Ryžoviště Snowkitowy Trip Sylwestrowy

Snowkiting - wszystko związane z tą zimową odmianą kitesurfingu.
yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 gru 2013, 16:51

Witam :)
Sorry, że na głównym, ale zająłem się skręceniem tripu snowkitowego, zarezerwowałem domek itp...ale okazało się, że ekipie, która deklarowała chęć wyjazdu, nie za bardzo odpowiadają "domowe" warunki noclegu, a najbliższy Sheraton niestety w Pradze. Dlatego, nie chcąc robić z gęby cholewy i nie odwoływać rezerwacji, szukam chętnych na sylwestrowy wyjazd na Ryžoviště tutaj:

Od 28 grudnia do 2 stycznia 2014 mamy wynajętą chatę na snowkajtowy pobyt w Ryžoviště. Jeśli ktoś chętny, to proszę o szybką decyzję!!!
Decyduje kolejność zgłoszeń, albo łapówka dla organizatora (w następnej kolejności jej wielkość) ;)
Spot nabiera już konkretnie białego koloru, a miejsca się zapełniają.
Dołącz i Ty - będzie super zabawa!!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szczegóły:
Mamy zarezerwowaną całą chatę: 3 pokoje z kuchnią i łazienką...o "pojemności" od 6-8 osób, do max 12 ludzi na freestylowy sposób, czyli materace itp...
Preferujemy opcję pierwszą, czyli 6-8 osób: bardziej kameralnie i komfortowo :)

Koszt pobytu za cały 5 dniowy okres zamknie się w max 200 zł (albo mniej) + koszt dojazdu...więc tak tanio sylwestra chyba nie spędzaliście nigdy!!!

Miska też nie wychodzi kosmicznie, gdyż jedzenie w Czechach i w PL kosztuje podobnie. Można również zastosować nasz sposób z wyjazdów do Austrii, czyli cały prowiant kupuje organizator, a później koszt rozdzielany jest przez ilość osób. W ten sposób na naszych 3 dniowych wyjazdach do Austrii koszt wyżywienia (śniadania i obiadokolacje) wyniósł 45 zł/os :O a każdy był syty i wesoły, a przy tym było super smacznie :D
Oczywiście w ten koszt nie są wliczane używki: alkohol, kawa i czym tam się jeszcze kto raczy...

Wyjazd w sobotę 28 grudnia późnym popołudniem 16.00-18.00... tak by zajechać wieczorem na nocleg i od rana w pełni sił na spot!!!

Pytania?

Crazy Horse
Posty: 3571
Rejestracja: 07 paź 2003, 21:38
Deska: Cabrinha Spectrum
Latawiec: Cabrinha Drifter
Lokalizacja: CABRINHA
Postawił piwka: 29 razy
Dostał piwko: 117 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 gru 2013, 17:19

I co "autowidol" dla kolegi, czy od 1 stycznia w końcu dopiero :?:

Awatar użytkownika
sander
Posty: 1643
Rejestracja: 11 mar 2004, 13:24
Lokalizacja: Świebodzice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 gru 2013, 20:27

yanosik pisze:
Pytania?


Kiedy w końcu spadnie śnieg? Harnaś nie wie, pomyślałem że może Yanosik jest lepiej poinformowany :)

Awatar użytkownika
pawbuh
Posty: 391
Rejestracja: 28 lip 2011, 19:58
Latawiec: BEST
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post23 gru 2013, 21:10

Śnieg na Ryze jest, znaczy wczoraj był

yanosik
Posty: 3075
Rejestracja: 22 gru 2006, 22:16
Deska: DaMystery
Latawiec: Twister
Lokalizacja: HelZatokaŻnin
Postawił piwka: 10 razy
Dostał piwko: 13 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 gru 2013, 21:16

Takie foto dostałem wczoraj od Kamila:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Jutro mam nadzieję dostać kolejne... :thumbsup:
Ostatnio zmieniony 23 gru 2013, 21:22 przez yanosik, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sander
Posty: 1643
Rejestracja: 11 mar 2004, 13:24
Lokalizacja: Świebodzice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post23 gru 2013, 21:19

Obawiam się że przy tej temperaturze i wietrze po świętach śniegu trzeba będzie szukać najbliżej na Pradziadzie (ale to już co najwyżej na pojeżdżenie na wyciągu), ewentualnie w Ramzovej.


Wróć do „Snowkiting Forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości