Smrecany, Słowacja (snowkite)

Miejscówki Kitesurfingowe
Awatar użytkownika
kamilKITE
Posty: 1082
Rejestracja: 02 paź 2003, 15:58
Lokalizacja: kiteway
Kontaktowanie:
 
Post21 lut 2005, 10:46

Witajcie,

Podczas zawodów Kitewingowych podpatrzyłem fajną miejscówkę niedaleko od Liptovskiego Mikulasa (5-10 km). Wieś Smrecany.

http://www.mapquest.com/maps/map.adp?fo ... y=smrecany

Po wjeździe do wioski Smrecany należy przejechać jeszcze kawałek prosto i skręcić w lewo. Przy zakręcie jest plansza kierująca na teren jakichś bliżej nieokreślonych zakładów przetwórstwa czegoś tam - tam też można zaparkować samochód. Na wzgórzu, pod którym się znaleźliśmy widać szereg wysokich smukłych drzew. Musicie znależć dróżkę wiodącą wzdłuż tych drzew, która wyprowadzi Was prosto na spot.

Pole nie jest zbyt szerokie ale jest długie. Trafiłem tam na wspaniałe wiarunki wiatrowe (wiatr północny, północno-zachodni ma się gdzie rozpędzić) i śniegowe (dziewiczy puch). Było bosko, polecam wszystkim, którzy wybierają się na Chopok i zastanawiają się czy brać latawiec ze sobą czy też nie. Zresztą pól do snowkajtowania wokół nie brakuje, ale to w Smrecanach jest wybitnie wyeksponowane na działanie wiatru.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post21 lut 2005, 11:12

A próbowałeś na Jeziorze? Nie wiem co prawda czy jest odpowiednia grubość, bo jak przejeżdżałem obok to widać było kilka mokrych fragmentów, ale gdyby jednak to można tam nieźle pocinać... :idea:


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości