Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
desperadek
Posty: 181
Rejestracja: 27 sie 2009, 10:19
Lokalizacja: Złotoryja
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post15 lip 2013, 10:58

Qba-EPP11 pisze:Wody ubyło czy mi się wydaje?
Na południowym brzegu byłem pierwszy raz w tym sezonie, ale po linii śmieci wyrzuconych przez wodę widać że poziom jest niższy.

domelq
Posty: 34
Rejestracja: 28 maja 2007, 21:17
Deska: Nobile NHP
Latawiec: LF Envy 9,12 Ozone Zefir
 
Post15 lip 2013, 14:19

Co do stacji meteo myślę, że należy założyć, że lista zdeklarowanych osób jest wiążąca. Każdy kto się na nią wpisał raczej wiedział co robi.

Proponuje podać numer konta a my wszyscy dokonamy wpłaty podając w tytule przelewu nicka z KF. Im szybciej zaczniemy tym szybciej będziemy się cieszyć nową stacją :)

Awatar użytkownika
rolmigo
Posty: 403
Rejestracja: 03 lut 2009, 19:00
Deska: f-one
Latawiec: torch/rebel
Lokalizacja: kunice
Dostał piwko: 12 razy
 
Post15 lip 2013, 16:10

domelq pisze:Co do stacji meteo myślę, że należy założyć, że lista zdeklarowanych osób jest wiążąca. Każdy kto się na nią wpisał raczej wiedział co robi.

Proponuje podać numer konta a my wszyscy dokonamy wpłaty podając w tytule przelewu nicka z KF. Im szybciej zaczniemy tym szybciej będziemy się cieszyć nową stacją :)


proponuję powołać skarbnika, który zbierze pieniądze i będzie czuwał nad wydatkami. może kolega Mikolpa by się podjął tej funkcji równolegle z prowadzeniem negocjacji związanych z lokalizacją.
ja z Jareckim podejmiemy się doboru podzespołów (na wzór naszej kunickiej stacji), montażem, konfiguracją oraz serwisem i konserwacją.

jako motywację proponuję aby w zamian za zaangażowanie wszyscy w/w zostali zwolnieni ze składki wpisowej??
co na to grono zainteresowanych??

domelq
Posty: 34
Rejestracja: 28 maja 2007, 21:17
Deska: Nobile NHP
Latawiec: LF Envy 9,12 Ozone Zefir
 
Post15 lip 2013, 17:17

Jestem za

Awatar użytkownika
sander
Posty: 1643
Rejestracja: 11 mar 2004, 13:24
Lokalizacja: Świebodzice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 lip 2013, 19:17

desperadek pisze:
Qba-EPP11 pisze:Wody ubyło czy mi się wydaje?
Na południowym brzegu byłem pierwszy raz w tym sezonie, ale po linii śmieci wyrzuconych przez wodę widać że poziom jest niższy.


Trochę wody ubyło, cypelek lekko się powiększył ale nadal jest wysoki stan.
A tak w ogóle to dla mnie był to najlepszy weekend w tym roku, 2 dni pływania w fajnych warunkach. W tym roku wyjątkowo sezon letni jest lepszy wiatrowo od wiosennego, przynajmniej dla weekendowych riderów.

Awatar użytkownika
sander
Posty: 1643
Rejestracja: 11 mar 2004, 13:24
Lokalizacja: Świebodzice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 lip 2013, 19:28

rolmigo pisze:
domelq pisze:Co do stacji meteo myślę, że należy założyć, że lista zdeklarowanych osób jest wiążąca. Każdy kto się na nią wpisał raczej wiedział co robi.

Proponuje podać numer konta a my wszyscy dokonamy wpłaty podając w tytule przelewu nicka z KF. Im szybciej zaczniemy tym szybciej będziemy się cieszyć nową stacją :)


proponuję powołać skarbnika, który zbierze pieniądze i będzie czuwał nad wydatkami. może kolega Mikolpa by się podjął tej funkcji równolegle z prowadzeniem negocjacji związanych z lokalizacją.
ja z Jareckim podejmiemy się doboru podzespołów (na wzór naszej kunickiej stacji), montażem, konfiguracją oraz serwisem i konserwacją.

...


Podajcie jakie są koszty, robimy zrzutę i działamy.

rolmigo pisze:
jako motywację proponuję aby w zamian za zaangażowanie wszyscy w/w zostali zwolnieni ze składki wpisowej??
co na to grono zainteresowanych??


Jestem jak najbardziej za.

Awatar użytkownika
rolmigo
Posty: 403
Rejestracja: 03 lut 2009, 19:00
Deska: f-one
Latawiec: torch/rebel
Lokalizacja: kunice
Dostał piwko: 12 razy
 
Post15 lip 2013, 20:15

sam sprzęt to ok 800zł ale możemy do równego rachunku przyjąć 1000zł co zostanie skarbnik przeznaczy na opłaty internetu. jeśli ustalenia kolegi Mikolpa są aktualne o darmowym miejscu zamontowania na DPSie

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post15 lip 2013, 20:50

Cześć.
Zbiórka kasy :D to lubię, mogę się tym zająć.
A tak na poważnie to chyba najlepiej jak podam nr konta i wszyscy wpłaca. Tylko pytanie po ile się składamy??? Koszty podał rolmigo.
Jeżeli jest 20 chętnych to po 50zł. Teraz trochę cisza na forum, chyba sezon urlopowy i boję się że teraz będzie z 10 osób, które wpłacą.

Miejsce załatwione, ale trzeba to formalnie dokończyć. Dyrektor DPS chce umowy, w której będzie napisane co to jest i do czego służy. Ma to być podkładka dla Dyrektora. Umowę mogę wziąć na siebie, nie ma problemu ale przydał by się ktoś kto ją napisze. Jak ktoś ma taki talent to proszę o pomoc.
Byłem na dachy w DPS i jest tam 1,5m maszt który możemy wykorzystać. Do pomieszczenia gdzie może być centralka jest z 5m.

Podłączenie do internetu.
Niestety nie dostaniemy tego od DPS. Musimy sami zapewnić jakieś łącze. Koszt 50-80 miesięcznie. Trzeba przemyśleć jakie?
Jeżeli nie chcemy ponosić takich kosztów co miesiąc to dogadałem temat z właściciel miko sport i powiedział że weźmie to na siebie, jeżeli udostępnimy mu dane ze stacji.

Awatar użytkownika
sander
Posty: 1643
Rejestracja: 11 mar 2004, 13:24
Lokalizacja: Świebodzice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post15 lip 2013, 23:06

Mikolpa pisze:Jeżeli jest 20 chętnych to po 50zł. Teraz trochę cisza na forum, chyba sezon urlopowy i boję się że teraz będzie z 10 osób, które wpłacą.


Zbierajmy po 50zł aż do skutku, jak trochę to potrwa to trudno, tyle czasu nie było stacji to jeszcze ten 1-2 miesiące możemy się bez niej obejść.

Mikolpa pisze:Podłączenie do internetu.
Niestety nie dostaniemy tego od DPS. Musimy sami zapewnić jakieś łącze. Koszt 50-80 miesięcznie. Trzeba przemyśleć jakie?
Jeżeli nie chcemy ponosić takich kosztów co miesiąc to dogadałem temat z właściciel miko sport i powiedział że weźmie to na siebie, jeżeli udostępnimy mu dane ze stacji.


Jeżeli właściciel Miko sport wziąłby to na siebie to mamy kłopot z głowy a jak nie to najtaniej chyba byłoby podłączyć jakiś gsm na kartę (dużego transferu chyba nie będziemy mieli?).

Awatar użytkownika
desperadek
Posty: 181
Rejestracja: 27 sie 2009, 10:19
Lokalizacja: Złotoryja
Postawił piwka: 8 razy
Dostał piwko: 1 raz
Kontaktowanie:
 
Post16 lip 2013, 16:01

Mikolpa pisze:Cześć.
Zbiórka kasy :D to lubię, mogę się tym zająć.
A tak na poważnie to chyba najlepiej jak podam nr konta i wszyscy wpłaca. Tylko pytanie po ile się składamy??? Koszty podał rolmigo.
Jeżeli jest 20 chętnych to po 50zł. Teraz trochę cisza na forum, chyba sezon urlopowy i boję się że teraz będzie z 10 osób, które wpłacą.

Żebyś się nie chwalił publicznie danymi do przelewu to i tak musisz podesłać na PW każdemu z osobna. Lista była i ludzie wpisywali się świadomie. Teraz tylko mail przypominający z danymi do przelewu i kaska wpłynie. A jak ktoś się wypnie lub chwilowo nie będzie dostępny bo urlopy to się zastanowimy czy go publicznie napiętnować i spalić na stosie :twisted: czy poczekać trochę na kasę.

Awatar użytkownika
mecalac
Posty: 210
Rejestracja: 19 lut 2011, 13:38
Deska: Nobile T5
Latawiec: Ozone
Lokalizacja: Wro/PL
Postawił piwka: 3 razy
 
Post16 lip 2013, 16:05

Mikolpa pisze:Cześć.
Zbiórka kasy :D to lubię, mogę się tym zająć.

Dawaj, dawaj !!!

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post16 lip 2013, 16:37

Jakby znowu powiało tak jak w ten weekend to sprawa prosta. spotykamy się na mietku i zbieramy ale czy tak znowu powieje???
Piszcie na PW adresy mailowe. Z tymi danym to faktycznie, macie racje nie ma co za bardzo się chwalić numerem konta. Dobrze że o tym pomyśleliście, mam konto na którym stale jest po 10zł więc niech się włamują.

Awatar użytkownika
sander
Posty: 1643
Rejestracja: 11 mar 2004, 13:24
Lokalizacja: Świebodzice
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 11 razy
Kontaktowanie:
 
Post16 lip 2013, 19:58

Proponuję aby kolega Mikolpa wklejał listę tym razem z osobami które już wpłaciły na stację aby zmobilizować resztę. W celu identyfikacji płatności najlepiej aby każdy podawał w tytule płatności swój nick z forum.

Awatar użytkownika
teoysta
Posty: 618
Rejestracja: 07 sie 2009, 09:35
Deska: jest
Latawiec: też jest, +nawet bar i trapez
Lokalizacja: Świdnica
Dostał piwko: 5 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lip 2013, 03:23

Super ze sprawa stacji ruszyła. Ja mogę napisać umowę. Dajcie znać czy mam ogarnąć temat zasilania akumulatorem ładowanym z baterii słonecznej

Awatar użytkownika
Qba-EPP11
Posty: 2191
Rejestracja: 03 mar 2005, 14:25
Deska: Czapla Kite., Moses
Latawiec: RRD, Cabrinha, Airush
Lokalizacja: Dyhrenfurth
Dostał piwko: 15 razy
Kontaktowanie:
 
Post17 lip 2013, 06:36

Ja proponuję jeszcze powiadomić ekipę nahttp://www.waveamigos.blox.pl oraz hotis.pl.
WSowcy też potrzebują danych im więcej ludzi się złoży tym taniej wyjdzie na wpłatę.
Dajcie namiary na przelew to jak wrócę z delegacji to zrobię wpłatę


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości

cron