Wyjazd w ferie zimowe 2016

Miejscówki Kitesurfingowe
AlMastar
Posty: 443
Rejestracja: 19 wrz 2015, 22:07
Deska: SHINN !!
Latawiec: PIVOT 8 / 10 / 12
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 16 razy
 
Post19 wrz 2015, 22:20

Cześć,

Gdzie można pojechać w ferie zimowe - pierwsze dwa tygodnie lutego - żeby było w miarę ciepło, żeby wiało i żeby było płytko, najlepiej jak by jeszcze dzieci miały co robić i żeby było co robić jak nie wieje - więcej wymagań nie mam :D no dobra jeszcze żeby cena nie zabijała za wyjazd dla 4 osób ...

Egipt raczej odpada, jest jeszcze jakieś dobre miejsce spełniające te warunki ?

Z tego co czytałem to na Sardynii nie będzie wiatru, Wyspy Zielonego Przylądka nie mają płytkich spotów, Fuerteventura - pytanie jak tam z płytką wodą jak na lagunie nie ma wody ??

Awatar użytkownika
ls84
Posty: 157
Rejestracja: 01 paź 2014, 16:19
Deska: Clash 2.0 138
Latawiec: Bandit Cronix Best
Lokalizacja: Poznan
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post09 paź 2015, 23:10

Na Fuercie nie bedzie ani za ciepło ani płytko ( laguna mała i jak rośnie to wala tłumy) i wiatrowo tez cieżko sie wstrzelić. Luty to raczej Zanzibar, Dominicana ? Cabo verde tez ale chyba boa vista bedzie mniej Wave ? Z fajnych miejsc to Sri Lanka tylko trzeba na własna rękę organizować transport po wyspie i noclegi, znajomy siedział od grudnia do kwietnia i wiatrowo naprawdę dobrze :) flecik tez piękny.

Chętnie tez podpytań o ciekawe kierunki zima grudzień styczeń .. Ktoś coś moze polecić ?

Awatar użytkownika
mas
Posty: 198
Rejestracja: 12 gru 2014, 15:45
Deska: nobile
Latawiec: north evo/rebel 7,9,11
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post18 paź 2015, 10:50

Ja jadę na Zanzibar 2 połowa lutego.

trolik
Posty: 83
Rejestracja: 11 paź 2009, 13:12
 
Post20 paź 2015, 09:04

Podłączę się: wybieram się w pierwszym tygodniu lutego z rodzinką na Kanary - był ktoś może w podobnym terminie i może się podzielić doświadczeniami? Nie nastawiam się na 100% pływania, ale oczywiście sprzęcik będzie...
z góry dziękuję
i pozdrawiam trolik

Awatar użytkownika
musicismylife
Posty: 5
Rejestracja: 22 paź 2015, 15:12
 
Post26 paź 2015, 19:15

Oooo ja tej, takich wymagań to Ci nawet w najlepszym biurze turystycznym nie spełnią :D
Aż mi się ciśnie na usta: "a może frytki do ego" ;)

Kanary - ciekawa opcja, choć dość daleko, co do Zanzibaru - nie słyszałem jak jest, więc ciężko powiedzieć.
Ja w tym roku mogę tylko pomarzyć, albo będą musiały mnie zadowolić jakieś hotele w karpaczu, bo póki co trzeba zbierać na kurs i jakiś niezgorszy sprzęcik. A potem trzeba będzie zbierać na takie odlegle kierunki ;)
AlMastar, jak znajdziesz coś godnego polecenia, to daj nam znać ;)

Wlodi
Posty: 101
Rejestracja: 29 wrz 2015, 15:38
Deska: NHP Split
Latawiec: Slingshoty
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 4 razy
 
Post27 paź 2015, 10:41

Egipt - sorry. Przy tych wymaganiach nie ma lepszego miejsca...


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron