Czy to też lata, Liquid Force , Airush

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Kasper
Posty: 73
Rejestracja: 07 maja 2014, 23:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 2 razy
 
Post04 maja 2015, 14:33

Nie pływałem na LF, ale w szkółce to mieli, chyba ENVY 2012 r. Przy granicznych warunkach nie chciało to latać na cholerę, przepadało itp. Chłopaki strasznie na to narzekali i ostatnie wychodziło na wodę jak wszystkie Northy już się skończyły.

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 maja 2015, 14:35

bartolomeo_n pisze:
No nie wiem, czy to jest tak... ja tam pływam sobie rekreacyjnie jeno, ale oczywiste dla mnie jest....



Ziomek. pisze:dlatego często polemika na forum bywa trudna, czasem radykalna..


..rekreacyjnego bekrola bez problemu zrobi się na wszystkim
do trudniejszych manewrów już JEDNAK odpowiedni sprzęt jest potrzebny
i nawet Pastor z Liamem wspomagania Alexem na starym RRD siódemy nie wycisną - GWARANTUJĘ :hand:
więc JEDNAK sprzęt ogranicza

a jeśli mam odbijać się od wody kaczkując, nawet po wylądowaniu i męczyć z ustaniem triku na kłodzie
to WOLĘ jednak jak deska mi stłumi, nawet jeśli to jest CLASH, którego pod nogami nie mogłeś mieć, bo wiedziałbyś o czym piszę..

dlatego polemika jest trudna..


bartolomeo_n pisze:
Kolega wyżej opisał dokładnie jak jest - że widzi jak goście na starociach i nawet i nie daj Boże, RRD, sadzą mega triki, nic sobie nie robiąc ze sprzętu na jakim akurat pływają. ...


..to macie niebywałego farta - bo trochę latam o świecie od kilkunastu lat, kajtowałem na każdym kontynencie i nie spotkałem NIGDY tego "gościa na starociach sadzącego mega triki" - no chyba, że PODWÓJNY bekrol na OBU halsach jest mega trikiem, to znów ..polemika trudna :hand:


bartolomeo_n pisze:
bo jednak chyba priorytetem dla zawodników jest wygrywać, nie?


..początkujący zawodnik inwestuje w siebie i sprzęt , by móc wygrywać - SAM wybiera niezależnie ten sprzęt, który MU leży
na nich skupiałbym uwagę - na niezależnych :idea:
jak Liam , gdy piął się w górę z roku na rok na Airushu

następnie zawodnik gdy zaczyna wygrywać - rozdaje karty - jego celem zaczyna być odcinanie kuponów od sukcesów i umiejętności
i to powinno być zrozumiałe - dla mnie jest
często wybiera najlepszy kontrakt, sponsora , który zaoferuje najwięcej korzyści przy mimo wszystko jednak wciąż korzystnym sprzęcie
jak obecnie Liam z Cabrinią ..który sadzi na niej niebywale :shock: ..fajnie jak zawodnik ma wpływ na sprzęt i firma to potrafi wykorzystać..

i wiadomo, że najfajniej, gdy Twój ulubiony sprzęt - sponsor zaoferuje Ci w najlepszym ze wszystkich układzie
ale to mżonka
bo najlepszy producent może przebierać wśród zawodników i ma najlepszych
więc najlepszy układ często musi dać sponsor , którego sprzętu zawodnicy nie chcą.. więc nie patrz , że dziś Twój ulubiony rider pływa na SS, bo jutro będzie na BESTcie, a pojutrze na Cabrini , która ma największą sprzedaż na świecie i największe budżety..
ale i niezłe modele latawców , na pewno nie nieloty , skoro tylu początkujących lubi na nich pływać..
co do nielotów - TAK - BEST wciąż również ma w ofercie takie egzemplarze - jak wg mnie GP i Extract :hand: potrafię to , w odróżnieniu od innych firm przyznać,
na szczęście , również w odróżnineiu od wielu innych firm - ma też wybitnie dobre modele jak Kahoona i TS..


nie muszę Ci pisać KTO , ILU i JAKICH polskich zawodników w pierwszej kolejności było zainteresowanych ofertą na Razory?
to są rzeczy których nie dowiesz się na szczęście z forum :wink:

"niestety" polski dystrybutor nie ma potrzeby robić super oferty dla zawodników na nie ..bo części zawodników i tak kupuje je sama, a sam model nie narzeka na sprzedaż ani w PL ani na świecie ..broni się sam i sprzedaje.. jak pływasz na Półwyspie czy w Rewie, to wiesz o czym piszę ..


peace

Awatar użytkownika
jedi1
Posty: 2272
Rejestracja: 28 maja 2006, 17:37
Lokalizacja: Gdynia
Postawił piwka: 132 razy
Dostał piwko: 83 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 maja 2015, 09:19

http://kitescoop.com/forum/viewtopic.ph ... or&start=0 tak, co by podgrzać atmosferę, akurat inni też rozmawiali i o Airushu i o LF

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 maja 2015, 10:13

jedi1 pisze:http://kitescoop.com/forum/viewtopic.php?f=2&t=11199&hilit=razor&start=0 tak, co by podgrzać atmosferę, akurat inni też rozmawiali i o Airushu i o LF


wczoraj znowu rozmawialiśmy o LF na ch6 :?
zdjęć nie chciałem robić :hand:
zapowiada się kolejne "stosunkowanie się" :hand:

peace

krzylo72
Posty: 52
Rejestracja: 04 sty 2015, 20:01
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post06 maja 2015, 21:17

Jakie wnioski z tej rozmowy ???

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 maja 2015, 07:58

krzylo72 pisze:Jakie wnioski z tej rozmowy ???


..ze rider stał na brzegu i patrzył jak inni pływają w malinowo równych 15 węzłach ze wschodu, bo sam już nie miał na czym - a dopiero co z folii wyjął :hand:

TAKIE wnioski :idea:

..osobiście nie przepadam za takimi :hand:

peace

krzylo72
Posty: 52
Rejestracja: 04 sty 2015, 20:01
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post07 maja 2015, 08:46

Moze to nie wina latawca tylko rozmiaru którego nie miał .

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post07 maja 2015, 10:59

krzylo72 pisze:Moze .. .


..a może poszli do lasu?

peace

krzylo72
Posty: 52
Rejestracja: 04 sty 2015, 20:01
Postawił piwka: 1 raz
Dostał piwko: 1 raz
 
Post07 maja 2015, 19:35

A może każdy chwali swoje i tyle.

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post07 maja 2015, 20:03

A tak w temacie ;)
Tak - tez lata <piwo>

Pozdro...

tomeqkine
Posty: 54
Rejestracja: 20 lis 2010, 21:34
Dostał piwko: 1 raz
 
Post08 maja 2015, 11:25

Odnosnie mojej wypowiedzi to tak na starociach lataja ale nie sa to latawki dla sredniozaawansowanych tylko RPM, VEGAS itd c-shape. Poza tym dla mnie stare latawki to te z 2010,2011 roku...Ja sprzet co roku wymieniam bo po sezonie nie nadaje sie do uzytku...sol, slonce i moja waga niszczy sprzet niestety. I to co Ziomek powiedzial zgadzam sie z nim, sam z jego porad korzystam i sa trafne ale wole kupic kite za 400e z 2013 roku i reszte 400e wydac na wyjazd by pokajtowac codziennie a nie 2015 rok i 900e w plecy i czekam az gdzies powieje...peace jak mowi Ziomek


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości