Próbował ktoś na lubelszczyźnie??

Miejscówki Kitesurfingowe
WĄSKY
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2006, 14:04
Lokalizacja: ...LUBLIN....
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2006, 14:37

Witam..
Próbował ktoś pokaitować na lubelszczyźnie?
Jest faktem,że lubelszczyzna jest "pełna" jezior (pojezierze włodawskie)
i ciekawi mnie czy może próbował tu zadziałać..... :lol: :lol:

WĄSKY
Posty: 11
Rejestracja: 06 mar 2006, 14:04
Lokalizacja: ...LUBLIN....
Kontaktowanie:
 
Post06 mar 2006, 20:41

Słyszałem,że ktoś próbował swoich sił na Kunowie ale ten tajemniczy człek był tam widziany tylko raz(z relacji zaprzyjaznionych windserfingowców). Którejś niedzieli 30 WS tam pływało, może i z latawcem da się na tym jeziorku popływać .....Jestem ciekaw czy Zalew Zemborzycki wchodzi w grę....

Po uprzednim "oglądnięciiu" kilkudziesięciu "wariatów" na chorwackich falach, mam zamiar w tym roku razem ze szwagrem wybrać sie nad nasze piaszczyste brzegi morza bałtyckiego i oddać się w ręce miejscowych instruktorów. Fajnie by było po powrocie móc u siebie szlifować techniki lotu.... TAJEMNICZY PANIE X KTÓRY POJAWIŁEŚ SIĘ (I ZNIKŁEŚ RÓWNIE W TAJEMNICZYCH OKOLICZNOŚCIACH) NAD JEZ> KUNÓW ODEZWIJ SIĘ-ROZPACZONA TERESA Ano jeszcze, jeśli jest ktoś z lubelszczyzny to też niech się odezwie....
<<<wąsky>>> 8)

Awatar użytkownika
mateo
Posty: 86
Rejestracja: 07 cze 2005, 13:07
Lokalizacja: WAWA
Kontaktowanie:
 
Post11 mar 2006, 10:23

:lol: ja bylem na tyle zdesperowany ze smigalem po polach miedzy Pulawami a Lublinem oraz w okolicach Naleczowa. 8) Ale odradzam bo dalem sie we znaki kretom :)
Natomiast zalew domaniewski jest calkiem wporzasiu :wink:

A tak wogole to zastanawialem sie ile raiderow jest na lubelszczyznie :wink: moze by jakis Team'ik skrecic. Pozdro dla wszystkich riderow i riderek


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości