Kto i Kiedy na Fuerte ?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
MArcinBe
Posty: 1070
Rejestracja: 13 kwie 2005, 11:29
Lokalizacja: Bielsko/Wieden
Dostał piwko: 1 raz
 
Post25 cze 2010, 10:25

dodatkowo 60 sobie ściągnęli z blokady

jaka blokada?? ktora wyporzyczalnia to byla?

Awatar użytkownika
aqula
Posty: 109
Rejestracja: 18 lis 2008, 23:33
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:
 
Post25 cze 2010, 10:35

MArcinBe pisze:
dodatkowo 60 sobie ściągnęli z blokady

jaka blokada?? ktora wyporzyczalnia to byla?


"Golden Car" zlokalizowana za lotniskiem jakieś 5-6km w stronę Costa Calmy po lewej stronie, zaraz przy stacji paliw, takie małe rondko :?
Widać że nowa firma, same nowe wózki mieli, łącznie z Transitami, którymi wozili turystów, trzeba dobrze czytać, bo na necie mieli najlepszą cenę, a jak się okazało na miejscu, drugie tyle trzeba było zapłacić przy odbiorze auta, ale to mój "pierwszy raz" :thumbsup: więc może coś trzeba było działać inaczej.

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post26 cze 2010, 11:07

fakt; oferta była w necie super, na stronie trawelinsgw.pl czy jakos tak, to posrednik oczywiscie, dotad auta zawsze były z Orlando, a teraz pierwszy raz z Goldcar... na stronie kosztowało 120 euro , to bralismy w ciemno. na miejscu wcisnęli jeszcze bartkowi dodatkowe ubezpieczenie niestety, no i pełny bak paliwa po złodziejskiej cenie! takze goldCar UWAGA!!! lipa!! Na koniec moze wlasnie ci bartas za to paliwo ściągnęli co? a reklamacje złozyłeś w banku ? ja tak cofnąłem już kasę kiedyś i to 280 euro!

pozdr

Awatar użytkownika
aqula
Posty: 109
Rejestracja: 18 lis 2008, 23:33
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:
 
Post27 cze 2010, 10:52

stiv amoralny pisze:fakt; oferta była w necie super, na stronie trawelinsgw.pl czy jakos tak, to posrednik oczywiscie, dotad auta zawsze były z Orlando, a teraz pierwszy raz z Goldcar... na stronie kosztowało 120 euro , to bralismy w ciemno. na miejscu wcisnęli jeszcze bartkowi dodatkowe ubezpieczenie niestety, no i pełny bak paliwa po złodziejskiej cenie! takze goldCar UWAGA!!! lipa!! (No tak, wcisnęli ubezpieczenie, ale to nie 60, tylko 35! Plus jakieś 5 za obsługę.)
Na koniec moze wlasnie ci bartas za to paliwo ściągnęli co? (No i za paliwo doliczyli 70, więc to miało być wsio, a tu jeszcze jakieś 60 w dniu oddania auta.) a reklamacje złozyłeś w banku ? ja tak cofnąłem już kasę kiedyś i to 280 euro!
(Oczywiście że złożyłem, mają chyba 3 tygodnie na odpowiedż z tego co pamiętam.)
pozdr

Awatar użytkownika
aqula
Posty: 109
Rejestracja: 18 lis 2008, 23:33
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:
 
Post20 lip 2010, 22:12

aqula pisze:
stiv amoralny pisze:fakt; oferta była w necie super, na stronie trawelinsgw.pl czy jakos tak, to posrednik oczywiscie, dotad auta zawsze były z Orlando, a teraz pierwszy raz z Goldcar... na stronie kosztowało 120 euro , to bralismy w ciemno. na miejscu wcisnęli jeszcze bartkowi dodatkowe ubezpieczenie niestety, no i pełny bak paliwa po złodziejskiej cenie! takze goldCar UWAGA!!! lipa!! (No tak, wcisnęli ubezpieczenie, ale to nie 60, tylko 35! Plus jakieś 5 za obsługę.)
Na koniec moze wlasnie ci bartas za to paliwo ściągnęli co? (No i za paliwo doliczyli 70, więc to miało być wsio, a tu jeszcze jakieś 60 w dniu oddania auta.) a reklamacje złozyłeś w banku ? ja tak cofnąłem już kasę kiedyś i to 280 euro!
(Oczywiście że złożyłem, mają chyba 3 tygodnie na odpowiedż z tego co pamiętam.)
pozdr


No i w pisssdoooo i wylądował, cwaniaki doliczyli sobie rzekomo te 60 euro za... EXTRA sprzątanie auta!!! tak jak bym woził tym autem jakieś "bydło" czy "trzodę" masakra, to tak jak byś wziął auto gdzie przeważa teren piaszczysty i nie miał byś prawa oddać auta z pozostawionym w środku piachem... parodia!!! To chyba proste że jak poruszasz się w takim terenie gdzie jest tylko kurz i piach, że w aucie będzie on naniesiony. Nie polecam i uczulam, brać potwierdzenie na piśmie przy zdawaniu, że auto zostało oddane w takim stanie, że nie doliczą sobie kasy za odkurzanie piachu z auta i czyszczenie kurzu... oczywiście stan techn. nie pozostawia żadnych roszczeń. Bo chyba dla mnie jest zrozumiałe, że w koszty wliczone jest sprzątanie auta przed ponownym jego wypożyczeniem.

Awatar użytkownika
robinm
Posty: 1455
Rejestracja: 23 lut 2006, 21:15
Deska: Nobile, North
Latawiec: Nemesis, Bandit
Lokalizacja: Gliwice/Krk
Postawił piwka: 13 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post21 lip 2010, 21:40

Jak szukam taniego auta na lotnisku na Kanarach to bezproblemowo jest w http://www.payless.es/index_EN.htm, a paliwo warto przed oddaniem uzupełnić, pod lotniskiem jest zawsze stacja.

Wojt00
Posty: 149
Rejestracja: 08 maja 2009, 23:05
Deska: SU-2
Latawiec: NORTH
Lokalizacja: Elbląg
 
Post22 lip 2010, 10:04

aqula pisze:
aqula pisze:
stiv amoralny pisze:fakt; oferta była w necie super, na stronie trawelinsgw.pl czy jakos tak, to posrednik oczywiscie, dotad auta zawsze były z Orlando, a teraz pierwszy raz z Goldcar... na stronie kosztowało 120 euro , to bralismy w ciemno. na miejscu wcisnęli jeszcze bartkowi dodatkowe ubezpieczenie niestety, no i pełny bak paliwa po złodziejskiej cenie! takze goldCar UWAGA!!! lipa!! (No tak, wcisnęli ubezpieczenie, ale to nie 60, tylko 35! Plus jakieś 5 za obsługę.)
Na koniec moze wlasnie ci bartas za to paliwo ściągnęli co? (No i za paliwo doliczyli 70, więc to miało być wsio, a tu jeszcze jakieś 60 w dniu oddania auta.) a reklamacje złozyłeś w banku ? ja tak cofnąłem już kasę kiedyś i to 280 euro!
(Oczywiście że złożyłem, mają chyba 3 tygodnie na odpowiedż z tego co pamiętam.)
pozdr


No i w pisssdoooo i wylądował, cwaniaki doliczyli sobie rzekomo te 60 euro za... EXTRA sprzątanie auta!!! tak jak bym woził tym autem jakieś "bydło" czy "trzodę" masakra, to tak jak byś wziął auto gdzie przeważa teren piaszczysty i nie miał byś prawa oddać auta z pozostawionym w środku piachem... parodia!!! To chyba proste że jak poruszasz się w takim terenie gdzie jest tylko kurz i piach, że w aucie będzie on naniesiony. Nie polecam i uczulam, brać potwierdzenie na piśmie przy zdawaniu, że auto zostało oddane w takim stanie, że nie doliczą sobie kasy za odkurzanie piachu z auta i czyszczenie kurzu... oczywiście stan techn. nie pozostawia żadnych roszczeń. Bo chyba dla mnie jest zrozumiałe, że w koszty wliczone jest sprzątanie auta przed ponownym jego wypożyczeniem.


Bartek,
Ale trzody (w rozumienia brilliant ideas) to trochę było :D :shock:
Nie pamiętasz jak był pomysł nasikania do zbiornika na płyn do spryskiwacza przed oddaniem :mrgreen:

Awatar użytkownika
aqula
Posty: 109
Rejestracja: 18 lis 2008, 23:33
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:
 
Post22 lip 2010, 10:19

Bartek,
Ale trzody (w rozumienia brilliant ideas) to trochę było :D :shock:
Nie pamiętasz jak był pomysł nasikania do zbiornika na płyn do spryskiwacza przed oddaniem :mrgreen:

No wiesshh Wojtano... bój się boga... :lol: jak to... nasikać... :doh:
po prostu skończył się i trzeba było uzupełnić płyn w zbiorniczku... :thumbsup:
a z drugiej strony patrząc na ten fakt o dodatkowym 60 euro, to może to nie był by najgorszy pomysł :lol: a co...
lepiej nie przypominaj pozostałych pomysłów, bo mogę dostać ataku... :lol:

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post01 sty 2011, 08:47

trawelinsgw.pl

:lol: widze ze nie tylko my sie dalismy zlodziejom naciagnac :doh:

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post02 sty 2011, 19:13

rolnik pisze:
trawelinsgw.pl

:lol: widze ze nie tylko my sie dalismy zlodziejom naciagnac :doh:


taa, tylko pytanie czy akurat na pośredniku trawelinsgw.pl psy wieszać, czy na wypożyczalni konkretnej... :?: fakt, że najpewniej jest jak płacisz za furę cash i kaucja tez ew. cash, wtedy mogą ci nagwizdać :!: ... różnie na kanarach to jest, na lanzarote na lotnisku w dobrych cenach fury bez żadnych rezerwacji są( za astre 5 door , 1.7 td pamietam 125 euro za tydzień, płacone gotówką i bez żadnej kaucji w dodatku!

Awatar użytkownika
rolnik
Posty: 4544
Rejestracja: 07 sie 2003, 21:16
Deska: SU2
Latawiec: Obojetne
Lokalizacja: Stara Gwardia
Postawił piwka: 44 razy
Dostał piwko: 44 razy
 
Post03 sty 2011, 11:38

28stycznia jedziemy do Coralejlo zadac klam ze tam zima nie wieje ktos sie wybiera ?

Awatar użytkownika
kowal
Posty: 1190
Rejestracja: 20 paź 2005, 21:57
Lokalizacja: bydgoszcz
Postawił piwka: 21 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 sty 2011, 16:33

Zakochałem się w Coraljeho ale w klimacie i surfingu bo wiało 1 dzień :lol:

Awatar użytkownika
aqula
Posty: 109
Rejestracja: 18 lis 2008, 23:33
Lokalizacja: Jelenia Góra
Kontaktowanie:
 
Post03 sty 2011, 17:36

rolnik pisze:28stycznia jedziemy do Coralejlo zadac klam ze tam zima nie wieje ktos sie wybiera ?


Witam po dłuższej nieobecności... ja bym może prędzej uderzył do Costa Calmy... sprawdzony temat. Tylko z lagunką nie bardzo... dopiero będzie od 31.01. A na niej jak jest wiaterek można poszaleć... oby tylko nie było powyżej 7-8 bft. jak ostatnio, bo można pływać już na latawcu szkoleniowym :lol:
Ja bym się może pisał na jakąś ofertę z Wrocka, lub DE. Macie jakieś konkretne oferty... ceny biletów, noclegów itd?

stiv amoralny
Posty: 1522
Rejestracja: 13 sty 2006, 02:55
Deska: 50fifty/Su-2/Spleene
Latawiec: Cabrinha/SShot/Airush
Lokalizacja: terazFilipiny
Postawił piwka: 12 razy
Dostał piwko: 32 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 sty 2011, 21:34

aqula pisze:
rolnik pisze:28stycznia jedziemy do Coralejlo zadac klam ze tam zima nie wieje ktos sie wybiera ?


Witam po dłuższej nieobecności... ja bym może prędzej uderzył do Costa Calmy... sprawdzony temat. Tylko z lagunką nie bardzo... dopiero będzie od 31.01. A na niej jak jest wiaterek można poszaleć... oby tylko nie było powyżej 7-8 bft. jak ostatnio, bo można pływać już na latawcu szkoleniowym :lol:
Ja bym się może pisał na jakąś ofertę z Wrocka, lub DE. Macie jakieś konkretne oferty... ceny biletów, noclegów itd?


na lasty w ten termin troszkę za wcześnie jeszcze, teraz to na 10 sty taro beach za jakies 1700 jest a koniec stycznia drogi, dzwoń albo pisz do aśki :wink:
chociaz moze w twoim i rolnika przypadku wlasnie z niemca by cos było, albo sam lot z berlina easyjetem :thumb: , hotele w tym czasie raczej luzy maja, to przez alpharooms.com mozesz bukowac, costa calma beach resort była w zeszłym roku 37 euro za single room :idea: dla Ciebie jak znalazł... będziesz miał gdzie jakąś panne zaprosić itd itp :wink:

pozdrawim

stiv a

kowalm
Posty: 1627
Rejestracja: 07 sty 2008, 19:03
Lokalizacja: Chałupy 6, KITE.PL
Dostał piwko: 3 razy
Kontaktowanie:
 
Post03 sty 2011, 22:56

phpBB [video]


Podepnę się trochę pod temat, ktoś wie co to za miejscówka na filmiku :?:
Lewy hals do brzegu i miejsce na północy wyspy, więc podejrzewam, że okolice Cotillo :?: ;)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 66 gości

cron