Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
Fikus
Posty: 778
Rejestracja: 21 lip 2007, 11:20
Lokalizacja: Paweł, Wrocław
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 28 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2013, 10:50

wróciłem dzisiaj rano z hela, w drodze przez całą noc z kilkoma drzemkami, trasa przez Kalisz/Torun 550km z Wrocławia, ale warto - na 3dni/3dni słońca i 3dni pływania z tego czasem nawet z latawcem(żartuje), woda w zatoce jak jacuzzi pianki niepotrzebne, także spox - nic sie do tego nie umywa... Wkrótce trzeba jechać znowu...

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post20 maja 2013, 10:54

teoysta pisze:Dajcie znać czy jedziecie we wtorek, ja się piszę. Mogę wziąść auto 3os pływające się zmieszczą

Ale wtorek na razie słabiutko coraz słabiej . :( :( :( :( :( Ja się szykuje mimo to ale czy pojadę zdecyduję jutro . W sobotę było podobnie w piątek prognoza , wieczorem w piątek zgasło rano w sobotę nic i dopiero o 11 zapaliła sie prognoza na ICM i szybka akcja i załapałem się na fajny wiatr . Widac ,że na śródlądziu trzeba działać z partyzanta

Awatar użytkownika
harnaś
Posty: 821
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:22
Deska: Aboards Z-series
Latawiec: Nobile 555 RRD Addiction
Lokalizacja: Wałbrzych
Postawił piwka: 23 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post20 maja 2013, 10:57

Fikus pisze:wróciłem dzisiaj rano z hela, w drodze przez całą noc z kilkoma drzemkami, trasa przez Kalisz/Torun 550km z Wrocławia, ale warto - na 3dni/3dni słońca i 3dni pływania z tego czasem nawet z latawcem(żartuje), woda w zatoce jak jacuzzi pianki niepotrzebne, także spox - nic sie do tego nie umywa... Wkrótce trzeba jechać znowu...


Ja w Jastarni będę od 25 do 29 maja ,mam nadzieję że chociaż jeden dzień uda sie popływać :D

Awatar użytkownika
Fikus
Posty: 778
Rejestracja: 21 lip 2007, 11:20
Lokalizacja: Paweł, Wrocław
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 28 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2013, 11:01

Co do blokowania dojazdu na akweny pod pretekstem śmiecia to zwykła ściema jest. Na mietku tam gdzie są szlabany jest syf jeszcze potężniejszy niż zwykle! Większość śmieci płynie rzeką... Wcześniej bądź co bądź sam czasem sprzątałem sobie plaże na której odpoczywam i przypuszczam ze inni też tak robili... Trochę wiary w ludzi której komuś zabrakło....

Awatar użytkownika
harnaś
Posty: 821
Rejestracja: 10 lut 2009, 15:22
Deska: Aboards Z-series
Latawiec: Nobile 555 RRD Addiction
Lokalizacja: Wałbrzych
Postawił piwka: 23 razy
Dostał piwko: 9 razy
 
Post20 maja 2013, 11:06

Fikus pisze:Co do blokowania dojazdu na akweny pod pretekstem śmiecia to zwykła ściema jest. Na mietku tam gdzie są szlabany jest syf jeszcze potężniejszy niż zwykle! Większość śmieci płynie rzeką... Wcześniej bądź co bądź sam czasem sprzątałem sobie plaże na której odpoczywam i przypuszczam ze inni też tak robili... Trochę wiary w ludzi której komuś zabrakło....


Na Bukówce nie ma takiej możliwości żeby coś spływało rzeką ,śmieci należą do wędkarzy i plażowiczów .

Awatar użytkownika
teoysta
Posty: 618
Rejestracja: 07 sie 2009, 09:35
Deska: jest
Latawiec: też jest, +nawet bar i trapez
Lokalizacja: Świdnica
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2013, 14:59

[quote="Fikus" woda w zatoce jak jacuzzi pianki niepotrzebne[/quote]

Zapomniałeś dodać że Ty na Mietku od jakiegoś czasu też pływasz bez pianki. Przyznaj się że należysz do klubu morsów :P

Ja nie wchodzę bez pianki. Może gdy się pływa to jest ok ale co w przyadku zgubienia deski daleko na wiatr? Nie wspominając o awarii latawki >200m od brzegu

Awatar użytkownika
Fikus
Posty: 778
Rejestracja: 21 lip 2007, 11:20
Lokalizacja: Paweł, Wrocław
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 28 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2013, 15:28

teoysta pisze:
Fikus pisze: woda w zatoce jak jacuzzi pianki niepotrzebne


Zapomniałeś dodać że Ty na Mietku od jakiegoś czasu też pływasz bez pianki. Przyznaj się że należysz do klubu morsów :P

Ja nie wchodzę bez pianki. Może gdy się pływa to jest ok ale co w przyadku zgubienia deski daleko na wiatr? Nie wspominając o awarii latawki >200m od brzegu


zimna woda sił ci doda;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Fikus
Posty: 778
Rejestracja: 21 lip 2007, 11:20
Lokalizacja: Paweł, Wrocław
Postawił piwka: 7 razy
Dostał piwko: 28 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2013, 16:07

jeszcze jeden autentyk z nad morza;)

Ojciec mówi do syna:
-jak będziesz grzeczny tata kupi ci kurs kita, a jak będziesz niegrzeczny tata kupi ci kurs windsurfingu...

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post20 maja 2013, 16:27

Fikus pisze:jeszcze jeden autentyk z nad morza;)

Ojciec mówi do syna:
-jak będziesz grzeczny tata kupi ci kurs kita, a jak będziesz niegrzeczny tata kupi ci kurs windsurfingu...


:thumbsup: Zalikowane

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post20 maja 2013, 16:36

teoysta pisze:[quote="Fikus" woda w zatoce jak jacuzzi pianki niepotrzebne


Zapomniałeś dodać że Ty na Mietku od jakiegoś czasu też pływasz bez pianki. Przyznaj się że należysz do klubu morsów :P

Ja nie wchodzę bez pianki. Może gdy się pływa to jest ok ale co w przyadku zgubienia deski daleko na wiatr? Nie wspominając o awarii latawki >200m od brzegu[/quote]

Na zatoce naprawdę ciepła woda ja pływałem w piance 2 mm i nie było momentu w którym bym zatęsknił za 5 mm piance która została w bagażniku

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post20 maja 2013, 16:45

Cześć.

Wracając do tematu stacji meteo to byłem dzisiaj na rozmowie w DPS w Borzygniewie.
Miał być Dyrektor na spotkaniu niestety jego nieobecność się wydłuża (chyba z przyczyn zdrowotnych).
Przedstawiłem temat pani, która pełni jego obowiązki i ona twierdzi że nie będzie z tym problemu ale decyzję musi podjąć osobiście dyrektor. Ma wrócić za dwa tygodnie.

Dajcie znać czy czekamy czy ruszamy sprawę z domkiem przy śluzie.

Awatar użytkownika
teoysta
Posty: 618
Rejestracja: 07 sie 2009, 09:35
Deska: jest
Latawiec: też jest, +nawet bar i trapez
Lokalizacja: Świdnica
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2013, 17:06

Jesli nie będzie problemu z internetem na tamie to ja jestem za tą lokalizacją.

Co robimy z finansowaniem sprawy? Moja propozycja -chętni do zrzuty niech dopiszą nickiem z forum do poniższej listy, przeklejając ją w swojej wiadomości. Podzielimy koszt całej operacji przez liczbę osób i każdy przeleje kasę na konto temu kto załatwi stację.

1.Teoysta
2...

Awatar użytkownika
sander
Posty: 1643
Rejestracja: 11 mar 2004, 13:24
Lokalizacja: Świebodzice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2013, 17:19

Piotrbyku pisze:
teoysta pisze:Dajcie znać czy jedziecie we wtorek, ja się piszę. Mogę wziąść auto 3os pływające się zmieszczą

Ale wtorek na razie słabiutko coraz słabiej . :( :( :( :( :( Ja się szykuje mimo to ale czy pojadę zdecyduję jutro . W sobotę było podobnie w piątek prognoza , wieczorem w piątek zgasło rano w sobotę nic i dopiero o 11 zapaliła sie prognoza na ICM i szybka akcja i załapałem się na fajny wiatr . Widac ,że na śródlądziu trzeba działać z partyzanta


Prognoza zdechła ale nawet jakby się poprawiła to ja niestety nie dam jutro rady.

Awatar użytkownika
sander
Posty: 1643
Rejestracja: 11 mar 2004, 13:24
Lokalizacja: Świebodzice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post20 maja 2013, 17:45

teoysta pisze:Jesli nie będzie problemu z internetem na tamie to ja jestem za tą lokalizacją.

Co robimy z finansowaniem sprawy? Moja propozycja -chętni do zrzuty niech dopiszą nickiem z forum do poniższej listy, przeklejając ją w swojej wiadomości. Podzielimy koszt całej operacji przez liczbę osób i każdy przeleje kasę na konto temu kto załatwi stację.

1.Teoysta
2...


Co do lokalizacji to obie wydają się dobre, więc mi to obojętne póki nie będę musiał wymieniać w stacji baterii :wink: , jakby co to stacje zawsze można przenieść.
Z ciekawostek, to wczoraj byłem koło domku na śluzie i mierzyłem wiatr, wiało nierówne S lub SSW, potem pojechałem na plaże do Borzygniewu a tam stabilne SE, ale może to przypadek, a nawet jeżeli nie to przy każdym innym kierunku niż SE powinno być dobrze.

1.Teoysta
2. sander

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post20 maja 2013, 20:05

ooo.. załapałem się na pudło... :)

1.Teoysta
2. sander
3. Mikolpa


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości