ilu polskich kitesurferów jest w irlandii

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Phenomen79_PL
Posty: 67
Rejestracja: 29 cze 2008, 01:04
Kontaktowanie:
 
Post15 wrz 2008, 17:37

Mozecie cos wiecej o eventcie w listopadzie na zachodzie napisac ?:)
moze east cost wybierze sie na west :)
Jakie tam warunki panuja teraz iw listopadzie (mam namysli jaka pianka - oraz jakich wiatrow sie spodziewacie w listopadzie na podstawie doswiadczen) jakie jest podloze ? duzo skal latwo sprzet rozwalic ?
Jakie fale na ogol ? Pozdro.

Lucas Machowski
Posty: 569
Rejestracja: 13 maja 2007, 22:49
Deska: 5'5''
Latawiec: 6 m Swell
Lokalizacja: Ireland
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 wrz 2008, 22:38

Phenomen79_PL pisze:Mozecie cos wiecej o eventcie w listopadzie na zachodzie napisac ?:)
moze east cost wybierze sie na west :)
Jakie tam warunki panuja teraz iw listopadzie (mam namysli jaka pianka - oraz jakich wiatrow sie spodziewacie w listopadzie na podstawie doswiadczen) jakie jest podloze ? duzo skal latwo sprzet rozwalic ?
Jakie fale na ogol ? Pozdro.


fajnie by było sie spotkać,choćby dla fanu POLATAC :lol:
jestesmy w trakcie papierkowej roboty pozwolenia ubezpieczenie itd jak to ogarniemy podamy oficjany termin

Obrazek
to fala z brandon bay -dumps

p.s wojtas w taką wode? :]

najlepsze warunki przy zachodnich kierunkach

w listopadzie grube wiatry :wink: mam nadzieje

pianka 4/3 lub 5/3 da rade

podłoze na dump piaszczyste na mossies ( po prawej stronie dumps) SKAŁY trzeba uwarzać ale przy high tide da sie pływać


pzdr
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2008, 00:56 przez Lucas Machowski, łącznie zmieniany 2 razy.

deiw1
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2008, 03:32
 
Post16 wrz 2008, 10:00

Ciekawa miejscówke znalazłem w okolicach Sligo,spot o nazwie Rossespoint godny polecenia.

Awatar użytkownika
skiwojciech
Posty: 41
Rejestracja: 23 paź 2007, 20:42
Lokalizacja: Gdansk / Irlandia
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post19 wrz 2008, 10:53

hehe, wlasnie w taka fale uderzymy luk:) ps. kilka dni temu mielismy taki swell w Lahinch ze nawet tubylcy byli przerazeni, ale to jest dopiero fun! :shock: Jak sie z tego wybyjesz to odrazu kilka metrow masz na starcie w gore nie mowiac o przyjemnosci ujezdzania takiego falistego potworka:)

Lucas Machowski
Posty: 569
Rejestracja: 13 maja 2007, 22:49
Deska: 5'5''
Latawiec: 6 m Swell
Lokalizacja: Ireland
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 wrz 2008, 01:49

skiwojciech pisze:hehe, wlasnie w taka fale uderzymy luk:) ps. kilka dni temu mielismy taki swell w Lahinch ze nawet tubylcy byli przerazeni, ale to jest dopiero fun! :shock: Jak sie z tego wybyjesz to odrazu kilka metrow masz na starcie w gore nie mowiac o przyjemnosci ujezdzania takiego falistego potworka:)


Wojtas a moze by tak ''freestyle kite camp 08 '' zorganizowac

przyjedziesz :?:

west coast VS east coast :twisted:

kto sie pisze?

Awatar użytkownika
skiwojciech
Posty: 41
Rejestracja: 23 paź 2007, 20:42
Lokalizacja: Gdansk / Irlandia
Dostał piwko: 10 razy
Kontaktowanie:
 
Post22 wrz 2008, 21:00

Siemka Lukas, jasne ze tak, dla mnie kazdy wyjazd czy tez spotkanie na spocie wchodzi w gre. Najwazniejsze zeby sie spotkac i nie siedzec ciagle w tych samych miejscach, troszke adrenaliny tez sie przyda...:) Moja zaloga tez jest bardzo chetna i w razie czego zjedziemy tam naszym camperem. Gorzej bedzie jak taka pogoda jak dzis utrzyma sie dluzej, 2 tygodnie bez wiatru w Irlandii to nie do pomyslenia. Ale taki to juz jest september... Poki co czekam na wiat i pozdrrawiam :)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

cron