Czy ktoś pływa na mazurach?

Miejscówki Kitesurfingowe
evolutionVIII
Posty: 1820
Rejestracja: 03 lip 2006, 08:46
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: kitesurfshop.pl
Kontaktowanie:
 
Post11 lip 2006, 08:28

Witam!
Jak w temacie, przede wszystkim czy jest dobra miejscówka na śniardwach lub niegocinie.
pozdrawiam
:oops:

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post11 lip 2006, 10:06

na darginie daje rade. szczegolnie przy kierunkach pld i zach. po plnwsch stronie jest sporo miejsca gdzie mozna odpalic. przy sugerowanych kierunkach nawet przy 5 B wiatr jest jeszcze w miare rowny.

Awatar użytkownika
Biały
Posty: 469
Rejestracja: 13 maja 2006, 10:20
Lokalizacja: Olsztyn
Kontaktowanie:
 
Post11 lip 2006, 13:31

Jeśli mowa o Śniardwach to Nowe Guty, niedaleko od tej wioskmi jest pole namiotowe gdzie można wystartować latawiec i jest troche płytkiej wody.
Musiałbyś poszperać w archiwum bo na pewno gdzieś widziałem taki post związany ze spotem na Śniardwach.

PS: i tak na przyszłośc wszelkie swoje pytania zaczynaj od przycisku SZUKAJ

Awatar użytkownika
Martinez
Posty: 145
Rejestracja: 25 sie 2004, 10:08
Lokalizacja: Jestem z Gdyni, bo temu cholernemu bocianowi nie chcialo sie leciec na Hawaje... Nie cierpie drobiu
 
Post13 lip 2006, 05:34

Prosze bardzo:
http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?t=3999
Tak na marginesie urodzilem sie w Elku i przy okazji odwiedzin rodzinnych stron, zdarza mi sie smigac na mazurach. W maju przed sezonem probowalem plywac na Selmencie, przy pd-wsch wietrze. Startowalem z plazy przy pomostach (w sezonie raczej odpada, za duzo ludzi i malo miejsca aby sie wyhalsowac na srodek jeziora). W zime probowalem swoich sil w samym centrum Elku, na jeziorze Elckim oczywiscie... Szukalem tez jakiejs miejscowki na Lasmiadach, ale nic godnego polecenia nie znalazlem - wszedzie drzewa.
Pozdrawiam

evolutionVIII
Posty: 1820
Rejestracja: 03 lip 2006, 08:46
Deska: nkb
Latawiec: nkb
Lokalizacja: kitesurfshop.pl
Kontaktowanie:
 
Post13 lip 2006, 15:32

Prosze bardzo:
http://www.kiteforum.pl/forum/viewtopic.php?t=3999
Tak na marginesie urodzilem sie w Elku i przy okazji odwiedzin rodzinnych stron, zdarza mi sie smigac na mazurach. W maju przed sezonem probowalem plywac na Selmencie, przy pd-wsch wietrze. Startowalem z plazy przy pomostach (w sezonie raczej odpada, za duzo ludzi i malo miejsca aby sie wyhalsowac na srodek jeziora). W zime probowalem swoich sil w samym centrum Elku, na jeziorze Elckim oczywiscie... Szukalem tez jakiejs miejscowki na Lasmiadach, ale nic godnego polecenia nie znalazlem - wszedzie drzewa.
Pozdrawiam
A ja mieszkam nad samymi Łeśmiadami i cholera chyba nie będę miał tu nawet jak wystartować, podejrzewam że jednak Nowe Guty i Śniardwy będą moją miejscówką.
pozdrwiam


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości