Warszawa <??> rollboard/snowkite

Miejscówki Kitesurfingowe
Awatar użytkownika
Mareck
Posty: 340
Rejestracja: 19 paź 2004, 19:50
Lokalizacja: Józefów [W-wa]
Kontaktowanie:
 
Post15 lis 2004, 11:35

Mieszkam w centrum, jestem biedy student bez auta [:cry:] . Czy ktoś z W-wy wie gdzie jest jakies miejsce gdzie by mozna sobie pośmigać z latawcem?
Myślałem o lotnisku Bemowo ale nie wiem czy tam można, pozatym na betonie z rollboardem i dmuchanym latawcem bym nie próbował - może jak sapdnie śnieg. A jakby się ktoś wybierał gdzieś to ja jestem chętny.

Pozdro

Awatar użytkownika
Gaas
Posty: 218
Rejestracja: 16 wrz 2004, 08:44
Lokalizacja: Gdynia
 
Post18 lis 2004, 17:27

Na Bemowo nikt Cię nie wpuści, przecież to czynne lotnisko...
Jeszcze dotego z latawcem na 30m linkach :lol: :D :lol: :D , szybciej by cię z tamtąd zdjeli niż byś się rozkładał... :lol: :lol:...
Najbliższ lotnisko jest w odległości ok 40 km za wawą droga przez zaporę w Dembe w kierunku Nowego Miasta...jest tam pas asfaltowo/betonowy oraz trawiasty lotnisko wykorzystywane przez Areoklub Warszawski sekcja spadochronowa oraz przez Parolotniarzy...(dojeżdz tam autobus PKS wycieczka w jedna strone zajmuje ok godzinki)
Powodzenia..
Respect

Awatar użytkownika
Mareck
Posty: 340
Rejestracja: 19 paź 2004, 19:50
Lokalizacja: Józefów [W-wa]
Kontaktowanie:
 
Post18 lis 2004, 18:52

Gaaster pisze:dojeżdz tam autobus PKS wycieczka w jedna strone zajmuje ok godzinki)
Powodzenia..
Respect

Aj, to całodniowa wycieczka :( Może jest ktoś z W-wy z autem kto nie siedzi zimą po pracy przed TV :?:

Awatar użytkownika
kowis
Posty: 386
Rejestracja: 29 sty 2004, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post18 lis 2004, 18:54

Witam
Jeśli chodzi o snowkite to można sprówawać na treningowym torze dla koników na słuzewcu (przy bokserskiej), tam jest sporo miejsca .
Albo sprówać sie dogadać ze strażniwami juz z docelowego służewca tam jest gdzie pochasac:)

Marrio
Posty: 196
Rejestracja: 26 sie 2003, 13:26
Lokalizacja: Wawa/3miasto
Kontaktowanie:
 
Post18 lis 2004, 21:55

Zalew Zegrzyński , zeszły sezonik tam śmigaliśmy i było oki tylko wichru mało... :D

Awatar użytkownika
Mikka
Posty: 323
Rejestracja: 27 wrz 2004, 10:13
Lokalizacja: Waw
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2004, 13:24

Łąki na Wilanowie... Puki jeszcze są...
Wjazd od strony producenta stropów betonowych!!! :!:
:D Za Konstancinem jest nad Wisłą małe prywatne lotnisko. Spory pas trawiasty... (Z Konstancina przez Obory w stronę Wisły) :thumbsup:
PoPGRowskie pola za Konstancinem przed wsią Słomczyn. :jive:
Luz przestrzeń gleba w miarę równa, ale można znaleść kamlota... :shifty:

Awatar użytkownika
kasya
Posty: 206
Rejestracja: 02 sie 2004, 21:27
Lokalizacja: tam gdzie rosna kokosy
Kontaktowanie:
 
Post23 lis 2004, 14:02

Gaaster pisze:Na Bemowo nikt Cię nie wpuści, przecież to czynne lotnisko...
Jeszcze dotego z latawcem na 30m linkach :lol: :D :lol: :D , szybciej by cię z tamtąd zdjeli niż byś się rozkładał... :lol: :lol:...
Najbliższ lotnisko jest w odległości ok 40 km za wawą droga przez zaporę w Dembe w kierunku Nowego Miasta...jest tam pas asfaltowo/betonowy oraz trawiasty lotnisko wykorzystywane przez Areoklub Warszawski sekcja spadochronowa oraz przez Parolotniarzy...(dojeżdz tam autobus PKS wycieczka w jedna strone zajmuje ok godzinki)
Powodzenia..
Respect


No tak nie do konca z tym Bemowem. Owszem lotnisko jest czynne ale to nie Okecie i non stop nie jest uzywane. Caly ten teren trawiasty mozna wynajac. Czesto tam wlasnie mialam treningi. Tylko wtedy oplaca sie to wiekszym stadem. Jezeli wiec zebralaby sie jakas ekipa moge pogadac z wlascicielem o kosztach.
Podobnie sytuacja przedstawia sie na Modlinie. I tu rowniez "sciezki" mam przetarte.

Pozdro
Kasya


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości