Kadynki?

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
paiter
Deska: Su-2 prorider
Latawiec: Cabrinha radar
Postawił piwka: 2 razy
Kontaktowanie:

Post25 maja 2017, 09:14

Witam, chciałbym przyjechać z żoną i malutkim dzieckiem w poniedziałek na trzy dni popływać na kite stąd moje pytanie czy macie jakąś fajną miejscówkę na nocleg niedaleko spotu ?.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
specjal
Deska: skywalker, TRANS
Latawiec: różne 7;9;12;15
Postawił piwka: 11 razy
Dostał piwko: 17 razy

Post25 maja 2017, 10:18

paiter pisze:Witam, chciałbym przyjechać z żoną i malutkim dzieckiem w poniedziałek na trzy dni popływać na kite stąd moje pytanie czy macie jakąś fajną miejscówkę na nocleg niedaleko spotu ?.
Pozdrawiam

Na mój gust najlepsze rozwiązanie to wynająć sobie domek w stanicy wodnej w Nabrzeżu; wypasu nie ma, ale tanio, schludnie i przyjemnie, a co najważniejsze nie ma żadnego problemu ze sprzętem (szczególnie mokrym) i dzieckiem (placu zabaw i piasku nie brakuje).
Najbliżej spotu w kadynkach (ok. 700m) Lasy Państwowe oferują w Leśniczówce? jakieś noclegi, nie znam warunków, należałoby się dowiedzieć w Nadleśnictwie Elbląg.
W samych Kadynach jest również wypasiony hotel, jak i rożne pokoje do wynajęcia. Są w okolicy również jakieś agroturystyki.
Niestety, poza Nabrzeżem nie znam cen i warunków.

Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”