Iberotel Aquamarine Hurghada 1-15 wrzesień

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
konradomoreno
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2011, 21:01
Deska: RRD 10 Knots
Latawiec: Ozone Instinct Sport Plus
 
Post22 sie 2011, 23:00

Jakby ktoś jechał w te rejony albo wie czy jest w okolicach jakis spot to dawac znac ;) malekkonrad@gmail.com

kitefrik
Posty: 5
Rejestracja: 18 sie 2011, 21:44
Deska: nobile T5, Trampa boards
Latawiec: Ozone C4 9,12
 
Post23 sie 2011, 11:25

Cześć.
Byłem w tym hotelu tydzień temu. Z plaży tego hotelu jest fajna laguna(woda tak do kolan) i można śmiało popływać nie ma żadnych zakazów. Lecz problem jest taki ze dużo ludzi z hotelów się kreci i chodzi po lagunie i chodzi snurkować, więc trzeba na nich uważać lub odpłynąć dalej trochę dalej na głębsza wodę. Jest też trochę innych kajciarzy i tych co si uczą na kajcie i windsurfingu więc znów trzeba uważać. Startowanie kajta może być z plaży (która nie jest za duża) lub jest tam taki cypel koło którego jest szkoła i wypożyczalnia, gdzie jest więcej miejsca i swobodnie można stratować.W szkole siedzi tam gość i ma na imię TIGER, fajny kolo i pomocny więc można się z nim dogadać. Widziałem na plaży też dwie inne szkoły ale z tymi nie miałem żadnego kontaktu więc ciężko coś powiedzieć.
Warunki: na 7 dni zawsze rano wiało, a to znaczy już od 7 i można pływać bo jasno się robi naprawdę wcześnie. Odpływ tak gdzieś koło 10 do 2 ( tak miej więcej), ale jak był odpływ to trzeba było wpłynąć trochę dalej i było ok. Tyło 3 na 7 wiało popołudniu i morza było pływać cały dzień.Wiec morze we wrześniu będzie lepiej.
Plaża: trochę kamienista, więc butki były przydatne. Poza laguna rafa wiec jeżeli zgubiłeś deskę trzeba uważać gdzie się staje lub nosić butki.
Hotel: naprawdę spoko, dobre jedzenie(śniadanie już od 7), dobre picie(piwo - siki weroniki- można pic i nic), ładny hotel i dużo fany rzeczy jak zjeżdżalnie i baseny.

Więc zależy od ciebie, możesz zostać tam lub taksówką i jechać gdzieś indziej ale nie wiem dokładnie gdzie. Wzdłuż całego wybrzeża widziałem kajty więc pełno miejsc :D

Mam nadzieję że będzie to choć trochę przydatne. Pozdrawiam

kitefrik

konradomoreno
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2011, 21:01
Deska: RRD 10 Knots
Latawiec: Ozone Instinct Sport Plus
 
Post23 sie 2011, 16:28

Dzieki wielkie. Uspokoiles mnie ;) Pozdro

daga
Posty: 279
Rejestracja: 18 lis 2007, 10:23
Deska: F-one TX
Latawiec: F-one Bandit
Postawił piwka: 4 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post23 sie 2011, 19:37

Tak potwierdzam, hotel nowy, nowe meble, mnostwo basenow, zjezdzalnie i jedzenie tez dobre.
Jak bylam to akurat wialo jakies 10-12 knt, wiec tylko kilka kajtow bylo na szkoleniu w gorze, ale teren wygladal ok.

konradomoreno
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2011, 21:01
Deska: RRD 10 Knots
Latawiec: Ozone Instinct Sport Plus
 
Post25 sie 2011, 20:59

kitefrik pisze: Startowanie kajta może być z plaży (która nie jest za duża) lub jest tam taki cypel koło którego jest szkoła i wypożyczalnia, gdzie jest więcej miejsca i swobodnie można stratować.W szkole siedzi tam gość i ma na imię TIGER, fajny kolo i pomocny więc można się z nim dogadać.

kitefrik



Nie pamietasz moze jak sie nazywala ta szkola albo ile rescue kosztowalo?


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

cron