Dominikana / Cabarete

Miejscówki Kitesurfingowe
xxx
 
Post03 paź 2005, 18:36

Czesc,

czy ktos z Was ma informacje / doswiadczenia ze spotow kitowych w Cabarete / Dominikana.

Mam na mysli warunki: wielkosc spotu, rozmiary plycizn / wiatry / itp. itd. Rozwarzam wypad w grudniu. Za wszelkie informacje dziekuje z gory.

Krzysztof

Ciastek
Posty: 17
Rejestracja: 17 cze 2004, 17:16
Lokalizacja: katowice
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2005, 01:39

Grudzień to słaby okres jeśli chodzi o wiatr na Cabarete. Statystyki ściągniete, ze francuskiej page:
Janv Févr Mars Avril Mai Juin Juil Aoűt Sept Oct Nov Déc
55 62 66 68 72 76 77 76 67 45 32 52
W grudniu 52 %- myśle że w tym roku będzie gorzej ze względu na intensywny sezon na huragany, które zakłocają naturalny kierunek wiatru.

Ciastek
Posty: 17
Rejestracja: 17 cze 2004, 17:16
Lokalizacja: katowice
Kontaktowanie:
 
Post28 paź 2005, 01:44

kolejne liczby to % wiatrów powyżej 4 Bft, w kolejnych miesiącach

PZdr

Wojtek Gliwice
Posty: 5
Rejestracja: 31 paź 2005, 11:08
Lokalizacja: gliwice
Kontaktowanie:
 
Post31 paź 2005, 11:12

xxx pisze:Czesc,

czy ktos z Was ma informacje / doswiadczenia ze spotow kitowych w Cabarete / Dominikana.

Mam na mysli warunki: wielkosc spotu, rozmiary plycizn / wiatry / itp. itd. Rozwarzam wypad w grudniu. Za wszelkie informacje dziekuje z gory.

Krzysztof


Krzysiek!!!
Cabarete jeśli chodzi o kitesurfing to kompletna strata czasu , duża fala przybojowa , kiepski wiatr , a już Grudzień to porażka , inne sprawy to polecam
pozdr.
Wojtek

Awatar użytkownika
deluvian
Posty: 170
Rejestracja: 22 cze 2004, 10:02
Lokalizacja: Trzebinia (Małopolska)
 
Post13 gru 2005, 18:22

Byłem tam teraz tydzien, Pływania z tego bylo trzy dni popoludniami na 16m2 (waga 65kg), Potwierdzam warunki dosyc trudne, w samym cabarete na zatoczce bardziej plasko za to tlok, na pozostalych plazach luzno ale fale skutecznie psuja zabawe, do tego maja jeszcze jakas tendencje zwrotna, ciezko przy wiatrze onshort odjechac w głab morza (znaczy ciezko dla slabo plywajacego jak ja). W okresie letnim podobno duzo lepiej plywanie na latwakach 6-9 m2 cytat z wypowiedzi lokelsa.


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości