Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
ciurek
Posty: 264
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:54
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post09 lip 2015, 13:21

O której ktoś będzie na Mietku ?

Awatar użytkownika
MichalC
Posty: 26
Rejestracja: 05 paź 2013, 19:26
Deska: su-2
Latawiec: passion 13m, vision 9m, 7m
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post09 lip 2015, 14:13

ciurek pisze:O której ktoś będzie na Mietku ?


ja pewnie ok 16

ciurek
Posty: 264
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:54
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post09 lip 2015, 14:55

MichalC pisze:
ciurek pisze:O której ktoś będzie na Mietku ?


ja pewnie ok 16



no to już przynajmniej 4 osoby będą :)

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post09 lip 2015, 16:08

r.sidor pisze:na berku jest wyraźny zakaz od strony gerlitz, od blaue laguny też dopuszczenie kajta jest zaklejone taśmą, a nie było wiatru, żeby tam popływać więc nie wiem, czy ganiają, za to od ichniego półwyspu normalnie na tablicy jest kajt i nikt nie gania, pływałem tam już wielokrotnie i nikt się nie czepiał, podobno w jeden z weekendów chłopaki pływały tam normalnie na kajtach a policja motorówką i nic im nie mówili, sam jak pływałem to za każdym prawie razem widziałem ich tzw odrnungdienst autko i też nie zwracali na mnie uwagi, a od gerlitza od razu przeganiają (wczoraj też jechali i nie przystawali przy kajtach), ale fakt - niemców nie widać na wodzie
odnośnie eurozeja to zakaz jest na terenie mariny, w zasadzie to nic nowego bo wg tablic informacyjnych zawsze można było pływać tylko na jednej plaży, tyle że aż tak nie akcentowali tego, co było wykorzystywane, bo widziałem, jak tam ludziska pływali. wadą legalnej plaży jest to, że w i wszystko z odkrętką n tam nie wchodzi, ważne jest też, żeby opłacić w parkomacie cały pobyt, bo po kilka razy ordnungdienst podjeżdża to kontrolować. do zobaczycha na wodzie!


czyli do jutra na Berku :D :thumb:

Awatar użytkownika
rolmigo
Posty: 403
Rejestracja: 03 lut 2009, 19:00
Deska: f-one
Latawiec: torch/rebel
Lokalizacja: kunice
Dostał piwko: 12 razy
 
Post09 lip 2015, 21:55

mietkowanie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

foty dzięki wytrwałości Zochii :thumb: :thumbsup:

ciurek
Posty: 264
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:54
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post09 lip 2015, 22:26

Dziś rewelacja na Mietku, aczkolwiek nierówno i szkwaliście. Widzę, że koleżanka uchwyciła moment bliskiego spotkania Mikolpy z Rafałem. Nie wyglądało to zbyt przyjemnie...

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post10 lip 2015, 06:20

rolmigo pisze:mietkowanie

foty dzięki wytrwałości Zochii :thumb: :thumbsup:


Czujną masz Tą..... Zochię :wink:
Było mocno, czasami bardzo, a czasami mało, dawno nie było tak dziurawo, frekwencja dopisała, fajnie że postanowiłeś na chwilę opuścić Kunice :thumbsup:
Ujęła wszystkie momenty różnych akcji, a wczoraj sporo się działo. Niestety jak dla mnie to trochę za dużo się działo :? cały czas analizuję w głowie co mogłem zrobić żeby uniknąć zderzenia z Rafałem :( no i mam też przed oczami twarz tego WS w żółtej koszulce z napisem Wave Amigos, który zapier... na lewym mając w dupie że jestem na prawym i że ja nie mam gdzie odpaść bo blisko za nim w tym samym kierunku też ktoś jest, Wave Amigos prawo drogi nie obowiązuje?, przeszedł by lekko za mną ale w ostatnim momencie jeszcze bardziej wyostrzył, odpadłem, ale miejsca na ominięcie Rafała już zabrakło :(
Zochia pięknie ujęła moment, w którym próbuję wyostrzyć na maksa i wychamować przed przyje.. w Rafała, zabrakło niewiele żeby przejść, ale zabrakło.... i zabrakło bardzo niewiele żeby skończyło się to gorzej :( a tak trochę obolała twarz, ręka no i mega styrany bar :? i kupę myśli w głowie.....

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post10 lip 2015, 06:25

Stacja

Stacja działa od kilku dni, kilka rad Jarka pomogło, pojechałem poprzestawiać kabelki, puścić prąd w drugą stronę :wink: i po kilku dniach braku odczytów stacja zaczęła żyć z powrotem :D
Mamy opłacony internet do końca sierpnia, odłożone mamy 120zł. Więc płacąc co miesiąc 25zł za neta na trochę starczy. Jak się coś zepsuje to za bardzo nie będzie z czego naprawiać. Dlatego chciałem skorzystać i spytać czy morze ktoś chce się dołożyć i mieć za to dostęp do odczytów? Jak możecie to zareklamujcie też naszą stację na tym szpiegowskim portalu :wink:

r.sidor
Posty: 134
Rejestracja: 30 paź 2010, 22:57
Deska: north select
Latawiec: north/vegas, rebel, evo
Lokalizacja: wrocław
Dostał piwko: 1 raz
 
Post10 lip 2015, 08:04

sorki za tego szaszłyka w koszulce wa, sam jestem od nich i też mam taką koszulkę i nalepkę na aucie, sam zawsze spływam na lewym halsie i często na prawym, tak dla bezpieczeństwa, bo wielu i to nie tylko na szaszłykach nie respektuje pierwszeństwa na wodzie. dobrze, że jakoś to przetrwaliście! dziś berek, tylko na razie zimno!

ciurek
Posty: 264
Rejestracja: 13 maja 2014, 22:54
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 24 razy
Dostał piwko: 8 razy
 
Post10 lip 2015, 08:05

Mikolpa pisze:Stacja

Stacja działa od kilku dni, kilka rad Jarka pomogło, pojechałem poprzestawiać kabelki, puścić prąd w drugą stronę :wink: i po kilku dniach braku odczytów stacja zaczęła żyć z powrotem :D
Mamy opłacony internet do końca sierpnia, odłożone mamy 120zł. Więc płacąc co miesiąc 25zł za neta na trochę starczy. Jak się coś zepsuje to za bardzo nie będzie z czego naprawiać. Dlatego chciałem skorzystać i spytać czy morze ktoś chce się dołożyć i mieć za to dostęp do odczytów? Jak możecie to zareklamujcie też naszą stację na tym szpiegowskim portalu :wink:


Ja jakiś grosz chętnie dorzucę :)

Awatar użytkownika
MichalC
Posty: 26
Rejestracja: 05 paź 2013, 19:26
Deska: su-2
Latawiec: passion 13m, vision 9m, 7m
Postawił piwka: 2 razy
Dostał piwko: 1 raz
 
Post10 lip 2015, 08:18

Mikolpa pisze:Stacja

Stacja działa od kilku dni, kilka rad Jarka pomogło, pojechałem poprzestawiać kabelki, puścić prąd w drugą stronę :wink: i po kilku dniach braku odczytów stacja zaczęła żyć z powrotem :D
Mamy opłacony internet do końca sierpnia, odłożone mamy 120zł. Więc płacąc co miesiąc 25zł za neta na trochę starczy. Jak się coś zepsuje to za bardzo nie będzie z czego naprawiać. Dlatego chciałem skorzystać i spytać czy morze ktoś chce się dołożyć i mieć za to dostęp do odczytów? Jak możecie to zareklamujcie też naszą stację na tym szpiegowskim portalu :wink:


Ja tez chętnie dołączę do ekskluzywnego klubu wtajemniczonych w odczyty stacji. :)

Mikolpa, będziesz dzisiaj? To pogadamy, jak nie to na privie.

Awatar użytkownika
lockin
Posty: 325
Rejestracja: 15 lip 2008, 17:49
Deska: T5
Latawiec: RRD
Lokalizacja: Wrocław
Dostał piwko: 2 razy
 
Post10 lip 2015, 08:32

Ktoś się wybiera do południa na Miecia?

Biały84
Posty: 65
Rejestracja: 11 lis 2013, 17:23
Deska: nobile, spleen
Latawiec: vector, rebel
Dostał piwko: 8 razy
 
Post10 lip 2015, 08:42

Mikolpa pisze:Stacja

Stacja działa od kilku dni, kilka rad Jarka pomogło, pojechałem poprzestawiać kabelki, puścić prąd w drugą stronę :wink: i po kilku dniach braku odczytów stacja zaczęła żyć z powrotem :D
Mamy opłacony internet do końca sierpnia, odłożone mamy 120zł. Więc płacąc co miesiąc 25zł za neta na trochę starczy. Jak się coś zepsuje to za bardzo nie będzie z czego naprawiać. Dlatego chciałem skorzystać i spytać czy morze ktoś chce się dołożyć i mieć za to dostęp do odczytów? Jak możecie to zareklamujcie też naszą stację na tym szpiegowskim portalu :wink:


Tez mnie policz :thumbsup: i za bar tez

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post10 lip 2015, 09:11

lockin pisze:Ktoś się wybiera do południa na Miecia?



Wracasz do nas? :clap:
Oczywiście że będę, od 11-12 do?
Do zobaczenia :D

Awatar użytkownika
lockin
Posty: 325
Rejestracja: 15 lip 2008, 17:49
Deska: T5
Latawiec: RRD
Lokalizacja: Wrocław
Dostał piwko: 2 razy
 
Post10 lip 2015, 09:16

Mikolpa pisze:
lockin pisze:Ktoś się wybiera do południa na Miecia?



Wracasz do nas? :clap:
Oczywiście że będę, od 11-12 do?
Do zobaczenia :D

Wracam, wracam, naprawa prawego kolana zakończyła się artroskopią z szyciem wiązadła krzyżowego i powoli odbudowuje masę mięśniową :thumb:
Jaki rozmiar na dziś 7m-10,5m-12m ? Wszystkie trzy ?


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości