szklarska poręba czy da rade gdzies tam>????

Snowkiting - wszystko związane z tą zimową odmianą kitesurfingu.
Awatar użytkownika
Rafiii
Posty: 75
Rejestracja: 11 paź 2009, 11:38
Deska: SU-2 prs
Latawiec: C4 , F-One VIII
Lokalizacja: Olsztyn
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post08 lut 2012, 11:05

tak jak w temacie wybieram sie do szklarskiej na tydzien i chce zabrac latawke tylko nie wiem czy jest tam gdzies opcja.... piszcie jak cos wiecie z góry dzieki

Awatar użytkownika
harnaś
Posty: 821
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:22
Deska: Aboards Z-series
Latawiec: Nobile 555 RRD Addiction
Lokalizacja: Wałbrzych
Postawił piwka: 23 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post08 lut 2012, 13:34

jeśli będziesz w Szklarskiej to pozostają tobie spoty po Czeskiej stronie np http://landkiting.pl/forum/viewtopic.php?t=6949

Smokie
Posty: 5595
Rejestracja: 07 sie 2003, 12:00
Deska: Semente Pocket Rocket, 77
Latawiec: Slingshot RPM
Lokalizacja: Warszawa
Postawił piwka: 121 razy
Dostał piwko: 77 razy
Kontaktowanie:
 
Post08 lut 2012, 16:21

Jak się uprzesz to w okolicach Łabskiego Szczytu się da. Jak wiedziesz na górę to w lewo szlakiem.

Awatar użytkownika
harnaś
Posty: 821
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:22
Deska: Aboards Z-series
Latawiec: Nobile 555 RRD Addiction
Lokalizacja: Wałbrzych
Postawił piwka: 23 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post08 lut 2012, 16:26

Smokie pisze:Jak się uprzesz to w okolicach Łabskiego Szczytu się da. Jak wiedziesz na górę to w lewo szlakiem.

ja bym nie ryzykował wszędzie w Karkonoskim parku narodowym miejscówka wyceniana jest na 500zł :D

Bart92nml
Posty: 2
Rejestracja: 01 sty 2011, 20:16
 
Post02 lis 2012, 08:33

Tak na ten sezon już napisze dla innych może, bo byłem akurat w zeszłym sezonie w szklarskiej i coprawda bez latawca ale zjeździłem wszystkie pozatrasówki i też mnie miejscowi straszyli ze 500zł dostanie a przez tydzień nikt jakoś sie nami nie zainteresował.
Także według mnie nikt tego nie pilnuje pozatrasami jest masa przestrzeni ale też duzo osób sie kręci.
Mam nawet skrecone z GO PRO troche widoków z zeszłego sezonu to moj pierwszy filmik wiec prosze o wyrozumiałość głownie chodzi żeby przekazać widoki tamtejsze :D
http://www.youtube.com/watch?v=9xub5Y_zohg

Awatar użytkownika
harnaś
Posty: 821
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:22
Deska: Aboards Z-series
Latawiec: Nobile 555 RRD Addiction
Lokalizacja: Wałbrzych
Postawił piwka: 23 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post02 lis 2012, 13:33

w miarę blisko Szklarskiej po Czeskiej stronie jest spot Hnojnik http://www.youtube.com/watch?v=VqUDwKu6SmE

merek777
Posty: 47
Rejestracja: 27 paź 2011, 10:35
Latawiec: Ozone M3 Snowkite
Lokalizacja: karkonosze
Dostał piwko: 1 raz
 
Post02 lis 2012, 15:04

coprawda bez latawca ale zjeździłem wszystkie pozatrasówki i też mnie miejscowi straszyli ze 500zł dostanie a przez tydzień nikt jakoś sie nami nie zainteresował.

jeżdżenie po lesie i blisko wyciągów czy też jednokrotny zjazd "do szlaku" to nie wymachiwanie kolorowym latawcem 25m nad ziemią. ze swojej strony dodam, bo dużo chodzę po tych okolicach, że mnie w tym sezonie letnim, chodząc z buta lub jeżdżąc rowerem, strażnicy zawrócili 4razy. Miejsca czasem nie dorzeczne, np. bardzo nisko położone lub na drodze "przystosowanej" dla auta. Nie wszystkie ścieżki czy drogi to szlaki turystyczne :? , a poza nimi jak się ciągle dowiaduje poruszać się nie można.
Oczywiście nie czekają na nikogo za każdą sosną, ale jednak są.
Chcą robić skansen z Karkonoszy, ich sprawa. Na szczęście w okolicy jest kilka miejsc gdzie startować można z bagażnika auta :thumb:


Wróć do „Snowkiting Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości