Positiv

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Lady Ozi
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2004, 00:15
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:
 
Post23 lip 2004, 00:48

Hej:) :D moj post pewnie jest jak kazden nastepny . tak jak moj temat.. i nie wiedzialam w sumie gdzie mam go zamiescic.. w ktorym z roomow :D
Ale tak to jest na tym Forum strasznie Pozytywnie :lol: :mrgreen:

No wiec tak.. jestem nastepna zapalona chetna do serfowania..

TYlko maly problem.. gdzie isc.. jak sie wakacyje zpedza gdzies na Helu... lub w strone Helu... Zastanawia mnie gdzie najlepiej sie uczy... ?? Albo gdzie znajde instruktora.. jakiegos milego :lol: :oops: :lol:

A tak wogule to jesli jezdze na desce snowboardowej.. to bnedzie mi latwiej czy to tylko .. tak moze sie wydawac. :?:

No i musze wasze posty poczytac.. bo .. ja tak naprawde bardzo malo wiem.. a bardzo duzo chce sie dowiedziec. a wiem ze przyjdzie to z cazsem... No i szukam ludzi ktorzy beda gdzie w okolicy Polwyspa od 31.07-05.08- Szkoda ze tak krutko wita mnie to morze.. ale cusz .. praca jest praca.. ale w tym roku... nie odpuszcze kite'a
No i Nowych znajomosci... :wink: :D :D

Moze jakies wskazowki gdzie jechac.. albo .. gdzie mam kogo poznawac?? :!: karzdy cynk mile widziany

Pozdrawiem :!:

Ps.takie posty w jakim .. roomie powiny sie znajdowac? Bo glupialam.. strasznie :oops:

Agii
Posty: 200
Rejestracja: 04 cze 2004, 10:13
 
Post23 lip 2004, 01:21

Lady Ozi takie posty najlepiej zamieszcac w ogolnym...temat ktory poruszasz byl walkowany bardzo czesto...to wszytsko jest na forum...tylko musisz uwaznie sie porozgladac....no i bez wiekszego trudu sie nauczysz :wink: nie taki diabeł straszny jak go maluja :D
zycze Ci powodzenia na wodzie i na ladzie....papatki aloszka

Lady Ozi
Posty: 3
Rejestracja: 23 lip 2004, 00:15
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontaktowanie:
 
Post23 lip 2004, 12:23

Bede wiedziala na przyszlosc gdzie .. zamieszczac... cos takiego .d ziekuje.
A co do tego diabla.. to bo ja wiem.. moze masz racje ...
Mysle ze dam rade:)
Juz .. nastawiem sie pozytywneie. wiec powinno byc.. mega dobrze .. oczywiscie jesli mnie wiatr nie porwie :D :D

NO i szukam ludzi ktorzy beda tez na wybrzerzu. w tym okresie czasu... z chcecia zawiarze nowe znajomosci:)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości