Kanary - gdzie najlepiej na kite + z małymi dziećmi

Miejscówki Kitesurfingowe
qba111999
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2010, 14:31
Deska: nobile
Latawiec: best
Lokalizacja: wawa
 
Post25 mar 2013, 10:21

Czołem!

Planuję wybrać się na Kanary pod kątem kite. Szukam miejscówki/hotelu godnego polecenia. Jako, że wyjazd jest rodzinny szukamy czegoś miłego dla każdego - sensowny spot jak też atrakcje dla dzieciaków. Pomożecie? Z góry dzięki.

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post25 mar 2013, 11:06

Nie wiem jakie male dzieci .My jezdzilismy przez kilka lat do Lobos Bahia w Corraleilo na Fuertaventura .Polozony blisko spotow(auto nieodzowne) ,centrum i sympatycznego aquaparku . Spoty raczej srednio trudne z falka :hand: .

qba111999
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2010, 14:31
Deska: nobile
Latawiec: best
Lokalizacja: wawa
 
Post28 mar 2013, 09:51

dzięki. Celuję w Fuerte hotel Hotel Meliá Gorriones. Zna ktoś? Dzieci 4 i 7. Jest tam jakaś zjeżdzalnia do basenu, żeby mi z nudów nie pomarły?

Śliwa
Posty: 3
Rejestracja: 16 maja 2012, 00:34
Deska: Nobile
Latawiec: Wainman Smoke, Boss
 
Post28 mar 2013, 23:06

Byłem tam jeden tydzień w maju 2010. Animatorzy prowadzili zajęcia dla dzieciaków w różnym wieku. Na zdjęciach z hotelu widać zjeżdżalnie, plac zabaw itp. Hotel przyjazny dla najmłodszych. Było sporo rodzin, również z Polski. Spot natomiast nie jest łatwy. Podczas mojego pobytu wiatr bywał bardzo porywisty - trzeciego dnia w krótkich odstępach czasu zmieniał się z 10 knots na prawie 30 i tak w kółko przez 3 godziny. Plaża szeroka i bardzo długa, wiatr wiał wzdłuż brzegu. Baza oddalona od hotelu ok. 200m, z dużą ilością sprzętu (kite i windsurfing), instruktorzy również z Polski, rescue na skuterach, zaplecze sanitarne. Gdzieś czytałem, że mieli ją przenieść bliżej hotelu.

qba111999
Posty: 28
Rejestracja: 13 wrz 2010, 14:31
Deska: nobile
Latawiec: best
Lokalizacja: wawa
 
Post08 kwie 2013, 09:31

dzięki. stanęło ostatecznie na soma bay. ferte może next time ;-)

Atravel
Posty: 171
Rejestracja: 05 kwie 2013, 18:07
Lokalizacja: Gdynia
 
Post18 kwie 2013, 21:07

Zdecydowanie jesli chodzi o Fuerte to Melia Gorriones, ale niestety tam nei ma zjeżdżalni. Ogólnie mało jest hoteli na Kanarach w których są aquaparki itp. Raczej trzeba do nich sobie podjechać :) Ale sam hotel rewelka, miałam tam sporo klientów, piekne miejsce do pływania, baza 200 metrów od hotelu, baseny, super jedzenie. Mega mocna 4*. Teneryfa to w sumie tylko ELMedano, a tam nic :) Lanza i Gran Canaria zalezy od umiejętności pływania :)

Co do Egiptu który hotel wybrałeś ?

Z dziećmi zdecydowanie polecam Caribbean World Soma Bay 5* - basen, zjeżdzalnie, mini klub, fajna plaża, a dla Ciebie baza przy hotelu a druga ok 2km od. Druga opcja to Palm Royal też wysoka półka, pyszne jedzenie ale brak zjeżdżalni. Na kite jeszcze można w drugą stroną. Jest taki hotel między Hurghadą i El Gouna, Panorama Hurghada - fajne miejsce do pływania a hotel całkiem całkiem i są zjeżdżalnie ;) Dobry rejon jest też przy hotelu Jasmien Village. Miałam tez ludków, którzy ze swoim sprzętem pływali przy świetnym hotelu Iberotel Aquamarine, ale ponieważ tam nie ma bazy nie było asekuracji. Za to hotel mega :)

Pomyśl nastepnym razem o Cesme w Turcji albo Bodrum. Turcja ogólnie ma jedne z lepszych hoteli pod względem dzieci. Dużo animacji, zjeżdzalnie itd.

Serdecznie zapraszam następnym razem, służe pomoca i wiedzą :thumb:

Agnieszka

[url]www.Tanieodpoczywanie.pl
www.Windsurfing.travel [/url]


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości