Egipt na Sylwestra gdzie najlepszy spot dla poczatkujacego?

Miejscówki Kitesurfingowe
peterrmn
Posty: 5
Rejestracja: 18 lip 2013, 22:11
Deska: ...
Latawiec: ...
 
Post31 lip 2013, 11:23

Witam bylem w Egipcie juz 5 razy ale dopiero w tym roku zaczalem smigac na kite,jestem poczatkujacym wiec nie bede filozofowal bo to nie ten poziom co koledzy wiec czy polecili byscie mi najlepszy spot wedlug was i mam na mysli Hurghade,terza bedziemy leciec na Sylwestra wiec chcialbym posmigac,w tamtym roku bylismy w Marsa Alam bylo fajnie ale tam nie widzialem zadnego kita,wiem ze Soma Bay,Hamata i El Gouna tam sa spoty-nie chodzi mi o hotele bo hotel dobiore sobie blisko spotu tylko o dobre miejsce na szlifowanie umiejetnosci i gdzie nie bylo by az tak duzo kiterow :) ...choc teraz wiem ze Egipt jest oblegany ostro :D dzieki bardzo z gory za podpowiedzi Piotrek

Brutus
Posty: 438
Rejestracja: 24 sie 2012, 10:22
Deska: Nobile, SU2
Latawiec: RRD, NKB, Nobile
Lokalizacja: KatowicePoznań
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 21 razy
Kontaktowanie:
 
Post14 sie 2013, 09:26

Co by Ci tu odpowiedzieć.... skoro tak bardzo początkujący no to chyba jednak ElGouna i Polska Baza. Zawsze z kimś pogadasz, podpytasz a i w sylwestra pewnie będzie jakaś impreza. Hotel Rihanna ma swoją plażę z barem zaraz przy bazie (100m) więc można być zarówno na spocie jak i na obiedzie, no i dojazd busem hotelowym.

Aczkolwiek Elgouna to już raczej nie Hurghada.

No i weź poprawkę na to że nie wiem jak to wszystko działa w grudniu ... :-/

W Hurghadzie jest też Hotel Panorama (nie ten w Elgounie jednak w polowie drogi do Elgouny), jest tam spot i rosyjska szkółka kite jednak w tym roku znalazł się właściciel laguny na której był spot i która była główną atrakcja tego miejsca, odgrodził, wywalił wszystko co nie jego i już nie jest tak pięknie więc nie polecam.


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości