jaki rozmiar latawca na śródziemnym ?

Miejscówki Kitesurfingowe
Laperla
 
Post21 sie 2006, 22:13

czy ktos wie jak wieje we IX i X w okolicach perpiganan i narbonne we francji? i w tarifie? nie wiem jaki rozmiar latwca bedzie mi tam potrzebny. aha, i czy jako poczatkująca osoba mam tam szanse z wiartem? ;) skonczylam tylko kurs i chciałabym tam się pouczyc - bo ciepło pod koniec wrzesnia i na poczatku pazdziernika.
jesli znacie tamtejsze spoty pomóżcie :) dzieki, pozdrawiam, Agnieszka

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post22 sie 2006, 09:05

Jak wazysz 65 kg to 9 i 7 bow i mniejszy :wink: .O spoty w oklicy Perpignan najlepiej zapytac w jakims sklepie kiteowym ,proponuje podjechac w tym celu do Leukate .

Laperla
 
Post26 sie 2006, 00:05

wielkie dzięki!! :) umieszczam leukate na trasie mojej podróży :) w której czesci najlepiej popływac tak na początek?

Awatar użytkownika
Mareck
Posty: 340
Rejestracja: 19 paź 2004, 19:50
Lokalizacja: Józefów [W-wa]
Kontaktowanie:
 
Post26 sie 2006, 00:20

Perpignan i okolice - nie wiem czy nie pływa się tam na płytkich zatokach tuż przy morzu.
Tarifa – do nauki oceniam na 4-, latwce od 7-14 m, więcej informacji umieszczę w temacie z opisem spotu.
Jedziesz na 2 miesiące :shock:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post26 sie 2006, 06:57

Nie wiem jak bardzo jestes poczatkujacy?Jezeli bardzo to najlepszym miejscem jest Lapalme i blizej perpignan miejscowka obok hangarow wojskowych (chyba stare lotnisko) .Jak juz plywasz polecam lafranqui i cannet .Generalnie spotow na miejscu jest multum.W les barcares jest sklep rrd wizawi teleski :wink: gostek bardzo sympatyczny dobrze zna angielski wszystko wytlumaczy i pokaze na mapie.Pozdro


Wróć do „Spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości