kite w październiku??

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
mandaro
Posty: 1083
Rejestracja: 10 sie 2008, 02:18
Deska: NHP Infinity
Latawiec: GP Fuel
Lokalizacja: Tarifka,
Postawił piwka: 66 razy
Dostał piwko: 22 razy
Kontaktowanie:
 
Post04 sie 2012, 17:31

A resztę tygodni w roku pracujesz na ten wyjazd.:)
Ale i tak warto.
A inni niech inwestują w suche bolki.

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post06 sie 2012, 01:42

pytanie jaki budżet i jaki urlop :)
ale spróbujmy :

2 tygodnie + bardzo dużo kasy = brazylia = wiatr pełna petarda; równy = 7-8 tyś pln wszystko
2 tygodnie + sporo kasy = egipt = 3/4 pełnej wiatru petardy; silny/średni = 4 tyś wszystko
2 tygodnie + słabo z kasą = MałeMorze + zakup suchara = 1/4 pełnej petardy wiatru :), może być b.silny, lub ZERO wiatru.., ale zaoszczędzisz w finale 300zł... 3 tyś wszystko

legenda:
1. "wszystko" - oznacza WSZYSTKO, czyli : dojazdy, kwatery, transfery i wyżywienie, 2-3 drinki na wieczór(lokalne alkohole), bilety autobusowe, łapówki, przypadkowe napiwki, napiwki na dyskotekach, podstawowe lekarstwa i opatrunki, lokalne karty SIM i roaming, na koniec drobny prezencik dla swojej/ego partnera życiowego po powrocie do domu:)

pozdrawim

stiv a

Awatar użytkownika
Golla
Posty: 73
Rejestracja: 19 mar 2012, 10:03
Deska: su2
Latawiec: Cabrinha Convert
Postawił piwka: 1 raz
 
Post07 sie 2012, 20:14

Haha, ostatnio do mnie dotarło dlaczego brakuje młodych na spotach a przeważa młodzież w wieku średnim... a ten wątek tylko to potwierdza. Na kite trzeba mieć pieniądze, tego ukryć się nie da ;)

Awatar użytkownika
aga.kite
Posty: 85
Rejestracja: 14 gru 2011, 17:07
Deska: Nobile
Latawiec: Slingshot Rally
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post08 sie 2012, 22:31

Dokładnie w przypadku młodych osób bez wsparcia "staruszków" ciężko jest sobie pozwolić na kite'owe luksusy...ale jeśli kasa się pojawi lepiej jest śmignąc tam gdzie wiatr jest gwarantowany i ciepełko;)Brazill,Egipt itp...niż siedzieć na campingu na Helu i przed snem rundke różańca klepać z prośbą o wiatr, z termoforem między nogami:D
pozdrawiam

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 sie 2012, 01:26

aga.kite pisze:Dokładnie w przypadku młodych osób bez wsparcia "staruszków" ciężko jest sobie pozwolić na kite'owe luksusy...ale jeśli kasa się pojawi lepiej jest śmignąc tam gdzie wiatr jest gwarantowany i ciepełko;)Brazill,Egipt itp...niż siedzieć na campingu na Helu i przed snem rundke różańca klepać z prośbą o wiatr, z termoforem między nogami:D
pozdrawiam


a na jakich rozmiarach Rally śmigasz ?:)

pozdr

stiv a

Awatar użytkownika
Golla
Posty: 73
Rejestracja: 19 mar 2012, 10:03
Deska: su2
Latawiec: Cabrinha Convert
Postawił piwka: 1 raz
 
Post09 sie 2012, 10:48

Hahahah naprawdę dobre. Nie wiem czy ja już pisałam w tym wątku, jak się powtórzę to trudno, ale ostatnio, jako że jest LATO, wybraliśmy się aż 80km na kemping do Chałup. Ja sprzęt wzięłam chociaż czułam, że nie będzie wiatru a chłopak, który jeszcze boi się nieco kajta, śmiał się ze mnie, że po co ja to wszystko biorę. Jednak nie przebolałabym bycia nad naszą laguną i nieposiadania kajta, gdyby nagle zaczęło wiać. No to przyjechaliśmy, ceny za rozbicie namioty i korzystanie z kibla wyższe niż za pokój w Pieninach z kuchnią, łazienką (ciepła woda w cenie oczywiście), tarasem, pościelą, ogrodem i ciszą. No ale ok, to polskie morze, taki tu klimat, wszyscy płacą. Pierwszego dnia pięknie i zupełnie bezwietrznie. Wieczorem zaczęła się burza, która trwała do godzinych porannych dnia następnego a my obudziliśmy się w jeziorze a potem ok. 3.5h (i tak nieźle) "uciekaliśmy" w korku do Trójmiasta. ... ... ... W Egipcie wiatr nie jest gwarantowany, gdyż w maju byliśmy i wiało 2 niecałe dni (w sumie kilka godzin)... Chyba trzeba zbierać na Brazylię : P Niestety u nas, mimo naprawdę dobrych warunków na półwyspie, pogoda jest beznadziejna. Z roku na rok coraz gorzej; korki no i z cen mogliby zejść, bo nie mają w sumie niczego do zaoferowania, i od lat nic się nie zmienia.

aga.kite pisze:Dokładnie w przypadku młodych osób bez wsparcia "staruszków" ciężko jest sobie pozwolić na kite'owe luksusy...ale jeśli kasa się pojawi lepiej jest śmignąc tam gdzie wiatr jest gwarantowany i ciepełko;)Brazill,Egipt itp...niż siedzieć na campingu na Helu i przed snem rundke różańca klepać z prośbą o wiatr, z termoforem między nogami:D
pozdrawiam

Awatar użytkownika
aga.kite
Posty: 85
Rejestracja: 14 gru 2011, 17:07
Deska: Nobile
Latawiec: Slingshot Rally
Postawił piwka: 14 razy
Dostał piwko: 3 razy
 
Post09 sie 2012, 12:00

kwintesencja warunków nad naszym polskim morzem:D ale wszystko ma swoje uroki:P a ceny fakt kosmos doba na camingu 55zl, pożywny obiad na szybko w smażalni ryb 72zl:D poczuć wiatr ok 30kt bezcenne:)
pozdrawiam

Waflo
Posty: 86
Rejestracja: 03 kwie 2007, 13:12
Lokalizacja: z katowni
 
Post11 sie 2012, 18:44

Cześć

Jak wygląda u Was kwestia wyjazdo na kita w pażdzerniku ?
Ja planuje wyjechac na kita do Egiptu.
Moze jestescie wstanie polecić z jaką szkoła jedziecie albo po prostu gdzie jedziecie.
zalezy mi na fajnym skladzie i spoko miejscowce do plywania.

Pozd
W

Lussik | EASY Surf Center
Posty: 1239
Rejestracja: 21 kwie 2009, 19:30
Deska: Nobile
Latawiec: Gaastra
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 27 razy
 
Post11 sie 2012, 19:48

Hej

Zapraszamy z nami na wyjazd grupowy do El Gouny - http://www.easy-surftravel.pl/pi2/138.php

Lecimy od 29 września na cały miesiąć :)

Więcej szczegółów pod powyższym linkiem

Pozdr
L

Alaska27
Posty: 10
Rejestracja: 28 mar 2012, 23:47
 
Post11 sie 2012, 20:09

hej ja chcę lecieć na kite do egiptu w pazdzierniku lub listopadzie a we wrzesniu zaliczyc kanaryjskie ktos leci?

Awatar użytkownika
Golla
Posty: 73
Rejestracja: 19 mar 2012, 10:03
Deska: su2
Latawiec: Cabrinha Convert
Postawił piwka: 1 raz
 
Post17 sie 2012, 13:18

A ja tak patrzę na windguru myśląc o pływaniu, wchodzę na Soma Bay, na El Gounę a tam nie ma wiatru o.O Ktoś tam jest na miejscu? Prognozom nie ufam, bo tyle razy się zawiodłam, ale czy tam nie wieje teraz?


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

cron