o wszystko możecie mnie spytać !
pare cytatów z recenzji które sa na portalu

Rozłożenie i start zajmuje jakieś 2 minuty, a wprawionemu rajderowi pewnie mniej (to jest to co lubię w komórkach, szybki, samodzielny start, jak również bezproblemowe lądowanie żeby sobie np.: chwilę odpocząć)
Start, jak już wspomniałem szybki, łatwy i przyjemny, nic nie szarpie, latawiec szybko się wypełnia i nie gubi profilu. Co mnie zdziwiło Eskimo jest bardzo stabilny, a zarazem przy rozmiarze 11m2 jest również szybki.
Idealny latawiec na słabe wiatry dla początkujących, myślę, że nie sprawia wielkich trudności przy nauce i wybacza błędy Wink. Przy silniejszym wietrze na pewno dostarczy dużo adrenaliny również zaawansowanym rajderom
(więcej http://www.landkiting.pl/...=newtopic&f=18)
O samym latawcu: Jest w stanie IDEALNYM!!!! szmatka czysta i idealna, żadnych dziur przetarć nic! Bar w stanie bardzo dobrym, linki praktycznie nowe (były wymieniane)
Plecack to jeden z ogromnych plusów, ma on wszystko co potrzeba, dużo kieszonek, pas na biodro i na klatke, idealne wypustki na plecy i ramiona, paski do przyczepienia deski! generalnie dużo firm produkujących plecaki mogło by się uczyc

(mam nadzieje twórca zdjęć z recenzji nie obrazi się, że użyłem

Sam latawiec kupiłem jakoś miesiąc temu od wieśka, który sprzedawał go w takim samym stanie na forum... Czemu sprzedaje skoro jest taki super ? ... Mieszkam w 3-mieście z miejscami do jazdy u nas ciężko, sprzedaje ten latawiec a pieniądze przeznaczam na blade 8,5 który jest w giełdzie!

ile sobie licze za całość :1400zł!!! (czy dobrze czytacie !? tak tak 1400zł(nie sadze żebyście byli wstanie kupić coś lepszego w TAKIEJ cenie)... do minimalnej negocjacji) zależy mi na szybkiej sprzedazy
prosze pisać na priv! pozdrawiam . Nic lepszego za takie pieniądze nie dostaniecie
foty z lotów

