Zalew Zegrzyński - icekiting ...

Snowkiting - wszystko związane z tą zimową odmianą kitesurfingu.
Awatar użytkownika
Mimi
Posty: 279
Rejestracja: 20 lis 2003, 17:28
Lokalizacja: Warszawka
Kontaktowanie:
 
Post28 lut 2004, 10:24

No sniezek pada... windguru... zapowiada wiatr ale tylko jutro :?
Wiec stawie sie z nadzieja na dobra zabawe... :)

ALOHA

Awatar użytkownika
kamilKITE
Posty: 1082
Rejestracja: 02 paź 2003, 15:58
Lokalizacja: kiteway
Kontaktowanie:
 
Post28 lut 2004, 12:00

No to się niezła ekipa zbiera... będzie miło :)

do zoba

Awatar użytkownika
Gierach
Posty: 79
Rejestracja: 08 wrz 2003, 17:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post28 lut 2004, 21:53

Ja z Kwidonem tez sie wybieramy w niedziele

Awatar użytkownika
kamilKITE
Posty: 1082
Rejestracja: 02 paź 2003, 15:58
Lokalizacja: kiteway
Kontaktowanie:
 
Post29 lut 2004, 15:26

No niestety, idealnie nie było. :(
Wiatr dopisał, a jakże. Wiało nawet więcej niż zapowiadane 14 wezłow. Na 16 byłem mocno przepoweroławany - chyba 12 (a może nawet mniej) byłaby dzisiaj bardziej odpowiednia.
Nie dopisał natomiast śnieg. Cieniutka warstwa została szybko rozwiana. Krawędziowanie było bardzo utrudnione i jazda ostro na wiatr właściwie niemożliwa - tylko ludzie a nartach dawali jakoś radę.
Liczymy na spadek większej pokrywy śnieżnej i może jeszcze coś w tym tygodniu się zawalczy. :thumbsup:

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
kowis
Posty: 386
Rejestracja: 29 sty 2004, 20:53
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
 
Post29 lut 2004, 19:24

witam
ja jak wykle nienarzekam :) kamil pożyczył mi łyzwy i za moim malutkim latawcem doginałem hehe odlot.

Awatar użytkownika
apache_board
Posty: 495
Rejestracja: 07 sie 2003, 11:45
Lokalizacja: wawa-ochota
Kontaktowanie:
 
Post14 mar 2004, 17:49

Czesc!!!

Drodzy snowkitowcy, ze swojej strony chce wszystkim podziekowac za wspolne kitowanie na Zalwie Zegrzyńskim, przeprosic za pociete linki :wink:. Zalew niestety juz nie nadaje sie do snowkitowanka, plynie woda calkowicie.
Zatem do zobaczenia za pare miesiecy.

pozdro Apache

ps jak dla mnie bylo czadowo !!!

Awatar użytkownika
kamilKITE
Posty: 1082
Rejestracja: 02 paź 2003, 15:58
Lokalizacja: kiteway
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2004, 12:55

Tak, Zalew w tym sezonie snowkitowym (którego nie zamykamy jeszcze :wink: ) już nie odegra żadnej roli.

Natomiast nie można powiedzieć, że nie odegrał :!: :!: :!:
Niniejszy wątek na forum został otwarty ponad 2300 razy i to w jak krótkim czasie - od marca!!!. To tylko niewiele mniej niż ciągle królujący "Koszulka dla kajtera" rozpoczęty w grudniu na forum głównym!!!

Uważam, że to ogromny sukces snowkitingu. Mam nadzieję, że w przyszłym roku wszyscy będą zimowo śmigać pełną parą. Myślę, że dobitnie zostało udowodnione, że kitesurfing może być sportem całorocznym bez konieczności wyjeżdżania w tropiki.

Pozdrawiam serdecznie

Pablo
Posty: 1996
Rejestracja: 24 lip 2003, 17:39
Deska: Slingshot Dwarf Craft 3'6"
Latawiec: Slingshot SST 2017 6/8/10
Lokalizacja: Anin
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 62 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 mar 2004, 16:19

kamilKITE pisze:Myślę, że dobitnie zostało udowodnione, że kitesurfing może być sportem całorocznym bez konieczności wyjeżdżania w tropiki.


Absolutnie :!:

Wielkie dzieki wszystkim za wspaniale relacje oraz fotki z roznych miejsc Polski. Na prawde milo bylo poczytac w dlugie zimowe wieczory ze rowniez i zima kite jest rownie popularny jak i latem ;-). Teraz miejmy nadzieje ze 'okres przejsciowy' nie bedzie zbyt dlugi, i juz niedlugo bedziemy mogli spotkac sie razem na wodzie ;-).

Pozdrawiam wszystkich snowkiterow, :wave:
Pablo

PS: Gratulacje popularnosci tematu oraz inicjatywy :thumbsup:

rufus
Posty: 59
Rejestracja: 24 kwie 2006, 19:41
 
Post01 lut 2012, 12:48

Jak wygląda sprawa na Zegrzu jeśli chodzi o snowkite? Jak długo musi się utrzymywać minusowa temperatura, żeby było bezpiecznie? Gdzie są najlepsze miejsca / warunki? I jak to wygląda jeśli chodzi o prognozy, a zastaną prawdziwą sytuacje?

Wiem, że sporo pytań, ale będę wdzięczny za jak najwięcej informacji. Na wodzie śmigam już od paru lat, a chciałbym bardzo spróbować na śniegu / lodzie. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 lut 2012, 15:44

a może być nie odgrzebywał posta sprzed 8 lat????


Wróć do „Snowkiting Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości