Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
r.sidor
Posty: 134
Rejestracja: 30 paź 2010, 22:57
Deska: north select
Latawiec: north/vegas, rebel, evo
Lokalizacja: wrocław
Dostał piwko: 1 raz
 
Post28 maja 2015, 19:05

jaczyno pisze:
r.sidor pisze:
jaczyno pisze:Wie ktoś może jak dokładnie jest z tym Bärwalde See (Eurosee)?
Słyszałem, że też juz jest zakaz dla kite... mam nadzieje, że sa to tylko plotki bo na sobotę zapowiada się tam pływanie...

jak pojedziesz na złą plażę to są zakazy, pływać można oficjalnie tylko na jednej z nich - od północnego brzegu, więc nie wszystkie kierunki wchodzą. ostatnio już był z powrotem parkomat, 1e/godz, więc podnieśli trochę cenę i kontrolują więc radzę zapłacić. dojazd z głównej drogi odwrotnie niż do wioski barwalde - to znaczy skręt naprzeciw początkowo asfaltem, a potem z 1,5 km szutrem i jezioro widać dopiero na sam koniec, najpierw pola i lasy, strzałki bodaj na surfbereich czy jakoś tak i zakaz ruchu nie obejmuje właśnie dojazdu na spot. powodzenia!
a wczoraj dla mnie był super dzionek na mieciu. i jedna rada dla Byka - puść totka! bo jest kumulacja, a ja chociaż widziałem twoją latawkę, to Cię nie poznałem!


wiem gdzie jest ten spot, tą samą informcję co Piotrek wysłał dostałem dzisiaj od kolesia odpowiedzialego za Eurosee.
Z tego wynika, że kite jest zabroniony na całym zbiorniku...

Pływaliście może na Słupie ? nie za wiele jest informacji o tym zbiorniku... wiem, że na windsurfingu tam pływają.


nie bądź uparty - półtora tygodnia temu pływałem tam i jest ok. całkiem zabronione jest pływanie na ks na berku (berzdorfersee) - chyba mylisz te jeziorka, na eurozeju jak wyżej

r.sidor
Posty: 134
Rejestracja: 30 paź 2010, 22:57
Deska: north select
Latawiec: north/vegas, rebel, evo
Lokalizacja: wrocław
Dostał piwko: 1 raz
 
Post28 maja 2015, 19:09

na słupie może być ok, bo ten kierunek powinien wejść. wczoraj na mieciu było dwóch znajomych którzy najpierw pojechali na słup i tam było zero wiatru i falek. wcześniej był tam zakaz i kilka razy musiałem schodzić z wody bo albo przyjeżdżała jakaś straż rybacka albo policja i wlepiali mandaty (policja to za wjazd do lasu w pobliże brzegu też je wlepiała, nawet nie tylko za pływanie), ale podobno z tym już koniec. ja jednak ponad rok tam nie byłem bo się obraziłem

Awatar użytkownika
Rigus
Posty: 323
Rejestracja: 29 maja 2012, 12:16
Deska: SU-2 ProS 3d
Latawiec: SLINGSHOT BEST OZONE
Lokalizacja: Crackoff
Postawił piwka: 49 razy
Dostał piwko: 17 razy
Kontaktowanie:
 
Post28 maja 2015, 19:37

r.sidor pisze:na słupie może być ok

kto sie poznaje ? :)

Obrazek
Obrazek
slup pierwsza polowa kwietnia

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post28 maja 2015, 19:46

Radek nie mylimy spotów :-(

r.sidor
Posty: 134
Rejestracja: 30 paź 2010, 22:57
Deska: north select
Latawiec: north/vegas, rebel, evo
Lokalizacja: wrocław
Dostał piwko: 1 raz
 
Post28 maja 2015, 19:54

Piotrbyku pisze:Radek nie mylimy spotów :-(

no nie, o co to chodzi?? i że od kiedy zabronili, ktoś wie? bo na eurozeju przecież nie ma kompletnie nic co można uszkodzić kajcikiem, poza tym dopiero co tam byłem i było spoko, sporo ludzi i niemcy też pływali, żadnych zakazów czy ostrzeżeń, jest stara tablica od lat ta sama, zakaz kąpieli, biwakowania, ognisk, kempingów, a ks i ws właśnie tam dopuszczony, aż nie mogę wprost uwierzyć, pojade tam w przyszłym tygodniu jak będzie choć ślad prognozy i dam znać. oby to była plotka, baaardzo zła plotka

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post28 maja 2015, 20:30

Obrazek
jakoś tak jest , że złe wiadomości w przeciwieństwie do dobrych w większości się sprawdzają :( :( :(

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post28 maja 2015, 20:33


r.sidor
Posty: 134
Rejestracja: 30 paź 2010, 22:57
Deska: north select
Latawiec: north/vegas, rebel, evo
Lokalizacja: wrocław
Dostał piwko: 1 raz
 
Post28 maja 2015, 21:41

qwa mać poj...ło ich całkiem? co qwa jakieś ptaszki czy inne srajstwo (z całym szacunkiem dla ptaszków)? generalnie to zgłupiałem w tym momencie i trochę się podłamałem. fakt - w mietek jakby czystszy się ostatnio wydaje i nie słyszałem, żeby ktoś pokaleczył nogi, ale oczy mam dziś czerwone i jesienią miałem to samo, a u niemca czysto, schludnie. siedzę w zgorzeli bo tu pracuję i bo grudnia wielkim atutem pracy daleko od domu były właśnie te dwa jeziorka (berek i barwald), a zanosi się że z tego lipa zostanie, a jak będą to jeszcze egzekfować to jak tu żyć??

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post29 maja 2015, 08:19

koing90 pisze:Witam!!!

Wybiera sie ktoś w sobotę na Mietka ? Szykuje sie warun.

P.s. Wasza stacja meteo na Mietku jest aktywna ?

Pozdrowienia


Z tym warunem na sobotę może być różnie, prognozy na razie się nie pokrywają a icm co aktualizację coś zmienia.
Tak stacja jest aktywna, teraz nakręciła aż 2kt, a w nocy było 11kt, szaleństwo :D

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post29 maja 2015, 08:28

r.sidor pisze:fakt - w mietek jakby czystszy się ostatnio wydaje i nie słyszałem, żeby ktoś pokaleczył nogi, ale oczy mam dziś czerwone i jesienią miałem to samo,


Woda w miarę czysta bo już nie dopuszczają, a że nie było ulew to rzeki też nie przyniosły dużo piachu i innych obiektów. Jesienią i wiosną woda najbrudniejsza, niski i zmienny poziom + kopanie barek i w wodzie dużo piachu/pyłu to wszystko leci do oczu.
Ja miałem problem z czerwonymi oczami w zeszłym roku od połowy czerwca, chyba zaczynało coś kwitnąć dlatego kupiłem okulary za grosze w decathlon i z oczami było ok.
Co do czystości brzegów to cały czas sprzątamy po tych co brudzą :evil: szkła, puszki, butelki, patyki z kolejnego ogniska. Jest kilka osób, które raz na jakiś czas przyjeżdża z pustymi workami a wyjeżdża z pełnymi. W miarę czysto jest od francuza do miejsca gdzie ostatnio staliśmy, w miarę bo i tak jest tego sporo dlatego podziwiam odważnych na bosaka :wink:
Co innego z drugiej strony w przystani. Tam śmieci, szkieł puszek praktycznie nie ma, piasek uzupełniany dwa razy w roku, prysznice, kibelki, ale trzeba zapłacić za parking, coś za coś, proste :wink:

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post29 maja 2015, 09:58

Piotrbyku pisze:
Przechwytywanie.JPG


to trudno :D to w sobotę będę musiał pojechac na inny spot :D :D ale nie powiem Ci gdzie po co psuć dobrą pase :D :D


Na tą chwilę moim zdaniem lepiej wygląda niedziela (na icm), mocniej i ze stabilniejszym kierunkiem, cieplej i bez deszczu. Zobacz jakie na tą chwilę są rozbieżności w prognozach :doh: i co aktualizację zmieniają :?

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post29 maja 2015, 13:41

Jest temat na niedzielę Mały berek wg icm :thumb:

ciurek
Posty: 264
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:54
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post29 maja 2015, 16:23

Jedzie ktoś jutro na ten Słup ? będę w okolicy to bym zajechał. Z której strony tam jest jakiś spot ?

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post29 maja 2015, 16:52

ciurek pisze:Jedzie ktoś jutro na ten Słup ? będę w okolicy to bym zajechał. Z której strony tam jest jakiś spot ?

Moim zdaniem to sobie odpuść.

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post29 maja 2015, 16:54

sam nie pływasz to innych zniechęcasz :-)
a ja na mietku jutro polatam :thumb:


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 67 gości