Hej . 10 Czerwiec - Śniardwy - Niedźwiedzi Róg Kto ...?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
SZERYF
Posty: 252
Rejestracja: 25 maja 2004, 21:37
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
 
Post01 cze 2004, 11:49

Czy przypadkiem ktos sie tam nie wybiera na długi weekend ? Chetnie z kimś potrenuje :) jak nie będzie wiało to browarka potrenujemy !
:lol:

Awatar użytkownika
Cinek S.S.
Posty: 31
Rejestracja: 12 sie 2003, 11:22
Lokalizacja: Cinlandia
 
Post01 cze 2004, 13:45

Hej Szeryf,

Słyszałem, że na Śniardwach jest całkiem dobre miejsce do kitowania (płytko), kumpel mi opisywał. Żałował wtedy, że sprzętu ze sobą nie zabrał. Pływałes już tam? Planuję posiedzieć jesienią u siostry na mazurach, więc pewnie uda mi się Śniardwy wybadać. W długi week& uderzem jak pewnie wszyscy na zatokę.

A korzystając z okazji, żes ziomal białostocki, słyszałeś może czy ktoś pływa na kajtach na Siemianówce. Wiem, że jest to dość popularna miejscówka WS i chętnie poczytałbym opinie pod kątem przydatności do KS.

pozdrawiam,

Awatar użytkownika
SZERYF
Posty: 252
Rejestracja: 25 maja 2004, 21:37
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
 
Post01 cze 2004, 14:19

Witaj Kolego , to sprawa ma sie tak że ja włąsnie siedze od dwóch tygodni, co tydzien na Siemianówce , tam na razie ucze kajtowac bo jestem początkujący, jak na razie nie natrafiłem na odpowiednie warunki wiatrowe , ale jak wieje jest tam naprawde ostro !! Przyjeżdza kilkanascie osób na spocik koło WOPR / dojazd 1.5 km za Bondarami w lewo ,sa znaki WOPR a napewno trafisz / Fajna atomesfera , jak nie wieje to grile , browarki , narty wodne u kolsia za 20 l wachy jazda na maxa, zbiornik ma 11 km na 6.5 km jest gdzie pochasac :) skąd jestes cinku ?

Awatar użytkownika
onzo
Posty: 5583
Rejestracja: 19 paź 2003, 22:34
Deska: Wainman Joke 138
Latawiec: Vegas 9,12,16
Lokalizacja: WaWa
Postawił piwka: 41 razy
Dostał piwko: 89 razy
Kontaktowanie:
 
Post01 cze 2004, 15:04

Dajcie znać jak już będziecie wiedzieli więcej - w zeszłym roku mnie korciło próbować od strony N. No ale niestety ;) na moje umiejętnosci wtedy wiało za mocno :( Teraz mógłbym próbować... :roll:

Awatar użytkownika
Cinek S.S.
Posty: 31
Rejestracja: 12 sie 2003, 11:22
Lokalizacja: Cinlandia
 
Post01 cze 2004, 16:57

Byłem kiedyś (dawno, dawno :) ) na Simianówce, próbowałem trochę WS. W sumie to jestem z Białego, tylko że jak się już zacznie studiować w innym mieście (wawa) to ciężko jest wrócić, oj kawałek już czasu :) Cyklicznie jeżdżę jednak odwiedzać rodziców i już od jakiegoś czasu zastanawiałem się nad zawitaniem nad Simianówkę. Ktos mi swego czasu nawet mówił, że jakies latawce się tam pojawiały. Następnym razem jak zawitam w rodzinne strony sprzęt zabieram na pewno.

Może byś napisal parę słów, ewentualnie fotek w dziale spoty. Z tego co pamiętam zalew jest niczego sobie. Ciekawi mnie jak tam jest z równością wiatru, bo jak wieje wzdłuż powinno byś całkiem dobrze.

No i koniecznie opisz jak się udał trip na Śniardwy. Jak będę kombinował cos na mazurach dam znać, relacje jakąś też skrobne. Trochę miejscówek pewnie tam jest.

Awatar użytkownika
SZERYF
Posty: 252
Rejestracja: 25 maja 2004, 21:37
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
 
Post01 cze 2004, 18:38

hej , bedą fotki na pewno ,za tydz., zapominam aparatu za kazdym razem tak jestem najarany na kejta :) Wpadaj ze sprzetem mozesz do mnie zagadac na GG 4984937 i sie spikniemy ! Paka

Awatar użytkownika
Max
Posty: 76
Rejestracja: 01 paź 2003, 22:11
Lokalizacja: Podlaskie
 
Post01 cze 2004, 23:18

Cinek S.S. pisze:Ktos mi swego czasu nawet mówił, że jakies latawce się tam pojawiały.
.

Zeszłego lata miałem okazje zawitać na Siemianówce sesja była krótka może pół godzinna ale wspominam ją niezle trochę szkwalił aż w pewnym momencie ktoś wiatr wyłączył WS zjechały na swoich niezatapialnych deniach a ja w pław musiałem taszczyć kita do brzegu :evil:

Awatar użytkownika
Cinek S.S.
Posty: 31
Rejestracja: 12 sie 2003, 11:22
Lokalizacja: Cinlandia
 
Post02 cze 2004, 11:32

Oka, jak będę atakował ziemię rodzinną dam znać :)
Drżyj Siemianówko :D

Awatar użytkownika
SZERYF
Posty: 252
Rejestracja: 25 maja 2004, 21:37
Lokalizacja: Białystok
Kontaktowanie:
 
Post03 cze 2004, 22:15

Zmieniam plany będe na zatoce , jak wszyscy :) , chcę poznać trochę ludzi i z Tobą Cinku może sie zobacze jak będziesz w okolicy ? mój GG 4984937


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości