czy ktos sie na tym zna? ;-)

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
big_piotrek
 
Post12 lis 2005, 13:18

Witam, chce zaczac zabawe z kitesurfingiem... ile trzeba na to minimalnie wydac kasy? zastanawiam sie nad latawcem a kompletnie sie na tym nie znam.... pomoze mi ktos? zastanawiam sie nad tym latawcem http://www.allegro.pl/show_item.php?item=71649763 ? to bedzie sie nadawalo?

Awatar użytkownika
Maverick
Posty: 438
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:21
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post12 lis 2005, 14:18

Jesli masz chec zaczac zabawe z kitesurfingiem to nasa nie jest dobrym pomyslem.
Nasa jest latawcem na poczatek do landingu.
Lepiej napisz gdzi mieszkasz a napewno ktos sie znajdzie w okolicy kto cie wprowadzi w arkana kitow.

Awatar użytkownika
TomFly
Posty: 419
Rejestracja: 05 paź 2004, 09:35
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post12 lis 2005, 17:04

NASA jest dobra dla kogoś kto dopiero zaczyna przygode z latawcami pociągowymi ale do kitesurfingu sie nie nadaje. Jedynie co to mozna sie pociagać w wodzie - też fajna zabawa :). A jeżeli nie masz czasu i cierpliwości bawić się NASA to idz na jakis kurs KS i tam zobaczysz czy ci sie to podoba czy nie a potem sobie kupisz jakis latawiec z drugiego obiegu.
Zaznaczam że ja sie bawie w landkitting i moje pojęcie o KS jest marne - ale takie jest moje zdanie


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości