Ktos byl w ten wekend w Lebie? Jak wialo ?:)

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
zinger
Posty: 168
Rejestracja: 11 sie 2003, 19:36
Lokalizacja: 3citi
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post03 lip 2006, 00:48

Jak wialo w ten weekend w lebie ?
prosze o sprawdzone info a nie zaszlyszane bo te sa zazwyczaj mocno przesadzone.
W rewie byla plaza i trojkaty pod wieczor w sobote.jak wczoraj to nie wiem bo nie bylem.
pzdr
chce jechac na jutro i pojutrze!

GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 lip 2006, 12:14

Byliśmy w łebie pt ,sob ; w pt wiało pół dnia na 13stkę i pól na duże kity , sobota od 13stej na duże latawce i w sob po pływaniu(w związku z marnym meteo na łebę a dobrym na Południowe rejony ) ewakuowałem sie na południe (i tu w niedzielę poskakaliśmy srogo na lokalny zbiorniku Pszczynka ok 18-24kt z NE ) :roll:

Awatar użytkownika
zinger
Posty: 168
Rejestracja: 11 sie 2003, 19:36
Lokalizacja: 3citi
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post04 lip 2006, 23:16

czy w piatek i w sobote sprawdzila sie prognoza co do leby i na czym sprawdzasz? na windguru?
pzdr
a czy w niedziele ci sie tez sprawdzila prognoza ? :))
bo ja bylem w lebie w poniedzialek i wialo slaba 3

GURU 10.5
Posty: 3172
Rejestracja: 29 paź 2004, 20:22
Latawiec: OZONE EDGE, C4, CATALYST
Lokalizacja: Galicja
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 24 razy
Kontaktowanie:
 
Post05 lip 2006, 12:21

sprwadzam na ścisle tajnych i niezwykle poufnych, (military top secret) :wink: mapach barycznych , i ponieważ kolejne aktualizacje(pt i sob) pokazywaly że wyż nad mozem północnym"traci na jadzie" i wyraźnie się "wyczerpuje"podjeliśmy decyzję o przemieszczeniu sie na południe;

na łebę na niedziele bylo meteo ok 10-12kt i to tylko w godzinach popoludniowych więc tym bardziej nie bylo sensu zostawać tam dłużej, a na poludniu mieliśmy do 25kt od samego rańca :lol:


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości