Gdzie poleciec z malym dzieckiem zeby poplywac?

Miejscówki Kitesurfingowe
adam17
Posty: 40
Rejestracja: 24 maja 2007, 10:51
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2012, 10:54

Czesc
w wakacje chcemy sie wybrac z nasza niespelna 2 letnia corka na wakacje. Chcialbym znalezc miesjce gdzie moglbym przy okazji ze 2-3 dni polatac (ewentualnie dojechac na spot w rozsadnej cenie/czasie). Czy mozecie polecic jakis dobry rodzinny hotel gdziekolwiek?
Szukamy czegos podobnego do Gorriones na Fuercie (tam juz bylismy i szukamy czegos nowego) z ladna plaza zeby sie mala w piasku pobawila i z super jedzeniem zeby karmic malucha bez stresow ze sie zatruje. Egipt odpada wlasnie ze wzgledu na jedzenie.
Zastanawialem sie nad Rodos np hotele Blue Horizon czy Sun Beach Resort (sa 3 km od spotu), ale slyszalem negatywne opinie o tamtejszej plazy (kamienista, brudna i mala atrakcyjna dla dzieci). Znacie moze cos innego? Moze jakies inne greckie wyspy, Turcja, Zielony Przyladek (ale tam chyba nie wieje wtedy),.....?

Pozdrawiam
Adam

Awatar użytkownika
KasiaW
Posty: 215
Rejestracja: 13 sie 2009, 01:17
Lokalizacja: Tarifa
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 maja 2012, 19:03

1. Rodos - byliśmy kiedyś z dziećmi (młodszy miał niecałe 2 lata) w Alex Beach na Rodos (w ofercie TUI). Dla dzieciaków bajka - place zabaw, brodziki, basen z kilkoma zjeżdżalniami (w tym z jedną naprawdę wysoką), mini-klub, zabawy, przedstawienia... Jedzenie jak na HB w hotelowym bufecie OK - ale w porównaniu z tubylczymi tawernami jakieś takie mało greckie...). Wady: niemiecka animacja niemal non-stop i muzyka z głośników...
2. No to teraz z własnym spamem polecę ;) Tarifa - najlepiej wziąć apartament przy plaży - plaża piękna, piaszczysta, atlantycka i bezpieczna dla dziecka. Wada - czasem ostro wieje Levante, to na plaży wysiedzieć sie nie da - ale sa alternatywy. Może byc hotel - albo kompleks apartamentowy poza Tarifa - generalnie własne mieszkanko (w osiedlu z basenem) ma swoje zalety, kiedy jedzie się z małym dzieckiem. Jak chcesz, to Ci ofertę podeślę.
3. Maroko - Essaouira, hotel prowadzą Hiszpanie, więc ma zachowane standardy europejskie, z dwulatkami zresztą jeździłam po Maroku - przeżyły ;), plaża piaszczysta, są mini-place zabaw na plaży, ciekawa medina, jest co robić.
Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
binkowscy1
Posty: 107
Rejestracja: 20 cze 2011, 21:49
Latawiec: Best kahoona 11,5
 
Post07 lis 2012, 21:09

KAsiaW poprosze oferte na lato - lipiec 2013 mieszkanko z basenem lub jak pisalas hotel ****

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post24 lis 2012, 21:48

Maroko - Essaouira,
to w lipcu nie zapomnijcie zabrac gogli i mocnych linek zeby dzieci poprzypinac na plazy :wink: za to zony beda mialy mega piling .Kocham plaze Essaouiry ...zadnych zbednych osob

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post24 lis 2012, 23:04

A kiedy ktoś jedzie do Tarifki? Co by było jakoś raźniej?

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post26 lis 2012, 12:20

Ja sie wybieram, ale chyba dopiero luty/marzec,
i zeby pozostac w temacie z malym dzieckiem wlasnie ;-)
ale mimo tego stricte kite'owo i troche imprezowo :oops:

Pozdro...

Awatar użytkownika
KasiaW
Posty: 215
Rejestracja: 13 sie 2009, 01:17
Lokalizacja: Tarifa
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post27 lis 2012, 23:34

mandaro pisze:A kiedy ktoś jedzie do Tarifki? Co by było jakoś raźniej?



Tak gwoli ścisłości - w Tarifie nawet mieszka polska ekipa, (nie żebym się tu reklamowała, broń boże :lol: ), więc raźniej będzie tak czy siak :)
Dajcie znać na maila (kasia(at)nomad-instinct.com, jak się plany doprecyzują.
Od marca lata ryanair z Krakowa i Wrocławia do Malagi (na razie to jedyne co lata bezposrednio), ale jest sporo lotów z Berlina, poza tym ludzie podpisuja petycję, zeby ryan latał też z Modlina :)
Pozdrówki

Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 lis 2012, 12:28

Ja busikiem latam. Jak ktoś chce coś przetransportować to mogę.
Na razie plan jest na koniec grudnia.
A wcześniej EasyJetem latałem z Berlina.

maniek1975
Posty: 709
Rejestracja: 27 gru 2007, 11:01
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post29 lis 2012, 21:59

Byłem w okolicach Tarify z 3 l synkiem i żoną. Wszyscy zadowoleni. Warto wypożyczyć auto .Można trochę pozwiedzac.Miejscowość w której byłem to SanciPetri. Piękne plaże....


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości