ja rzuciłem wszystko , akurat akwarium przenosiłem :roll: w auto i do Gdańska
korki, upał, dojeżdżam ..są, tzn BYŁY - zostały same mikroskopijne rozmiary dla małych dziewczynek , poniżej 36 , żadną miarą nie do wciśnięcia :cry:

Mistrzowi W. ukradli Jego palety, i słuch o nich zaginął..
nadal żyliśmy w błogiej nieświadomości.. bosi..

aż nagle przebudzenie :shock: :!:
na jednym z wiosenych wyjazdów do SomaBay , rejestrując grupę kątem oka spostrzegłem je, uśmiechały się do mnie , spod lady :D
drogie były jak cholera, w skali klapkowej, jakoś ponad 40 EUR
no cóż, ja się tego dnia nie zarejestrowałem, swoją dolę usiałem przynieść nazajutrz :D :D :D :D

nastały pięęękne czasy :snooty:
bez ziarenkowych powrotów spod przysznica :thumb:
unoszenia się ponad gęstą , przesiąkniętą gnojówką trawą egipskich hoteli :thumb: :thumb:

Obrazek

cale lato przehulane w glorii na Półwyspie , tym większej , że Świstakowi szyyybiuuuutko zajumali amatorzy cudzej własności
będący zapewne jednocześnie wybitnymi znawcami tematu i koneserami komfortowego łażenia
a moje? - jak to mówią, żadnego śladu zużycia, nic nie puka nic nie stuka, zakładać i jechać ..na plażę
kolejny Egipt jesienny no i zimowa Brazylia.. która już w pierwszym tygodniu za pomocą wieczornego "Pacyfiku" zagarnęła moje jedyne COOLe :evil: wraz z Nokią e52 zresztą, ale tej mniej szkoda, wszędzie można kupić..skoro świt poszukiwania, jeden wypłynął, drugi niestety nie..
spróbowałem przymierzyć legendarne Havaianas'y :roll:
DAAAJ PAN SPOKÓJ Z TAKIM ŻARTEM :hand:
w tym się, bez urazy dla fanów - NIE DA CHODZIĆ :hand: wolałem jedynie boso przez kolejne tygodnie łazić po brazylijskich asfaltach i żarach
z Havaianasami do czynienia miałem już wcześniej - dostałem kilka razy w prezencie od znajomych z podróży - jak ktoś chce, przekażę dalej , niech się "dobrze" noszą :hand:
podobnie jak z bliźniaczymi Ipanema'mi które dostałem między innymi na zawodach FORDa 2012 - zastanawiałem się JAK można ich użyć ..do dziś czekam na sugestie..


i znów koniec złotych czasów..
resztę zimowych wypadów w jakichś barachłach musiałem przemierzać spalone słońcem meksykańskie ziemie , nieutwardzone belizyjskie drogi ..
w tym celu na kolejny wiosenny Egipt obrałem znów celownik Soma Bay :twisted:
pierwsze kroki do biura ..zonk, ślad po COOLach zaginął.. nie ma , nie miały wzięcia :(
i znów caałe lato w plecy :evil:

jesienią natknąłem się na nie przemierzając kamperem Sycylię, w jakiejśuroczej, zapaździałej południowowłoskiej mieścince
znów to samo> tym razem 50 :shock: ERŁO i rozmiary max 37 :( :(
no droczą się ze mną :pray:

acha - mądrym googlowcom odpowiem - wieeelee razy przeszukiwalem wtedy internet - ani widu ani słychu :naughty:
aż wreszcie któregoś pięknego letniego dnia, dnia który wszystko odmienił KTOŚ , zlinkował mi ..francuską www :shock:
bo okazało się , że producentem tych cudeniek o lamerskiej nazwie i takimż logo 8) są ..Francmeni właśnie.. ty by tłumaczyło podejście biznesowe marki..

tego samego dnia, za pomocą francuskojęzycznej znajomej oraz karty kredytowej stałem się najszczęśliwszym posiadaczem chyba 6ciu par naraz + dla najbliższych kolegów po parce :]

moje własne stany magazynowe służą mi dzielnie do dziś :thumb:
a plaże z daleka drżą ze strachu , jak tylko się do nich zbliżam :twisted:

a na każdym kolejnym wyjeździe WAKE.PL grono amatorów tych palet rośnie, po spróbowaniu tematu na poprzednich :thumb:
zwykle, nie mam problemu z wypożyczeniem na krótkie testy ..byle nie za daleko i pod okiem :hand:

..było sandalistów wielu - ale duma rozpierała tylko jednego:

Obrazek

..a dziś?
za moim wstawiennictwem, tenże sam Jachuu z eXperience (A-KU-RAT-NA nazwa w świetle TYCH klapek 8) ) z początku historii o suchych piankach
wystarał się u pożeraczy żab o przedstawicielstwo na Polskę i MOŻNA JUŻ JE BEZ PROBLEMU NABYĆ DROGĄ KUPNA w kilku dobrych sklepach , min u nas w bazie WAKE.PL
do wyboru - do koloru, czym baza bogata, tym rada..
dał tylko jako amator w temacie nieco ciała, bo nie zamówił największych rozmiarów
- a z doświadczenia wiem, że te klapensy można śmiało brać o rozmiar większe
- na pewno nie na styk lub nie daj boziu za małe :naughty:

tych , którym nie w smak dizajn - i wygląd na stopie ..JESZCZE :idea:
zachęcam do stestowania, zanim COKOLWIEK napiszą :idea:
JEŚLI dla nich ważniejszy jest seksapil małego złotego japonka , na którym wysolariowana stopa przyciąga uwagę
- to jeszcze tylko szorty, lajkra oraz ajfonik i mamy miejski komplecik :thumb:

lub alternatywnie, takie też powinny umożliwić marsz spod prysznica bez ziarenka piasku :hand:

Obrazek

Obrazek

na plażę , po 22giej :idea: wpuszczamy tylko w COOLach i z Solidem - którego opiszę pokrótce (jak i te japonki :lol: )
w kolejnym odcinku "recenzji sprzętu dla najprawdziwszych pure surferów" :lol:

peace

Kuba Gdynia
Posty: 596
Rejestracja: 30 lip 2007, 08:38
Deska: NHP
Latawiec: RRD, SLINGSHOT
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 cze 2013, 19:39

SEB GARAT (RRD Team Rider) offical Cool sh[img]oes
http://www.spartoo.pl/Cool-shoe-SEB-GARAT-x177038.php
respect
Ostatnio zmieniony 14 cze 2013, 10:17 przez Kuba Gdynia, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
dpacior
Posty: 609
Rejestracja: 28 wrz 2009, 16:38
Latawiec: dmuchawiec, wiatr....
Lokalizacja: Morąg
Postawił piwka: 22 razy
Dostał piwko: 14 razy
 
Post14 cze 2013, 06:51

A rozmiary Ziomku jakie masz? Bo na ww. stronie, to też jakieś takie małe....

Awatar użytkownika
boldek
Posty: 2072
Rejestracja: 17 sie 2010, 11:55
Deska: Shinn Ronson, Sling Celeritas
Latawiec: Eleveight RS 8, 10, 12
Lokalizacja: Swarzewo
Postawił piwka: 50 razy
Dostał piwko: 72 razy
 
Post14 cze 2013, 08:37


Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 cze 2013, 10:59

dpacior pisze:A rozmiary Ziomku jakie masz? Bo na ww. stronie, to też jakieś takie małe....


..nie wiem nawet, chyba do 47 włącznie, niech JA!WHO? napisze co tam wrzucił..
albo Świstak, bo już wpadł w szał przebierania w kartonach :lol:

boldek pisze:Tu są te takie bardziej Ziomkowe :wink:



COOL ma różne modele w COOLekcji, ale TYLKO I WYŁĄCZNIE te palety z obrazka mają właściwości wprowadzania w stan lewitacji = są godne uwagi..
inne "małe" to ..jak milion innych brandów..

aaa - z mojego "francuskiego" również podejścia biznesowego, zapomniałem o dość istotnym szczególe :idea: , o który chyba każdy lęka się zapytać :roll:

CENA :idea:
detaliczna 100 pln :idea:

RADOŚĆ? ..dopóki Wam ich nie zawiną.. :? ..gdyż to chodliwy towar..




peace

tomeqkine
Posty: 54
Rejestracja: 20 lis 2010, 21:34
Dostał piwko: 1 raz
 
Post27 lip 2013, 14:56

http://www.chinook-leucate.com/rayon_en ... famille=63

jakby ktos chcial kupic osobiscie we Francyji to koledzy z podworka tam tez maja ale w Pl lepsiejsza cenka mimo wszystko :-)

Awatar użytkownika
sebro
Posty: 365
Rejestracja: 23 maja 2007, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Brzeźno
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 sie 2013, 18:02

Sprzedam NOWE z metkami COOL Original czarne rozm. 41/42
Cena 59 zł plus ew. transport
tel. 600-632-500
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
ZAK
Posty: 961
Rejestracja: 05 sie 2003, 23:30
Lokalizacja: Gdańsk,Warszawa, Koniec Świata
Kontaktowanie:
 
Post08 sie 2013, 13:53

Czy jest jakas opcja zeby kupic w Polsce nr.43-44 z przesylka do Australii?
Te klapki sa NIE DO ZAJECHANIA!
Dzieki za info
POZDRAWIAM

jachu
Posty: 456
Rejestracja: 15 maja 2005, 13:07
Deska: Ronix Kinetik STD
Latawiec: Sesitec 2.0
Lokalizacja: WakeSpotWakeProjekt
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 sie 2013, 22:45

Przemass pewnie się do Australii wybiera w tym roku, to może dałby radę zabrać jakbym mu dał :)
Zak pisz na priv, to może coś wymyślimy, napiszę Ci które mam jeszcze dostępne z 43/44.
Obecnie w Polsce mamy największe rozmiary 45/46, ale na przyszły sezon będzie też trochę tych największych, czyli 50 :)

przemass
Posty: 3798
Rejestracja: 06 maja 2006, 22:01
Deska: Encore Nirvana
Latawiec: Airush Razor
Lokalizacja: ChalupyCumbuco
Postawił piwka: 26 razy
Dostał piwko: 25 razy
Kontaktowanie:
 
Post10 sie 2013, 12:51

Mogę zabrać ale dopiero w listopadzie więc sądzę że przesyłka jednak lepiej wyjdzie ;)

A klapersy bardzo spoko, miałem kiedyś inne na tym samym patencie i żałuję że je straciłem bo miały wszystko co trzeba, łącznie z grafiką ;) na mocny :thumb:

jachu
Posty: 456
Rejestracja: 15 maja 2005, 13:07
Deska: Ronix Kinetik STD
Latawiec: Sesitec 2.0
Lokalizacja: WakeSpotWakeProjekt
Dostał piwko: 2 razy
Kontaktowanie:
 
Post13 sie 2013, 19:26

Masz rację Przemass, klapersy do ZAKa już wysłane, oby były szybciej niż Ty tam dotrzesz ;)
A dla Ciebie oczywiście też coś się znajdzie, jeśli chcesz, wiesz gdzie mnie szukać :)


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości