Wrocław-- Może Razem będzie prościej ??

Ustawki na pływanko, transport, spotkania, noclegi, imprezy, itp.
Dziećkowice | Kadyny | Mazury | Poręba | Poznań | Szczecin | Trójmiasto | Wrocław | Zegrze
Awatar użytkownika
nindza
Posty: 596
Rejestracja: 08 maja 2012, 11:34
Deska: paździerz
Latawiec: pompowany
Postawił piwka: 3 razy
Dostał piwko: 16 razy
Kontaktowanie:
 
Post29 cze 2016, 21:48

zaaaku klej sierpień wrzesień nie pitol...

maryjka
Posty: 192
Rejestracja: 22 mar 2014, 23:19
Deska: 50/50
Latawiec: 50/50 FUEL GP
Postawił piwka: 65 razy
Dostał piwko: 10 razy
 
Post30 cze 2016, 01:54

nindza pisze:Mandaro to Ty tam działasz??


Mandaro działa: wodę właśnie sprawdza czy ciepła.
Nogi nieogolone... ech...
jelenia_wake_02.jpg
jelenia_wake_02.jpg (175.33 KiB) Przejrzano 2865 razy

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post04 lip 2016, 08:22

Czyżby środa? :)

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post04 lip 2016, 08:50

Obrazek :D :D :D :D :D :D :D
Byliśmy na rugi a dokladnie ummanz bylism z Mareckim i Lukszem sob/niedz . Sobota co zgodnie z prognoza co chwile padalo ale wiatrowo (y). Niedz. Slonce wiatr rowny ale bez szalenstw nie bylo tego...." o k**** " ...o spocie -z wrocka 620 km .wieje lepiej niz na helu ,wszedzie plytko, spot ogromny , malo ludzi . To taka wiocha . Tam jak ktos idzie to sie wita :-) z kaxdym.spalismy w tym hostelu wlasciciele to Polacy .mega atmosfera blisko spotu polecam . Mam namiary jakby ktos chcial zamienić zakorkowany ,pelen ludzi ,bezwietrzny hel to jest to miejsce :-) wiem , nie kazdemu bedzie tam sie podobalo .ci co lubia rozlozyc sprzet i opowiadac co zrobia jak tylko zawieje niech odpuszcza sobie rugie :-) tu sie w ten sposob nie wylansuja .fajnie ze sa takie spoty

Awatar użytkownika
KrisIs
Posty: 1049
Rejestracja: 07 lip 2010, 20:18
Deska: Reincarnation 2
Latawiec: Komórka
Lokalizacja: JG
Postawił piwka: 93 razy
Dostał piwko: 52 razy
 
Post04 lip 2016, 16:39

Mikolpa pisze:Obrazek


Ty tego jumpa pamiętam jak mi skoczyłeś przed nosem nad głową teraz widzę wysokość i odległość. Bukówka podniosła poprzeczkę doznań kajtowych.

Awatar użytkownika
Fin
Posty: 788
Rejestracja: 05 lip 2004, 18:11
Deska: F1 Trax HRD
Latawiec: Core Riot XR3 12/9/7
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post05 lip 2016, 10:19

Piotrbyku pisze::D :D :D :D :D :D :D
Byliśmy na rugi a dokladnie ummanz bylism z Mareckim i Lukszem sob/niedz . Sobota co zgodnie z prognoza co chwile padalo ale wiatrowo (y). Niedz. Slonce wiatr rowny ale bez szalenstw nie bylo tego...." o k**** " ...o spocie -z wrocka 620 km .wieje lepiej niz na helu ,wszedzie plytko, spot ogromny , malo ludzi . To taka wiocha . Tam jak ktos idzie to sie wita :-) z kaxdym.spalismy w tym hostelu wlasciciele to Polacy .mega atmosfera blisko spotu polecam . Mam namiary jakby ktos chcial zamienić zakorkowany ,pelen ludzi ,bezwietrzny hel to jest to miejsce :-) wiem , nie kazdemu bedzie tam sie podobalo .ci co lubia rozlozyc sprzet i opowiadac co zrobia jak tylko zawieje niech odpuszcza sobie rugie :-) tu sie w ten sposob nie wylansuja .fajnie ze sa takie spoty


Ja na Rugii zawsze byłem w maju (Wiek, Dranske), w ten weekend też się zastanawiałem, ale mnie ten deszcze odstraszył. Powiedz mi czy spotkaliście korki na wyjeździe w wyspy w niedziele popołudniu ? Bo nawet w maju chyba z 45 min staliśmy do świateł chyba w Samtens i do tego były roboty drogowe. Na googlu teraz jednak widzę że obwodnica Samtens E251 jest skończona ?

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post05 lip 2016, 11:32

KrisIs pisze:Ty tego jumpa pamiętam jak mi skoczyłeś przed nosem nad głową teraz widzę wysokość i odległość. Bukówka podniosła poprzeczkę doznań kajtowych.

Byłeś na prawym halsie więc musiałem ustąpić pierwszeństwa :D kite miałeś nisko więc więcej miejsca miałem nad twoimi linkami niż pod nimi :lol: Prowo drogi na wodzie :D
Jest tylko kilka osób nad którymi odważę się tak przelecieć :wink: a gdybym wiedział ze mnie wyniesie aż tak to bym zaczął wcześniej, mielibyśmy mega zdjęcie :D

exe000
Posty: 62
Rejestracja: 10 wrz 2014, 18:31
Deska: Xenon Rayo
Latawiec: Airush, Wainman, GIN
Lokalizacja: Wroclaw
Dostał piwko: 2 razy
 
Post05 lip 2016, 12:02

No to jutro szykuje sie petarda. Bede sie spieszyl z pracy i na 12-13 powinienem byc na mieciu. :twisted:

jaczyno
Posty: 25
Rejestracja: 17 lut 2014, 20:44
Deska: clash 136
Latawiec: CORE gts II 9m; xr3 12m
Lokalizacja: Przemków
 
Post05 lip 2016, 13:38

ja też raczej przyjadę .... przy tym kierunku pływa się na południowej cześci mietka?
jak tam wygląda teraz dojazd ? mam dosyć niskie auto więc prosze o rady jak jechac aby sie nie zawiesić ;)
jest już wiecej miejsca czy stan wody jest dalej wysoki?

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post05 lip 2016, 14:20

Fin pisze:
Piotrbyku pisze::D :D :D :D :D :D :D


Ja na Rugii zawsze byłem w maju (Wiek, Dranske), w ten weekend też się zastanawiałem, ale mnie ten deszcze odstraszył. Powiedz mi czy spotkaliście korki na wyjeździe w wyspy w niedziele popołudniu ? Bo nawet w maju chyba z 45 min staliśmy do świateł chyba w Samtens i do tego były roboty drogowe. Na googlu teraz jednak widzę że obwodnica Samtens E251 jest skończona ?

Nie nie było po stronie niemieckiej korków , trochę się stało na światłach i tyle , ale po polskiej stronie ch*** , wszędzie gdzie nie ma 2 pasów to się stoi , następnym razem wracam przez Berlin

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post05 lip 2016, 15:12

jaczyno pisze:ja też raczej przyjadę .... przy tym kierunku pływa się na południowej cześci mietka?
jak tam wygląda teraz dojazd ? mam dosyć niskie auto więc prosze o rady jak jechac aby sie nie zawiesić ;)
jest już wiecej miejsca czy stan wody jest dalej wysoki?

Tak południowa strona, patrząc na mapę pewnie gdzieś w połowie.
Dojazd od Chwałowa lub przed Chwałowem za zjazdem do francuza. Z tym niskim autem może być nie za ciekawie. Jak spadnie deszcz to może też być błotniście.
Brzegów już wystarczająco, choć dalej miejscami ciasno i drzewa blisko.

Awatar użytkownika
Fin
Posty: 788
Rejestracja: 05 lip 2004, 18:11
Deska: F1 Trax HRD
Latawiec: Core Riot XR3 12/9/7
Lokalizacja: Poznań
Postawił piwka: 37 razy
Dostał piwko: 17 razy
 
Post05 lip 2016, 15:28

Piotrbyku pisze:Nie nie było po stronie niemieckiej korków , trochę się stało na światłach i tyle , ale po polskiej stronie ch*** , wszędzie gdzie nie ma 2 pasów to się stoi , następnym razem wracam przez Berlin


Ok, dzięki za info. Pewnie dla ciebie najgorzej było na południe od A2 w kierunku na Zieloną Górę. Dla mnie na S3 to tylko postój na zwężce w Międzyrzeczu i Gorzowie i jak nie ma jakiś drastycznych korków to czasowo przez ring Berlina nie będzie szybciej. Za to też spotkałem się w Niemczech z dużym korkiem na zjeździe z A20 na A11 w kierunku Berlina w drodze powrotnej, gdzie ja jechałem A11 w kierunku Szczecina. Na szczęcie lewy pas szedł bardzo szybko i stałem tam dosłownie kila minut.

kawa
Posty: 177
Rejestracja: 25 lip 2012, 14:46
Deska: RLB SPLIT, SU-2
Latawiec: SLINGSHOTy
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 5 razy
Dostał piwko: 5 razy
 
Post05 lip 2016, 17:33

Piotrbyku pisze:Obrazek :D :D :D :D :D :D :D
Byliśmy na rugi a dokladnie ummanz bylism z Mareckim i Lukszem sob/niedz . Sobota co zgodnie z prognoza co chwile padalo ale wiatrowo (y). Niedz. Slonce wiatr rowny ale bez szalenstw nie bylo tego...." o k**** " ...o spocie -z wrocka 620 km .wieje lepiej niz na helu ,wszedzie plytko, spot ogromny , malo ludzi . To taka wiocha . Tam jak ktos idzie to sie wita :-) z kaxdym.spalismy w tym hostelu wlasciciele to Polacy .mega atmosfera blisko spotu polecam . Mam namiary jakby ktos chcial zamienić zakorkowany ,pelen ludzi ,bezwietrzny hel to jest to miejsce :-) wiem , nie kazdemu bedzie tam sie podobalo .ci co lubia rozlozyc sprzet i opowiadac co zrobia jak tylko zawieje niech odpuszcza sobie rugie :-) tu sie w ten sposob nie wylansuja .fajnie ze sa takie spoty


oczom nie wierzę! :shock: PByku pozytywnie wypowiedział się o Rugii! :D Dobrze, że czas leczy rany, z Mietkiem też tak było....kolej na Wolin :) weekend?

Awatar użytkownika
Piotrbyku
Posty: 2444
Rejestracja: 02 mar 2010, 10:56
Deska: BraCuru , Moses -Onda
Latawiec: Soul, Soul ,Soul, Capa
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 31 razy
Dostał piwko: 70 razy
 
Post05 lip 2016, 18:04

Ja jestem gotowy :-)

Awatar użytkownika
Mikolpa
Posty: 3207
Rejestracja: 05 kwie 2013, 15:58
Deska: SU-2 Prorider 140, Trans 153
Latawiec: Rebel 10,12,14, Addiction 18
Lokalizacja: Wrocław
Postawił piwka: 126 razy
Dostał piwko: 142 razy
 
Post05 lip 2016, 19:23

Piotrbyku pisze:Ja jestem gotowy :-)

Ja jeszcze tylko muszę naprawić kamerkę i też będę :)
Zacnie to wygląda, środa-czwartek będzie można tyrać na kilka zmian łącznie z nocką :)


Wróć do „Kto/Gdzie/Kiedy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości