ATAK Ciekłej Mocy na BOWa -Liquid Force ASSAULT , recenzja:)

Recenzje, oceny, opisy, porady sprzętowe.
Awatar użytkownika
ziomek
Posty: 14
Rejestracja: 07 mar 2004, 13:46
Lokalizacja: Poznań / Chałupy 5 EKOLAGUNA
Kontaktowanie:
 
Post23 maja 2006, 23:33

Obrazek

plusy i "MINUSY" świeżutkiego w Polsce BOWa
pod adresem: http://www.wake.pl/kite_news.php

..ja tam z pływaniem średnio
ale przedwczoraj jak Borian przelecial downwind
przez kempingi na LF Assault 9m2 :shock:
fiu-fiuuu :shock:

ps. a przed chwilą zakończyliśmy pierwszy DOBRY (5-6 bf zachód :D )
dzień testów zuupeeełnie nowej marki W POLSCE
bo na świecie znanej i U-znanej
ale o tym.. wkrótce na www.wake.pl :wink:

Awatar użytkownika
SZERYF
Posty: 252
Rejestracja: 25 maja 2004, 21:37
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
 
Post25 maja 2006, 20:45

ile kosztuje 12stka ?

Awatar użytkownika
dr. borian
Posty: 199
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:12
Kontaktowanie:
 
Post29 maja 2006, 14:44

No musze przyznac ze recenzja bardzo trafna. Świetny latawiec do new school - kajtloopy, underloopy i generalnie wszystkie tricki na łapach zupełnie jak w c - shape. Winda w gore jest spora, ale faktycznie nie trzyma tak dobrze w powietrzu jak inne bowy. Trade-off tego ze kajtloopy sa miodzio.
Co do ustawień, to pierwsze co zrobilem, to skrócilem centralną linke, pasek depowera był stanowczo za daleko. Poza tym wydaje mi sie ze w ogole można ja skrócic do ok 45cm i na tej przestrzeni otrzymamy zakres od pełnego wybrania do pełnego depoweru.
Dalej różnica jest duża co do sił na barze. Obciazenia przy pracowaniu latawcem wydają się najmniejsze ze wszystkich bow'ów z bloczkami. Na niedzielnym downwindzie udało mi sie dołożyc do backrolla do sw. kiteloopa przypadkiem, lata prawie jak by nie mial bloczków.
Jeśli chodzi o składanie sie przy szkwałach to owszem jeżeli krawedź natarcia nie jest naprawde porządnie napompowana to bedzie się załamywać do środka przy mocnych szkwałach.
Generalnie nie miałem zamiaru przesiadać sie na bow'a, ale jeżeli bym się zdecydował to Assault chyba najbardziej pasuje do mojego stylu jazdy. :D

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 maja 2006, 15:22

dr. borian pisze: Generalnie nie miałem zamiaru przesiadać sie na bow'a, ale jeżeli bym się zdecydował to Assault chyba najbardziej pasuje do mojego stylu jazdy. :D


no, z tego co widziałem to sobie obaj przypasowaliście :wink:

co do "składania się" BOWów:
- dobrze napompować tubę to jedno
dwa - przy maksymalnie zaciągnietym trymerze depowera (maksymalnie zdepowerowanym latawcu) - szybkie odpuszczenie baru od siebie powoduje że BOW "dostaje wiatru z góry" i "składa się, wariuje"
wtedy wystarczy ponownie wybrać lekko bar

podobnie np z kiteloopami , na maksa zdepowerowany bow i odpuszczony bar - WPIETY w chicken-loopa oczywiście :wink:
(jeśli ktoś w ogóle takie robi :wink: )

Awatar użytkownika
dr. borian
Posty: 199
Rejestracja: 26 maja 2004, 00:12
Kontaktowanie:
 
Post31 maja 2006, 00:18

Ziomek pisze:przy maksymalnie zaciągnietym trymerze depowera (maksymalnie zdepowerowanym latawcu) - szybkie odpuszczenie baru od siebie powoduje że BOW "dostaje wiatru z góry" i "składa się, wariuje"
wtedy wystarczy ponownie wybrać lekko bar


to juz wiem dlaczego mnie to ominelo :lol: nie uzywalem, tego jak mu tam? depowera...


Wróć do „Recenzje & Opinie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości