Snowkite - Islandia

Snowkiting - wszystko związane z tą zimową odmianą kitesurfingu.
Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post07 paź 2013, 13:13

Nie wiem czy ktoś widział, ale dla mnie epickie... (no, do momentu jak koleś zaczyna gadac ;)).

phpBB [video]


Parę lat temu spędziłem kilka tygodni w iteriorze - niesamowite wrażenie ciszy i spokoju... dołożyć do tego kite'a... OMG...

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post07 paź 2013, 21:12

No pięknie, ale w Norwegii a dokładniej Haugastol jest największy plaskowyz w Europie,
do tego wieje termika od grudnia do kwietnia, wiec kwestia przemieszczania się po plaskowyzu,
mysle ze warunki zdecydowanie epickie, jak się tego nie zobaczy to nie da się tego opisac,
zdecydowanie polecam i mam nadzieje ze w tym roku zaliczymy ponownie jakiś dluzszy weekend ?

Pozdro...

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post08 paź 2013, 09:35

mary.dk pisze:No pięknie, ale w Norwegii a dokładniej Haugastol jest największy plaskowyz w Europie,
do tego wieje termika od grudnia do kwietnia, wiec kwestia przemieszczania się po plaskowyzu,
mysle ze warunki zdecydowanie epickie, jak się tego nie zobaczy to nie da się tego opisac,
zdecydowanie polecam i mam nadzieje ze w tym roku zaliczymy ponownie jakiś dluzszy weekend ?

Pozdro...



Spoko, Haugastøl tez wyglada ciekawie, nie bylem, ale tez nie widzialem filmu stamtad z podobnym klimatem. Z reguly sa jakies takie "freestyle'owe", muzyczka pamparampa, podjezdzaja sobie samochodem na parking, na spocie mnostwo kite'ow, itd. Z tego miejsca podobala mi sie relacja z RedBull Ragnarok (bo to chyba wlasnie tam sie odbywa) - kite'ow nie brakowalo, ale smigali na wielkim obszarze. Z kolei ten film z Islandii pokazuje co to jest prawdziwy freeride i jak dla mnie klimat (w 1. polowie ;) ) jest genialny. No i do tego mam bardzo wielki osobisty sentyment do Islandii :)

Awatar użytkownika
mary.dk
Posty: 1918
Rejestracja: 17 cze 2009, 21:13
Deska: Aero, Airush - Compact, Slayer
Latawiec: Airush Wave
Lokalizacja: Bydgoszcz
Postawił piwka: 58 razy
Dostał piwko: 88 razy
 
Post08 paź 2013, 09:47

Nie no oczywiscie nie podlega dyskusji
ze sam filmik jak i SK w Isladnii to poezja :thumb:
mialem na mysli tylko to ze w NOK sa bardzo
podobne warunki a duzo blizej i taniej sie tam dostac.

Pozdro...

Awatar użytkownika
bartolomeo_n
Posty: 521
Rejestracja: 06 gru 2010, 12:09
Deska: (Super+)Shinn(+ster)
Latawiec: RRD, Best TS, Bandit
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 35 razy
 
Post08 paź 2013, 10:09

mary.dk pisze:Nie no oczywiscie nie podlega dyskusji
ze sam filmik jak i SK w Isladnii to poezja :thumb:
mialem na mysli tylko to ze w NOK sa bardzo
podobne warunki a duzo blizej i taniej sie tam dostac.

Pozdro...



:thumbsup:


tylko zastanawiam sie co do tego 'faithful wind' w IS ;) bo pare razy widzialem jak deszcz pada poziomo albo i w gore i nie mozna bylo oddychac stojac przodem do wiatru... ale w sumie fakt, szkwalow nie bylo :)


Wróć do „Snowkiting Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości