Snow - okolice 3-city - pytanie

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
Martinez
Posty: 145
Rejestracja: 25 sie 2004, 10:08
Lokalizacja: Jestem z Gdyni, bo temu cholernemu bocianowi nie chcialo sie leciec na Hawaje... Nie cierpie drobiu
 
Post09 sty 2006, 10:26

Witam
Może już się ktoś orientuje, może już ktoś sprawdzał, które z naszych okolicznych jeziorek, zamarzło na tyle, że bez obaw można na nim próbowac szcześcia w snowkicie? Ze względu na niewielkie opady śniegu w naszym regionie chwilowo jak dla mnie odpadają mniejsze i większe łąki... (niestety mam tylko jedną parę nart i niechciałbym stracić krawędzi przed wyjazdem w góry). Za wszelkie info z góry dziekuje, jednocześnie gdyby ktoś miał ochotę odwiedzić jakiś spot, to zapraszam. Transport gwarantowany, a jeszcze 2 tygodnie mam urlop :D :D :D
W razie czego 607327544

Ziomek.
Posty: 13223
Rejestracja: 04 maja 2004, 19:01
Deska: C L A S H / BEST Armada
Latawiec: BEST TS / Airrush Razor
Lokalizacja: EKOLAGUNAChałupy
Postawił piwka: 261 razy
Dostał piwko: 300 razy
Kontaktowanie:
 
Post09 sty 2006, 17:56

jeśli nie ma sniegu to lód wiele nie pomoze
z tego co mi wiadomo..

po żywym lodzie nie da rady
chyba że na lyzwach
to wtedy minimalny rozmiar kite

Janusz
Posty: 91
Rejestracja: 24 mar 2005, 21:28
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:
 
Post09 sty 2006, 20:09

Może nie jak w temacie, ale na lodzie też fajnie jeżdzi się na nartach.
Jedź jutro na Małe Morze. Jutro przyjedzie tam kilku chopaków z bojerami a dziś jeździł Marusz (potężne chłopisko) na łyżwach z kitem oczywiście. Zatoka od mniej-więcej Pucka do Chałup jest zamarźnięta. Pokrywa lodu jest cieńka, nie sprawdzałem - więc uważaj.
Na cieńkim lodzie lepiej jeździć na nartach (najlepiej krótkich mało wtaliowanych i o ostrych krawędziach).
Filmiki z ubiegłoroczej zimy na MM, do obejżenia na www.kiterewa.pl
pozdrowienia

Awatar użytkownika
Martinez
Posty: 145
Rejestracja: 25 sie 2004, 10:08
Lokalizacja: Jestem z Gdyni, bo temu cholernemu bocianowi nie chcialo sie leciec na Hawaje... Nie cierpie drobiu
 
Post09 sty 2006, 20:24

Sniegu troszke jest, ale nie na tyle aby przykryl wieksze kamienie, czy tez wystajace i zamarzniete krecie nory. Stad tez wybor - LÓD :roll: Dzieki za info na temat MM na 95% bede z 9-tka, sprobuje sprawdzic tez wczesniej jeziorko na Osowie

Awatar użytkownika
Blekota
Posty: 684
Rejestracja: 01 wrz 2003, 22:43
Latawiec: ss
Lokalizacja: Gdańszczyk
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2006, 16:42

Janusz pisze:Może nie jak w temacie, ale na lodzie też fajnie jeżdzi się na nartach.
Jedź jutro na Małe Morze. Jutro przyjedzie tam kilku chopaków z bojerami a dziś jeździł Marusz (potężne chłopisko) na łyżwach z kitem oczywiście. Zatoka od mniej-więcej Pucka do Chałup jest zamarźnięta. Pokrywa lodu jest cieńka, nie sprawdzałem - więc uważaj.
Na cieńkim lodzie lepiej jeździć na nartach (najlepiej krótkich mało wtaliowanych i o ostrych krawędziach).
Filmiki z ubiegłoroczej zimy na MM, do obejżenia na www.kiterewa.pl
pozdrowienia


Janusz ma pytanie do Ciebie

lód na MM gruby?
pewnie śmiganie tylo na łyżwach, bo śniego jak na lekarstwo... :evil:

Ale w Wieżycy za to daje rade :wink:

Janusz
Posty: 91
Rejestracja: 24 mar 2005, 21:28
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2006, 18:35

Grubości lodu nie sprawdzałem, bo od tygodnia leżę chory w łóżku. Moje informacje pochodzą od Mariusza, który też tego nie sprawdzał pierzchnią. Ale jeśli pod Jego ciężarem na łyżwach się nie zarwał, to pod chłopem o wadze poniżej 80 kg też wytrzyma.
O szczególy pytaj Mariusza locales&kiterewa.pl - wiem, że dziś był w Rewie.
Może też Martinez coś napisze o swojej dzisiejszej wyprawie?!

Awatar użytkownika
Blekota
Posty: 684
Rejestracja: 01 wrz 2003, 22:43
Latawiec: ss
Lokalizacja: Gdańszczyk
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post10 sty 2006, 19:09

Janusz pisze:Grubości lodu nie sprawdzałem, bo od tygodnia leżę chory w łóżku....


Janusz, nie wierze że taki ziom jak ty może chorować na coś więcej jak katar :wink: .... a ty już tydzień lezysz w łóżku :shock:

SZUBIEKGO POWROTU DO ZDROWIA!!!

Awatar użytkownika
Emede
Posty: 143
Rejestracja: 25 wrz 2005, 03:21
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post29 sty 2006, 17:57

A ja bylem dzis na jeziorku w Osowej ! Calkiem fajny spot - dlugosc 2 km, szerokosc 300-500 metrow. Skute lodem na porzadne 35 cm ! Jakies pol godziny dlubalismy sledziem i mlotkiem w lodzie zanim woda wyplynela. Sniegu ok 10-15 cm czyli ok. Gorzej bylo z wiatrem, bo jeziorko lezy w dolinie ;/ Ale od czasu do czasu powialo...

Gość
 
Post31 sty 2006, 16:04

A co sie dzieje w Pruszczu Gdańskim? tam może mozna na lotnisku cos wytyrac?

Włodar
Posty: 435
Rejestracja: 28 lut 2005, 16:46
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:
 
Post31 sty 2006, 16:45

Anonymous pisze:A co sie dzieje w Pruszczu Gdańskim? tam może mozna na lotnisku cos wytyrac?


Na lotnisku da radę, najpierw trzeba zadzwonić i zapytać czy sami tam nie działają. Podejrzewam, że teraz, zimą, nie powinno być problemu żadnego.

Gość
 
Post03 lut 2006, 23:06

może ktoś wie jak warunki w Tuchomku, czy leży śnieg??
pzdr


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości